To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

3 Lipca, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

Kompas Przedsiębiorczości - 21.08.2014 "Dlaczego Lean Startup zmienia wszystko"

Youth Business Poland zaprasza na kolejne szkolenie!

W czwartek 21.08.2014 w godzinach 09:00 - 17:00 w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie odbędzie się kolejne szkolenie dla młodych przedsiębiorców.

 

Temat: Dlaczego Lean Startup zmienia wszystko - wprowadzenie do metody

 

Światowy ruch Lean Startup zmienia obecnie sposób, w jaki tworzone są nowe produkty i usługi. Metoda ta oparta jest na założeniu działania w warunkach ekstremalnej niepewności. Otoczenie biznesowe w wielu branżach zmienia się szybciej niż kiedykolwiek w historii.

W sytuacji tej tradycyjne metody budowania nowych firm przestają działać. Większość biznesplanów nie wytrzymuje zderzenia z rzeczywistością, a mnóstwo działań kończy się marnotrawstwem.

Potrzebny jest nowy sposób zarządzania. Nowe metody, pozwalające sprawnie "sterować" startupem na drodze do odkrycia działającego modelu biznesowego. Procesy, które w zdyscyplinowany sposób pozwalają na szybkie uczenie się, poparte dowodami.

Startup nie jest mniejszą wersją dużej firmy. Startup jest eksperymentem, którego podstawowym celem jest uczenie się. Szybkie i weryfikowalne uczenie się.

 

Cel i zawartość warsztatu

Celem warsztatu jest poznanie i przećwiczenie najważniejszych elementów metody Lean Startup.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i innowatorów, działających na własny rachunek jak i pracujących wewnątrz większych organizacji.

 

Prowadzący: Bartosz Moszczeński  -  Business Innovation Consultant w firmie Innovatika

 

Warsztat jest za darmo! Jesteśmy Fundacją wspierającą młodych, aktywnych ludzi, chcemy więc oferować szkolenia jak największej liczbie osób. Zachęcamy natomiast do uiszczenia darowizny na rzecz Fundacji zgodnie z zasadą pay what you feel. Oznacza to przekazanie dobrowolnego datku, zgodnie z własnymi odczuciami bądź poczuciem satysfakcji z udziału w szkoleniu, przed lub po udziale w szkoleniu. Nasza działalność jest możliwa dzięki darowiznom i dofinansowaniom, dzięki którym możemy rozwijać się i wspierać kolejne osoby w ich drodze do przedsiębiorczości.

Dane do przelewu:

Fundacja Inkubator Technologiczny
ul. Miedziana 11/4, 00-835 Warszawa
NIP. 7010048621
KONTO - 92 1090 1883 0000 0001 1721 1288

 

Uczestnictwo i zapisy na szkolenia

Szkolenia przeznaczone są dla obecnych bądź przyszłych przedsiębiorców w wieku od 18 do 35 lat. W trosce o wysoki standard organizowanych przez nas szkoleń oraz o jak najlepsze dopasowanie ich treści do potrzeb uczestników wprowadziliśmy proces rekrutacji uczestników.

 

Jak się zapisać? Wystarczy kliknąć w przycisk "Weź udział!". Następnie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego w którym, krótko i zwięźle należy opisać swoją motywację do udziału w szkoleniu. Na podstawie przesłanych danych poinformujemy Państwa o zakwalifikowaniu się na szkolenie.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 (22) 646 22 89 bądź adresem e-mail: biuro@ybp.org.pl.

 

O organizatorze:

Youth Business Poland jest częścią The Prince’s Youth Business International, sieci programów działających pod auspicjami Fundacji Księcia Karola, która wspiera przedsiębiorczość w blisko 40 krajach świata. Program Youth Business Poland wspiera młode osoby (18-35 lat) w założeniu i rozwoju ich działalności gospodarczej poprzez zapewnienie wsparcia Mentora i profesjonalnych szkoleń biznesowych.

Program Youth Busienss Poland obsługiwany jest przez Fundację Inkubator Technologiczny.

Misją YBP jest zapewnienie wysokiej jakości kompleksowego i skutecznego wsparcia dla młodych ludzi, aby mogli otwierać i rozwijać firmy, oraz tworzyć nowe miejsca pracy.

Zapraszamy na stronę YBP oraz na naszego Facebooka

 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie szkolenia Przedsiębiorczość wydarzenia Warszawa przedsiębiorczość szkolenie warsztaty biznesowe

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Kompas Przedsiębiorczości - 21.08.2014 "Dlaczego Lean Startup zmienia wszystko"" jest Youth Business Poland

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej