To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Kurs DNA3 Theta Healing z Anitą Putkiewicz - Theta Healing Master & Science Teacher

Kurs dla już mocno zaawansowanych w swoich umiejętnościach praktyków Theta Healing. Kurs DNA3 dostarczy Ci wiedzę, jak poruszać i zmieniać materię organiczną i nieorganiczną. A także jak pracować z mitochondriami, aby uzyskiwać natychmiastowe uzdrowienie. Pogłębisz swoją wiedzę i zrozumienie, że każdy sam tworzy swoją rzeczywistość (i może ją zmienić natychmiastowo)


Jakie są wymagania, aby przystąpić do tego kursu?

Ukończony kurs podstawowy i zaawansowany kurs Theta Healing, Kop głębiej oraz kurs Anatomii Intuicyjnej.


Data: 9 - 13 listopada 2019

w godz.:

sob: 12.00 - 19.00

kolejne dni: 11.00 - 18.00

ostatni dzień: 10.00 - 17.00

z godzinną przerwą na obiad


Jaki jest koszt kursu?

Inwestycja za kurs: 2300 zł

Jest dostępna oferta dla powtarzających oraz zniżki i stypendia:

Oferta dla powtarzających

Zniżki i stypendia

Uwaga!

10% zniżki za wpłatę całej kwoty do dnia 19.10

Dostępne jest stypendium (20% zniżki)


Jak się zapisać?

W celu zapisania się na kurs prosimy o:

  • zakup odpowiedniego biletu na stronie evenea
  • wypełnienie formularza rejestracji, który pojawi się przy zakupie biletu

Za bilet na evenea można zapłacić za pomocą przelewu ze swojego banku lub za pomocą płatności elektronicznych (w tym drugim przypadku jest pobierana dodatkowa opłata przez system płatności).

Uwaga, uwaga - od teraz kontrakty z Instytutem Theta Healing są podpisywane on-line - teraz uczestnik sam się dopisuje do grupy utworzonej w bazie TH, jeszcze przed startem kursu. Szczegóły jak to zrobić będą podane w mailu potwierdzającym po zapisie tutaj (w evenea).


Noclegi:

noclegi w pobliżu:

https://www.google.pl/maps/search/noclegi+w+pobli%C5%BCu+Naturalne+Centrum+Zdrowia,+Gra%C5%BCyny,+Warszawa/@52.2033676,21.0170224,17z/data=!3m1!4b1?hl=pl&authuser=0

najbliżej:
w tym samym budynku: Centrum Szkoleniowo Konferencyjne
[uwaga: dla uczestników kursu jest zniżka na nocleg w Centrum Szkoleniowo Konfer.]Hotel Reytan


Inne opcje:

Pokój u osoby prywatnej, uczestniczki kursów Theta H. Przytulny, z dobrym dojazdem (przy stacji Metro Służew). Cena za noc - 50 zł. Kontakt i szczegółowe informacje: Beata, mail: beanw@poczta.onet.pl


"Zapraszam na nocleg do przestronnego mieszkania na parterze, w bloku na Starym Imielinie (bliski Ursynów). Dojazd do centrum autobusami jadącymi przez Roengena. Osobny pokój, dostęp do kuchni i łazienki. Dla osób lubiących i nieuczulonych na zwierzęta - mieszkańcami, oprócz właścicielki, są rudy 12letni łagodny seter, czarny kot oraz żółw wodny :) Cena za noc - 60 zł. Kontakt i szczegółowe informacje: Julia, mail: julia.mm.kozak@gmail.com"

Studio u osoby prywatnej "Studio Żelazna" (uczestnika kursów Theta H.) dla uczestników kursów Alchemii Duszy w niższej cenie - 150 zł/doba na hasło: THETA HEALING. Informacja od właścicieli: "Przygotowaliśmy to miejsce z warszawskimi niuansami … trochę z przymrużeniem oka dla samych warszawiaków, jak i dla przyjezdnych. Można tu ujrzeć elementy PRL-u jak i stylu patchworkowego. Całość tworzy bardzo przytulne i ciekawe oraz oryginalne miejsce na mapie Warszawy. ,,Studio Żelazna" położone jest w sercu Warszawy- 8 minut piechotą od Dworca Centralnego oraz świetnie skomunikowane z każdą częścią stolicy". Więcej info: https://www.facebook.com/wynajemnadoby/?modal=admin_todo_tour; mail: studiozelazna@wp.pl


Czy dostanę dyplom ukończenia?

Po ukończeniu kursu podstawowego otrzymasz dyplom ThetaHealing®, wystawiony i certyfikowany przez THInK (Instytut Wiedzy ThetaHealing Vianny Stibal). 


Kto będzie prowadził kurs?

Prowadząca: Anita Putkiewicz - coach, trener rozwoju osobistego, dyplomowany terapeuta i nauczyciel ThetaHealing (z certyfikatem Theta Healing Certificate of Science & Master Teacher - jest to certyfikat wydawany osobom, które ukończyły wszystkie kursy Theta Healing®). Także nauczyciel Vedic Art oraz praktyk różnych metod związanych z rozwojem osobistym i uzdrawianiem. Zafascynowana metodami kwantowami (jak Theta Healing®, Dwupunkt/Matryca Kwantowa itp.)

Już od lat prowadzi kursy Theta Healing (w tym Życie to Gra, Szczęśliwe Związki/Bratnie Dusze, Zwierzęta, DNA3) oraz sesje indywidualne z wykorzystaniem Theta Healing i Dwupunktu/Matrycy energetycznej. Lista wszystkich kursów Theta Healing, do prowadzenia których Anita Putkiewicz ma uprawnienia, jest podana na podstronie nauczyciel ThetaHealing oraz na oficjalnej stronie Theta Healing® Vianny Stibal.

Opinie i rekomendacje uczestników kursów Theta Healing u Anity Putkiewicz


Serdecznie zapraszam na kurs!

Anita Putkiewicz

Theta Healing Certificate of Science & Master Teacher

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Anita Putkiewicz certyfikowany nauczyciel Theta Healing Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Kurs DNA3 Theta Healing z Anitą Putkiewicz - Theta Healing Master & Science Teacher" jest Alchemia Duszy - Anita Putkiewicz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej