Jak się skutecznie przebranżowić, a przy tym zyskać? - bilety

Z badań wynika, że trend przebranżowienia będzie się nasilał. W mojej praktyce coachingowej coraz częściej spotykam się z celem "Jak zmienić zawód, kiedy obecny przestaje cieszyć lub kiedy po prostu przestaje być potrzebny na rynku". Często przychodzą do mnie pracownicy z 10letnim doświadczeniem zawodowym i jeszcze większym doświadczeniem życiowym z zapytaniem jak to zrobić, aby zrobić to skutecznie i nie stracić na tej zmianie. Stąd warsztat, który zawiera wnioski i praktyczne wskazówki z 500 godzin przepracowanych indywidualnie z Klientami mojego Coachingu.   

A ZATEM w Agendzie warsztatu:

- jak zacząć budować swoją nową karierę od zera

- jakie możliwości i umiejętności wykorzystać i na co zwrócić uwagę? 

- jak zaplanować kolejne etapy (m.in. kiedy odejść z obecnej pracy)

- jak przekonać Rekruterów, że jestem atrakcyjnym pracownikiem, choć mam małe doświadczenie w nowej branży. 

Opinie y warsztatu

Małgorzata, Specjalista ds. promocji "Analiza kompetencji otworzyła mi głowę na inne obszary, cieszę się, że mogłam ją zrobić przed rozmową kwalifikacyjną :)"

Agnieszka, Trade "Szkolenie bardzo nam się podobało (ja i mąż). Wiedzieliśmy już sporo przed, ale i w trakcie z bardzo wielu rzeczy zdaliśmy sobie sprawę. Swoim entuzjazmem Kaja zapaliła nas do działania. Uświadomiliśmy sobie, że trzeba bardzo kompleksowo podejść do celu zawodowego."

Monika, Ubezpieczenia "Warsztaty dały mi nową motywację do działania, spojrzenie z innej perspektywy i czas spędzony w atmosferze kreatywności i sympatycznego towarzystwa. Mam apetyt na więcej:)"

Katarzyna, Dział HR "Doskonała współpraca, niesamowita pozytywna energia, świetne efekty!"

Krzysztof, Bankowość "Dzięki wsparciu Kai odważyłem się podjąć decyzję o przebranżowieniu. Na warsztatach ustaliliśmy odległy cel, który wydawał się nierealny. Po roku od warsztatów, niemal co do zamierzonego dnia, jestem zatrudniony w nowej firmie. Dziękuję za inspirację do sięgnięcia w gwiazdy - nazwa firmy "goInspired" bardzo trafna "

Opis prowadzącego:

Kaja Kosowska - Coach, Trener, ex Dyrektor Marketingu Strategicznego i Rozwoju Nowych Produktów w Międzynarodowej Firmie Kosmetycznej. Akredytacja ICF na poziomie ACC (podczas zdobywania PCC). Posiadam ponad 10letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami oraz projektami, zarówno w firmach polskich, jak i zagranicznych. Przygotowuję i prowadzę różnorodne programy rozwojowe dla menedżerów, przeprowadzam obiektywne i motywujące spotkania feedbackowe, a także jako konsultant MyView360TM projektuję i wdrażam integrujące programy ocen 360stopni. Posiadam doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z wyższą kadrą zarządzającą, inżynierami oraz menedżerami działów sprzedaży, marketingu i  zarządzania zasobami ludzkimi. Prowadziłam indywidualne coachingi dla menedżerów takich firm jak: TVN, TVP, Raiffeisen Polbank, Millenium Bank, Kraft Foods, Sheraton Hotel, Boston Scientific, a także prywatnych przedsiębiorców i właścicielek firm. Na swoim koncie mam 10 lat pracy w prowadzeniu zespołu i ponad 500 godzin coachingu indywidualnego.Jestem mentorem młodzieży w pragramach Szlachetnej Paczki Akademii Przyszłości. Google Campus Warsaw. Na swoim koncie mam pomysły dla ok. 500 wdrożonych z sukcesem na rynek produktów dla topowych polskich marek jak: Dr Irena Eris, Pharmaceris, Emolium, Iwostin, czy Nestle. Dzięki mojej postawie zostałam zaproszona przez Prezesa Zarządu Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris do udziału w Międzynarodowym Programie Chartered Institute of Marketing (CIM), następnie przez Prezesa Zarządu Sanofi Polska do Programu dla Menedżerów-Talentów Nepentes Polska, a także rocznej Akademii Menedżera Harvard Business Review. Coaching definiuję jako profesjonalną i partnerską relację wspierającą i inspirującą, którą można opisać metaforą "wyposażyć i wyprawić w drogę".

od 79,95 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Jak się skutecznie przebranżowić, a przy tym zyskać?" jest Go Inspired AIP

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  BILET FIRST MINUTE
31 Marca 2018, 23:00 79,95 zł
  BILET STANDARD
4 Kwietnia 2018, 23:00 123,00 zł
  UDZIAL W WARSZTACIE + 1 SPOTKANIE INDYWIDUALNE 2h
4 Kwietnia 2018, 23:00 159,90 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Zobacz na mapie

Go Inspired

Polna 11, Warszawa

Polecamy także:

PROSPECTING NOWEJ GENERACJI - EFEKTYWNE METODY POZYSKANIA NOWYCH KLIENTÓW - Kraków

27 Kwietnia, 09:00 - 18:00 od 150,00 zł
BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL, Kraków

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

Social Media + Marketing

24 Kwietnia, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej