To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

Kurs Bratnie Dusze - Szczęśliwe Związki Theta Healing

Zapraszam serdecznie na kurs Szczęśliwe Związki - Bratnie Dusze Theta Healing.

Kurs dla każdego gotowego, aby mieć prawdziwą miłość!

Wielu osobom bliska jest idea poszukiwania prawdziwej, głębokiej miłości w osobie swojej bratniej duszy. Wierzą, że gdzieś jest ta osoba, która pokocha ich bezgranicznie takimi, jacy są naprawdę. Z którą spędzą swoje życie i z którą będą dzielić swoje największe pragnienia, marzenia i cele. I która w chwili niedoli stanie po ich stronie, wspierając ich swoją miłością, zrozumieniem i wsparciem.

Kurs "Szczęśliwe związki / Bratnie dusze" przede wszystkim, i co najważniejsze, pozwoli Ci odkryć lub przywrócić Twoją wewnętrzną pewność siebie i zaufanie do siebie, aby móc pokochać siebie oraz pragnienie posiadania zdrowego poczucia własnej wartości. A dzięki temu możesz przyciągnąć towarzysza/-kę, który jest najbardziej odpowiedni/pasujący dla Ciebie pod względem Twoich cech i Twoich wartości, które wyznajesz. A wtedy, zanim się zorientujesz, Twoja bratnia dusza sama Cię znajdzie, bez potrzeby szukania jej! Twoim zadaniem jest jedynie praca ze sobą i manifestowanie tego, czego pragniesz. A potem obserwuj, jak wszechświat zajmuje się resztą, dając Ci to.

Kurs ten skupia się wokół obszaru znalezienia wewnętrznego spokoju i szczęścia, jednocześnie pomagając Ci zrozumieć, czego poszukujesz w swojej bratniej duszy.

Wszyscy sądzimy, że wiemy, co uszczęśliwiłoby nas, ale bez czucia się komfortowo w swojej własnej skórze, czy bez prawdziwego kochania siebie, nie znajdziemy tego, czego prawdziwie poszukujemy. I w takim wypadku ta osoba nie wypełni odczucia samotności, czy braku miłości w naszym życiu.

Jeśli jesteśmy zdrowi i szczęśliwi, to przyciągniemy taką samą energię do siebie. I właśnie wtedy znajdziemy swoją prawdziwą bratnią duszę i połączenie z tym, czego wszyscy poszukujemy.

"Bratnie dusze" - "Szczęśliwe Związki" to także kurs dla osób, które są już w związku, ale nie są nim usatysfakcjonowane lub chciałyby wprowadzić w nim zmiany. Być może niektóre z nich myślą o wyjściu z tego związku - wtedy jest lepiej ukończyć ten kurs, przetransformować pewne rzeczy u siebie i dopiero potem podejmować decyzję. Wiele osób, które są już w związkach, po tym kursie "odkryły", że już są ze swoją bratnią duszą :)


Chciałbyś przyciągnąć swoją bratnią duszę lub może już jesteś w związku i myślisz o poprawie tej relacji?

Ten kurs jest dla Ciebie!


Będziesz mieć szansę rozpoznać, co blokowało Cię do tej pory i uwolnić się od negatywnych wzorców oraz traum dzięki pracy z przekonaniami.

A także nauczyć się, jak rozpoznać i przyciągnąć swoją bratnią duszę najbardziej dopasowaną do Ciebie lub poprawić (wzbogacić) obecny związek.

Dla osób, które myślą o pracy z klientami metodą Theta Healing - ten kurs pomoże Ci w pracy z klientami w obszarze relacji i przyciągania bratnich dusz.

Podczas kursu będzie dużo ćwiczeń (m.in. energetyczny rozwód z przeszłymi relacjami, przyciąganie bratniej duszy) i pracy z przekonaniami.

80% kursu stanowią praktyczne ćwiczenia.


Tym razem 2 dni kursu w 1 dzień -> od godz. 10 do 20.00


Wymagania, aby przystąpić do tego kursu: ukończony kurs podstawowy, zaawansowany oraz Kop Głębiej Theta Healing


Czy dostanę dyplom ukończenia?

Po ukończeniu kursu otrzymasz dyplom ThetaHealing®, wystawiony i certyfikowany przez THInK (Instytut Wiedzy ThetaHealing Vianny Stibal).


Prowadząca: Anita Putkiewicz (nauczyciel ThetaHealing)


Data: 17 lutego 2019

Miejsce: Warszawa

w godz.:

niedziela: 10.00 - 20.00

z godzinną przerwą na obiad.


Inwestycja za kurs: 630 zł

Oferta dla powtarzających

Zniżki i stypendia

W cenie:

  • książka Vianny Stibal: "Znajdź Swoją Bratnią Duszę z Theta Healingiem"
  • oficjalny certyfikat Praktyka ThetaHealing® Institute of Knowledge, USA
  • przerwy kawowe (poczęstunek)

Uwaga!

10%zniżki przy płatności całej kwoty (tj. 560 zł po zniżce) do 26.01.2019.

Także 10% zniżki dla osób, które uczestniczyły w innym kursie Alchemii Duszy w okresie 3 miesięcy przed tym kursem (szczegółowe informacje: Zniżki). Kwota po zniżce = 560 zł

Dostępne jest stypendium (20% zniżki).


Jak się zapisać?

W celu zapisania się na kurs prosimy o:

  • zakup odpowiedniego biletu na stronie evenea
  • wypełnienie formularza rejestracji, który pojawi się przy zakupie biletu

Za bilet na evenea można zapłacić za pomocą przelewu ze swojego banku lub za pomocą płatności elektronicznych (w tym drugim przypadku jest pobierana dodatkowa opłata przez system płatności).


Kto będzie prowadził kurs?

Prowadząca: Anita Putkiewicz - coach, trener rozwoju osobistego, dyplomowany terapeuta i nauczyciel ThetaHealing (z certyfikatem Theta Healing Certificate of Science & Master Teacher - jest to certyfikat wydawany osobom, które ukończyły wszystkie kursy Theta Healing®). Także nauczyciel Vedic Art oraz praktyk różnych metod związanych z rozwojem osobistym i uzdrawianiem. Zafascynowana metodami kwantowami (jak Theta Healing®, Dwupunkt/Matryca Kwantowa itp.)

Od kilku lat prowadzi kursy Theta Healing (w tym Życie to Gra, Szczęśliwe Związki/Bratnie Dusze, Zwierzęta, DNA3) oraz sesje indywidualne z wykorzystaniem Theta Healing i Dwupunktu/Matrycy energetycznej. Lista wszystkich kursów Theta Healing, do prowadzenia których Anita Putkiewicz ma uprawnienia, jest podana na podstronie nauczyciel ThetaHealing oraz na oficjalnej stronie Theta Healing® Vianny Stibal.

Opinie i rekomendacje uczestników kursów Theta Healing u Anity Putkiewicz


Kontakt:

Anita Putkiewicz

mail: alchemia@alchemiaduszy.pl

www.alchemiaduszy.pl


Noclegi:

w pobliżu:

https://goo.gl/maps/QPGCWZ7Lrym

Pokój u osoby prywatnej, uczestniczki kursów Theta H. Przytulny, z dobrym dojazdem. Cena za noc - 50 zł. Kontakt i szczegółowe informacje: Beata, mail: beanw@poczta.onet.pl

Studio w centrum:

"Studio Żelazna" (uczestnika kursów Theta H.) dla uczestników kursów Alchemii Duszy w niższej cenie - 150 zł/doba na hasło: THETA HEALING. Informacja od właścicieli: "Przygotowaliśmy to miejsce z warszawskimi niuansami … trochę z przymrużeniem oka dla samych warszawiaków, jak i dla przyjezdnych. Można tu ujrzeć elementy PRL-u jak i stylu patchworkowego. Całość tworzy bardzo przytulne i ciekawe oraz oryginalne miejsce na mapie Warszawy. ,,Studio Żelazna" położone jest w sercu Warszawy- 8 minut piechotą od Dworca Centralnego oraz świetnie skomunikowane z każdą częścią stolicy". Więcej info: https://www.facebook.com/wynajemnadoby/?modal=admin_todo_tour; mail: studiozelazna@wp.pl


Serdecznie zapraszam na kurs!

Anita Putkiewicz

Theta Healing Certificate of Science & Master Teacher


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Anita Putkiewicz certyfikowany nauczyciel Theta Healing Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Kurs Bratnie Dusze - Szczęśliwe Związki Theta Healing" jest Alchemia Duszy - Anita Putkiewicz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej