To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Szkolenie na prowadzącego strzelanie (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #70 + premiera książki ABC Blockchaina

Dzisiaj, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Pojutrze, 17:30 - 20:30 60,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

LEADING WOMEN - Program rozwojowy dla kobiet

LEADING WOMEN 

Program rozwojowy dla kobiet:

wzmacnianie kompetencji przywódczych i budowanie skuteczności osobistej.

  


Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto tam już doszedł.

Robert Kiyosaki

Cel Programu 

Wyniki badań prowadzonych w ostatnich latach potwierdzają, że jedną z ważnych przyczyn mniejszej reprezentacji kobiet w zarządach i na wysokich stanowiskach menedżerskich jest ich brak pewności siebie, niedostateczna świadomość swoich talentów i słabsza umiejętność budowania swojej widoczności w organizacji. 

Celem Programu LEADING WOMEN jest wsparcie uczestniczek w osiągnięciu celów zawodowych poprzez świadomą pracę nad tymi właśnie obszarami, tj.: potwierdzenie własnych talentów przy wsparciu narzędzia diagnostycznego i budowanie na nich swojej ścieżki zawodowej, a także wyposażenie ich w praktyczne narzędzia, wiedzę i umiejętności kluczowe w roli lidera. 

Dzięki zbudowaniu świadomości swoich mocnych stron oraz obszarów do rozwoju uczestniczki uzyskają pewność siebie i wiarę we własne możliwości, większą skuteczność i umiejętność budowania pozycji w organizacji oraz będą mogły dzielić się wiedzą uzyskaną w programie z innymi kobietami. 

Zgodnie z naszym mottem "Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto tam już doszedł", w wybranych sesjach Programu weźmie udział Gość Specjalny - inspirująca kobieta liderka, która odniosła sukces w biznesie i podzieli się swoimi doświadczeniami. 

Dlaczego warto wziąć udział w Programie?

 • program adresuje najistotniejsze zagadnienia związane z pełnieniem roli lidera, z położeniem akcentów na obszary wymagające wzmocnienia
 • program zawiera 4 intensywne 1-dniowe warsztaty nastawione na praktykę - łączą najnowsze know how i jego zastosowania, ćwiczenia, wymianę doświadczeń i case'y
 • prowadząca jest praktykiem biznesu, doświadczoną menedżerką, specjalizującą się we wspieraniu liderów w rozwoju zawodowym i osobistym
 • udział w programie da możliwość poznania kobiet liderek z innych organizacji, wzajemnej inspiracji i wymiany doświadczeń
 • pierwsza otwarta edycja Programu Leading Women odbyła się w okresie wrzesień - grudzień 2017 i została wysoko oceniona przez uczestniczki - ogólna ocena programu 4,7 w skali 1-5!
 • w cenie programu zawarta jest możliwość skorzystania z narzędzia diagnostycznego ExtendedDISC, dzięki któremu uczestniczki dowiedzą się:
  - jaki jest ich naturalny styl zachowań
  - jaki jest ich styl przywódczy
  - jakie są ich mocne strony i talenty
  - jakie czynniki wpływają na ich motywację
  - jaki mają styl komunikacji z innymi.

Dla kogo? 

Program adresujemy do kobiet ze średniego i wyższego szczebla menedżerskiego, które:

 • chcą świadomie spojrzeć na swoją pozycję zawodową, kompetencje i obszary do rozwoju
 • są w momencie zmiany lub dojrzewają do decyzji o zmianie
 • chcą wzmocnić swoje kompetencje przywódcze
 • chcą uzyskać większą pewność siebie i konsekwentnie kształtować swój wizerunek
 • chcą zwiększyć swoją skuteczność w roli lidera
 • mają potrzebę uzyskania aktualnej wiedzy na temat przywództwa, zarządzania sobą, zespołami i relacjami
 • chcą poznać inne liderki i zainspirować się historiami kobiet, które odniosły sukces w biznesie.

Przebieg Programu 

Program składa się z 4 intensywnych 1-dniowych modułów co ok. 3 tygodnie, pomiędzy którymi uczestniczki pracują nad wdrażaniem nowych umiejętności i budowaniem swoich kompetencji. 

Moduł I "Ja Liderka"

Program rozpoczynamy od modułu poświęconemu budowaniu własnej tożsamości i misji w roli kobiety Liderki. Poznajemy swój styl przywództwa oraz odnajdujemy swoje talenty i mocne strony. Identyfikujemy swoje kluczowe wartości i odkrywamy, co nas motywuje do działania i pracy z ludźmi. Przy wykorzystaniu specjalnych narzędzi uczestniczki wyznaczą swoje indywidualne cele na dalszy rozwój osobisty. 

Moduł II "Zarządzanie relacjami"

Kolejne spotkanie poświęcamy szeroko pojętej komunikacji, a także współpracy, budowaniu relacji i zarządzaniu ludźmi. Zaczynamy od uświadomienia sobie, że komunikacja jest podstawą do budowania relacji z innymi ludźmi i też do budowania swojego wizerunku. Poznajemy zasady postawy asertywnej. W drugiej części spotkania skupiamy się na roli efektywnej komunikacji i udzielaniu informacji zwrotnej. Poznajemy kluczowe czynniki wpływające na budowanie zaufania. 

Moduł III "Mój wizerunek i mój networking"

Nasz wizerunek i nasze kontakty zawodowe są kluczowe dla dalszego rozwoju i budowania kariery. W czasie tej sesji koncentrujemy się na rozwinięciu umiejętności skutecznego networkingu, tworzenia kontaktów i czerpania z nich korzyści. Uczymy się zasad strategicznego networkingu i tworzymy indywidualną mapę kluczowych kontaktów. Pokazujemy, jaką rolę odbywa w nim własny autentyczny wizerunek. Uczestniczki zdobywają wiedzę, jak świadomie budować swój wizerunek i jakie czynniki mają na to wpływ. 

Moduł IV "Zarządzanie sobą"

Umiejętność zarządzania swoimi emocjami, zachowania spokoju i opanowania w sytuacjach trudnych i stresujących to dzisiaj jedne z kluczowych kompetencji Lidera. Współczesne przywództwo to emocje. Dobry Lider to ten, który rozumie emocje swoje i swoich ludzi, potrafi nimi zarządzać i asymilować je tak, by były sprzymierzeńcem w drodze do sukcesu. W czasie tego modułu uczestniczki poznają kluczowe techniki radzenia sobie ze stresem na czterech poziomach (fizjologia, myślenie, emocje, zachowanie). 

Program kończy się otrzymaniem certyfikatu "Leading Women".

Prowadzący: 

Agnieszka BilińskaMentor, Executive Coach, doświadczona menedżerka pracująca w firmach globalnych od ponad 20 lat na stanowiskach executive, w zarządach i radach nadzorczych. CEO w firmie doradczej Trusted Communication, wspierającej liderów w rozwoju zawodowym i osobistym. Ekspertka w dziedzinie mentoringu, komunikacji i przywództwa. Założycielka, fundatorka i w latach 2010-2015 CEO Vital Voices Poland, polskiego oddziału globalnej organizacji założonej przez Hillary Clinton i wspierającej rozwój kompetencji przywódczych kobiet poprzez ideę mentoringu. Profesjonalny moderator w forum rozwoju przywództwa CEO Round Table. Opiekun Merytoryczna bieżącej edycji (2017) Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu. 

W wybranych sesjach weźmie udział inspirujący Gość Specjalny - kobieta liderka, która odniosła sukces w biznesie. 

Co myślą o programie uczestniczki pierwszej edycji?

"Bardzo inspirujący program, pozwala na zastanowienie się nad własnym stylem zarządzania i na wymianę doświadczeń z interesującymi osobami."
Aleksandra Krzyżowska, HR Operations Director EMEA, MoneyGram International
 

"Program sprawia, że krzesło, na którym siedzisz, wydaje się wcale nie takie pewne; poszerza horyzonty, wyrywa ze strefy komfortu"
Sylwia Bogucka, Dyrektor Planowania Biznesowego, Orange Polska
"

Świetny program modułowy, moduły mądrze ze sobą skorelowane. Dodaje wiary, inspiracji, pewności siebie, motywuje do dalszej zmiany".
Agnieszka Jaworska-Martycz, Dyrektor ds. Klientów Instytucjonalnych, NN Investment Partners TFI S.A.

Terminy kolejnej edycji: Program obejmuje 4 sesje jednodniowe w terminach: 

21 marca 2018
26 kwietnia 2018
22 maja 2018
19 czerwca 2018 

Warsztaty będą odbywać się w salach konferencyjnych w centrum Warszawy, w godz. 9-17. Kameralna grupa do 15 osób. 

Warunki udziału 

Cena udziału w pełnej edycji Programu - 3 900 PLN netto (4 797 PLN brutto) / osobę.

W przypadku zgłoszenia 2 i więcej osób z jednej organizacji - 10% zniżki (3 510 PLN netto / 4 317,30 PLN brutto / osobę). W cenie materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch. Rezygnacja z udziału możliwa jest najpóźniej 3 tygodnie przed szkoleniem, po tym terminie możliwe jest wykorzystanie miejsca przez inną osobę. W przypadku nieobecności na jednej z sesji uczestniczka otrzyma materiały oraz możliwość telefonicznej konsultacji z prowadzącą (indywidualnej - do 30 minut, w przypadku większej liczby nieobecnych - telekonferencja do 60 minut). 

Zakup miejsca jest równoznaczny z akceptacją powyższych warunków. 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "LEADING WOMEN - Program rozwojowy dla kobiet" jest Fundacja Liderek Biznesu

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej