To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Czwartek, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Język angielski dla coachów, psychologów i nie tylko - bilety

Jeżeli szukasz zajęć angielskiego, które wniosą w Twoje życie coś więcej, niż kolejny nudnawy tekścik z podręcznika, to jest szansa, że znalazłaś/eś miejsce dla siebie.

Nazywam się Aleksandra Janowska i od ponad dziesięciu lat uczę języków obcych, a od pięciu prowadzę szkołę językową Mów Do Mnie.

Szukam osób chętnych stworzyć niepowtarzalną grupę nauki angielskiego. Niepowtarzalną, czyli taką, która będzie chciała rozmawiać o tematach głębszych niż czytanki z podręcznika.

Roboczo nazwałam ten projekt "angielski dla coachów i psychologów", ale świetnie odnajdą się w nim wszystkie osoby zainteresowane "zaglądaniem w siebie".

Skąd w ogóle pojawił się pomysł połączenia coachingu z zajęciami z angielskiego?

Od wielu lat uczę angielskiego i na razie nie przechodzi mi chęć do rozwijania się w tym obszarze. Tym bardziej, że klienci wychodzą z zajęć zadowoleni :) Kilka lat temu stworzyłam sobie też jednak drugą nogę zawodową, czyli coaching i tak sobie na tych dwóch nogach idę :) W "normalnych" zajęciach językowych tak czy siak przemycam coachingowe wstawki, ale chciałabym się głębiej zanurzyć w temacie. 


W detalach wyobrażam sobie ten projekt tak, że grupa 3 osób spotyka się w moim przytulnym biurze przy Żelaznej 69a i przez 90 minut rozmawia PO ANGIELSKU na temat wybranego tematu/artykułu z dziedziny psychologii, coachingu itd. Oprócz "zwykłej" rozmowy pojawią się też na pewno ćwiczenia coachingowe i trenerskie (do zrealizowania po angielsku). 

Jeśli będzie taka potrzeba, będę wtrącać w to wszystko ćwiczenia gramatyczne, żeby dodatkowo zadbać o rozwój językowy. 

Koszt jednego spotkania to 120zł/90 minut od osoby. Umawiamy się na współpracę w trybie semestralnym, decyzję o zapisaniu się na kurs podejmiesz po spotkaniu próbnym.

Osoby zainteresowane takimi zajęciami powinny być na poziomie średnio-zaawansowanym, żeby potrafiły się już w miarę wypowiadać (może być z błędami :)) i mogły dalej doskonalić tę umiejętność, jednocześnie kształcąc ciekawe słownictwo i wyrażenia.


To co, dołączysz? :)

Jeśli chcesz poczytać coś więcej o moich biznesach, to zapraszam tu: www.mowdomnie.pl i tu: www.gentleway.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Język angielski dla coachów, psychologów i nie tylko" jest Mów Do Mnie - nauczanie języków obcych Aleksandra Janowska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej