To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

PROSPECTING NOWEJ GENERACJI - EFEKTYWNE METODY POZYSKANIA KLIENTÓW - Kraków

Piątek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL, Kraków

PROSPECTING NOWEJ GENERACJI - EFEKTYWNE METODY POZYSKANIA KLIENTÓW - Poznań

11 Maja, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Sale konferencyjne OMEGA, Poznań

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Social Media + Marketing

18 Maja, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Polskie Centrum Edukacji, Warszawa

Kurs fotografii dla agentów nieruchomości.

Kurs fotografii dla agentów nieruchomości 

(II edycja)

Zbliża się wiosna, a więc gorący sezon dla agentów nieruchomości. To dobry moment, aby rozszerzyć swoje umiejętności i działać bardziej skutecznie.

Jednym z najważniejszych elementów Twojej pracy jest tworzenie przyciągających uwagę ogłoszeń obsługiwanych nieruchomości, a tu główną rolę pełni jakość zdjęć.
     

Dlatego zapraszamy Cię do udziału w Kursie Fotografii, który poprowadzi profesjonalny fotograf wnętrz Dmitry Kalashnikov.

Fot. Dmitry Kałashnikov.

Poznaj cel i zakres szkolenia:

Podczas kursu nauczymy Cię, jak robić zdjęcia, które podniosą jakość Twoich ogłoszeń.  
    
Zaczniemy od prawidłowego zarządzania ustawieniami Twojego aparatu, bo te dla zdjęć wakacyjnych, różnią się od ustawień do fotografii wnętrz. Dowiesz się też, jakie akcesoria optymalizują efekt wykonywanych zdjęć (np. w jaki statyw warto zainwestować). 

Nauczymy Cię ustawień prawidłowej ekspozycji w połączeniu odpowiedniej czułości filmu z czasem otwarcia migawki i wartością przysłony. 

Kompozycja w fotografii wnętrzarskiej jest bardzo ważnym elementem. Nauczymy Cię więc robić zdjęcia w warunkach, kiedy otacza Cię wiele elementów, dowiesz się jak wydzielić główne elementy i na ich podstawie zrobić ładne zdjęcia. 

Dowiesz się także jak pracować ze światłem zastanym, sztucznymi źródłami światła i ich połączeniem - to niezbędny element tego szkolenia. 

Omówimy RAW (surowy) format zdjęć, który jest używany przez fotografów zawodowych i pokażemy Ci, jak go obrabiać dla uzyskiwania wysokiej jakości zdjęć
   
To tylko część licznych składników, na  których się skupimy podczas kursu. 
Fot. Dmitry Kałashnikov.

Przebieg szkolenia:

Podczas kursu będziesz pracował z własnym aparatem. Zabierz też instrukcję, która usprawni szkolenie z zakresu zarządzania ustawieniami Twojego sprzętu (jeżeli jej nie posiadasz, pobierz do wydruku z internetu).

Do tworzenia zdjęć nieruchomości wymagany jest statyw (jego brak nie jest barierą dla udziału w kursie, jednak jeśli posiadasz lub możesz pożyczyć, warto go zabrać na szkolenie).

Kurs odbędzie się w domu lub dużym mieszkaniu w Warszawie.

Prowadzący:

Nazywam się Dmitry Kalashnikov, od ponad 14 lat pracuję w branży fotografii wnętrzarskiej. Mam w swoim portfolio liczne sesje zdjęciowe wnętrz prywatnych domów, apartamentów, restauracji i biur. Moje zdjęcia publikowane są w czołowych czasopismach wnętrzarskich w Rosji, na Litwie i w Polsce. Sesje mojego autorstwa pojawiły się w: Elle Decoration, Salon Interior, The Best Interiors, Świat Rezydencji Wnętrz I Ogrodów, Interior + Design, Beautiful Houses, Archidom, Domus, Ad Magazine, Mezonin, Namas Ir As i wielu innych. Zobacz moje realizacje.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Kurs fotografii dla agentów nieruchomości." jest Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomociami

Dom lub mieszkanie.

Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej