Jak się dogadać z toksycznymi ludźmi - praktyczny warsztat pewności siebie i asertywnego wyrażania swojego zdania - bilety

 Toksyczny partner? Toksyczna teściowa? Toksyczny szef?

Czujesz, że coraz gorzej układają ci się relacje z bliskimi? Obawiasz się wspólnego spędzania czasu z rodziną, bo nie jesteście w stanie się spokojnie dogadać? Masz dość kłopotliwych pytań krewnych na temat twojego życia?

Zapraszam Cie na trening psychologiczny, podczas którego nauczysz się i praktycznie poćwiczysz, sposoby rozmawiania w konstruktywny dla ciebie sposób. Może wreszcie uda Ci się powstrzymać przykre komentarze ze strony innych osób.

Termin 29.09. 19, niedziela 9:00-13:00,
Miejsce: Aleja Niepodległości 161 (Metro Pole Mokotowskie), Warszawa

Jeśli w Twoim życiu szwankuje właśnie obszar komunikacji z innymi ludźmi, masz kłopot z budowaniem zaufania, nawiązywaniem bliższych relacji czy asertywnym wyrażanie własnego zdania to trening umiejętności psychologicznych jest dla ciebie dobrym rozwiązaniem. Wszystko to co sprawia ci trudność, będziesz ćwiczyć w bezpiecznych warunkach razem ze mną i innymi uczestnikami warsztatów w atmosferze akceptacji i wsparcia.

Trening jest aktywną formą pracy interpersonalnej. W im bardziej zaangażowany sposób będziesz w nim uczestniczyć, tym więcej korzyści wyniesiesz. Wyznaczenie konkretnych celów i obszarów do pracy, pomoże ci optymalnie wykorzystać czas naszych spotkań. O wszystkim porozmawiamy na pierwszym spotkaniu i od razu zaczniemy trenować. 


Warsztat psychologiczny - zakres ćwiczeń

Przede wszystkim będziemy koncentrować się na tym, co sprawia ci trudność i co jest dla ciebie najważniejsze. Jeśli podczas zajęć wyjdą dodatkowe potrzeby, to będziemy również pracować nad nimi. A w szczególności nad:

 • sprawnej i skutecznej komunikacji w relacjach z osobami na których ci zależy, ale również z tymi które mają wpływ na twoje życie (najczęściej toksyczny)
 • wzmacnianiem poczucia twojej wartości i pewności siebie
 • wzmacnianiem asertywności, lub nauczeniem się jak asertywnie się zachowywać w relacjach z innymi
 • przeciwstawianiem się tendencjom do wycofywania z relacji społecznych, z powodu istniejących trudności
 • radzenia sobie ze stresującymi sytuacjami z innymi osobami
 • umiejętnościami nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z innymi osobami.


Dla kogo jest trening umiejętności psychologicznych

 • Jeśli w Twoim otoczeniu są osoby z którymi się nie dogadujesz, często kłócisz, obrażasz na nie, sprawiają Ci przykrość, to te zajęcia są dla Ciebie.
 • Jeżeli czujesz, że możesz więcej, a stoisz w miejscu, zapętliłeś się i nie wiesz jak ruszyć do przodu… To znaczy, że nadszedł czas na zmiany. Nie czekaj, nie zwlekaj, czas minie, a Ty nadal będziesz tam gdzie byłeś.

Pomoc osoby z zewnątrz pozwoli Ci spojrzeć na siebie z boku. Poprzez odpowiednie pytania dojdziemy do odpowiedzi, które pozwolą Ci ruszyć z miejsca.

Kim jest trener

aneta styńskaAneta Styńska

psycholog


Z wykształcenia jest psychologiem społecznym, specjalistą ds. psychologii organizacji i stresu występującego w miejscu pracy. Jest absolwentką pierwszego rocznika Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Pracę magisterską poświęciłam zagadnieniom wypalenia zawodowego i strategii zmagania się ze stresem. Posiada specjalizację z Psychologii Organizacji (rekrutacja, selekcja kadr, systemy ocen, motywacja do pracy, satysfakcja zawodowa) oraz Stresu w organizacji. Ukończyła również SPPwR - Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia oraz Kurs Dietetyczny - przyczyny, skutki, metody leczenia, szkolenie z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej dzieci i młodzieży, Studium Terapii Par I st. IPZ i in.
Pracuje w założonej przez siebie w 2005 roku firmie Psychology Consulting, która jest właścicielem serwisu internetowego Psychorada.pl. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej oraz psychoedukacji za pośrednictwem internetu,.

Prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu psychoedukacji. Udziela konsultacji na temat motywacji do osiągania sukcesów, asertywności i empatii, problemów osobistych, trudności w związkach, doradza w sprawach rozwoju biznesu i treningów samorozwoju.  Cały czas stara się pogłębiać swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w rożnych szkoleniach zawodowych lub rozwoju osobistego rocznie, a także czytając ogromne ilości książek i fachowych czasopism. Jest autorką niezliczonych artykułów psychoedukacyjnych dla osób skoncentrowanych na inwestowaniu w rozwój osobisty, które publikuje głównie w Psychoradzie oraz w prasie internetowej.

Czas decyzji

Jeśli nie chcesz tkwić w miejscu i tracić czasu - zapisz się od razu.

159,90 zł

Kup bilet
 • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
 • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
 • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Aneta Styńska

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Jak się dogadać z toksycznymi ludźmi - praktyczny warsztat pewności siebie i asertywnego wyrażania swojego zdania" jest Psychology Consulting

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Jak się dogadać z toksycznymi ludźmi
Praktyczny warsztat pewności siebie i asertywnego wyrażania swojego zdania
Wejsciówka na warsztat

Jak się dogadać z toksycznymi ludźmi
Praktyczny warsztat pewności siebie i asertywnego wyrażania swojego zdania

dostępnych: 7

29 Września 2019, 09:00 159,90 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #78

16 Października, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej