MASTER - mentoring w pracy - bilety

MASTER - mentoring w pracy to drugi warsztat w module EDUcation  - Uczenie innych w ramach programu rozwojowego DeEduCliCoo.

Warsztaty DeEduCliCoo to esencja szkoleniowa. Materiał zwykle realizowany w ciągu dnia kumuluje w dwóch intensywnych godzinach. Ogranicza się w nich wszystko, co zbędne. Koncentrując się na właściwym podejściu i konkretnym narzędziu. Zadanie poszkoleniowe i kontakt z trenerem pomaga skuteczniej niż w tradycyjnych szkoleniach osiągnąć więcej w krótkim czasie. Każdy z Uczestników wybiera samodzielnie spośród 16 modułów.

Dla wszystkich, którym zależy na dynamicznym rozwoju postaw i umiejętności zespołu, a także stworzenia atrakcyjnego środowiska pracy dla wymagających pracowników.

Dziel się z ludźmi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Cel:

Wyposażenie Uczestnika w narzędzie do szybkiego odkrywania wiedzy potrzebnej nam, aby lepiej funkcjonować zawodowo i prywatnie, a także pomaga innym w jej pozyskaniu.

Forma:

 • 2 godziny warsztat oraz 1 godzina na wykonanie zadania poszkoleniowego
 • Warsztat: inspiracja, ognista dyskusja, prezentacja narzędzia rozwoju własnego, ćwiczenia wdrażające, wsparcie trenera w zastosowaniu technik w praktyce po szkoleniu

Korzyści:

 • Otrzymasz możliwość autoanalizy w odniesieniu do tego, co wiem i czego jeszcze potrzebuję się dowiedzieć, żeby efektywniej realizować swoje zadania
 • Wyjdziesz ze szkolenia ze szkolenia z narzędziem, którego zastosowanie przynosi wiedzę i pomaga efektywnie z niej korzystać
 • Networking stanie się dla Ciebie prosty i naturalny

Program jest oparty o najnowsze badania dotyczące utrzymania specjalistycznej wiedzy w zespole i jej sprawnego rozwijania. Program dostarcza narzędzi, które pozwalają na skuteczną wymianę wiedzy między pracownikami. To będzie dla Ciebie doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o sobie i innych oraz sprawnie pozyskiwać wiedzę, której potrzebujesz.

Zapewniamy:

 • Dynamiczne prowadzanie warsztatu
 • Realizację programu merytorycznego
 • Materiały on-line
 • Zaświadczenie o ukończeniu modułu
 • Wsparcie trenera po szkoleniu
 • Przerwę kawową
Zapraszamy na nasze kolejne wydarzenia : 

DISCOVERY - coaching w pracy

POWER - trenowanie pracowników

WE - Integracja Twojego zespołu

Prowadzący:

Katarzyna Lorenc - inspiruje do nowych rozwiązań w rozwoju zawodowym.

Jest współautorką Programu i czuwa nad istotnością i adekwatnością treści poruszanych w programie. Łączy potrzeby ludzi i wymagań biznesowych. Poszukuje rozwiązań, które zapewnią wyniki oraz satysfakcję z pracy. Pełni funkcje społeczne w Radzie Dialogu Społecznego, Wojewódzkiej Radzie Rynku Pracy i Business Centre Club w roli eksperta ds. rynku pracy i efektywności zarządzania. Dlatego jest na bieżąco z wyzwaniami i problemami menedżerów i właścicieli przedsiębiorstw. W branży od 2001 roku. Prezeska 4 Business & People i LU-BI. korzysta z własnych doświadczeń w zarządzaniu zespołem eksperckim. Z wykształcenia ekonomistka o specjalizacji w polityce gospodarczej i strategii przedsiębiorczości. W wolnym czasie żegluje i śpiewa.

Dorota Wandas - poszukiwaczka rozwiązań gwarantujących wdrażanie.

Jest współautorką Programu i nieustannie czuwa nad uzupełnianiem go o najnowsze treści, badania oraz narzędzia podnoszące skuteczność menadżerską.
Jej pasją jest tworzenie i prowadzenie szkoleń menadżerskich. Z wielkim zaangażowaniem i ciekawością realizuje feedbackowe po badaniach postaw i kompetencji. Asesor Development Center oraz Assessment Center. Ukończyła studia na kierunku zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada ponad 10 lat doświadczenia biznesowego we wspieraniu rozwoju pracowników oraz zarządzaniu i budowaniu zespołów sprzedażowych. Pasjonatka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prywatnie Mama Mai i kobieta wszechstronna.

Kinga Badowska - specjalistka od rozwoju, trenerka kompetencji osobistych.

Ukończyła Psychologię na kierunku Psychologia Społeczna, szkolenia i coaching na studiach podyplomowych. Posiada prawie 20 lat doświadczenia w pracy. Jako doradca zawodowy i trenerka pracowała z różnymi grupami co nauczyło ją dostosowania przekazywanych treści do potrzeb, możliwości i oczekiwań uczestników. Zna bardzo dobrze obszar diagnozowania kompetencji zawodowych. Jako ekspert ds. HR doradza menadżerom jak rozwijać siebie i swoje zespoły aby korzystać z potencjału wszystkich jego członków. Wierzy, że każdy może być mistrzem - najważniejsze to poznawać siebie i chcieć. Kinga wspiera poznawanie siebie na sesjach rozwojowych i cały czas poszukuje sposobów jak zrobić żeby się chciało. Bardzo lubi szkolenia z programu DeEduCliCoo za ich wysoką skuteczność. Jest licencjonowaną trenerką metody PEP i pasjonatką usprawniania pracy krok po kroku.

516,60 zł

Kup bilet
 • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
 • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
 • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie Rozwój osobisty Rozwój zawodowy Skuteczne planowanie wydarzenia Warszawa Dorota Wandas Katarzyna Lorenc Kinga Badowska

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "MASTER - mentoring w pracy" jest 4 BUSINESS & PEOPLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  MASTER - mentoring w pracy DeEduCliCoo
10 marca 2020, 12:00 516,60 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 maja - 13 maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Warszawa

8 marca, 15:00 - 18:00 80,00 zł
Dom jogi Moc oddechu, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Toruń

środa, 17:00 - 20:00
Toruń, Toruń

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej