To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ZARZĄDZANIE STRESEM I EMOCJAMI

19 Listopada - 20 Listopada
Hotel Apis, Kraków

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Pojutrze, 19:00 - 21:00 23,99 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #69 Startups, marketing and science behind it

Pojutrze, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

21 Grudnia, 17:30 - 20:30
QAL Group, Grudziądz

Integracja konfliktów wewnętrznych metodą Needs Based Transformation - bilety

Żyjemy w kulturze, w której większość wychowana była w systemie opartym na dominacji i podporządkowaniu. Być może jesteś jedną z tych osób, która doświadczała oceniania, porównywania do innych, gróźb, kar. Gdzie Twoje potrzeby nie były słuchane, a emocje były tłumione. W efekcie mogłeś/aś wyprzeć wiele swoich emocji tracąc głęboki kontakt z tym co naprawdę ważne. Wykształcił się w Tobie także destruktywny sposób myślenia, którego konsekwencją jest ciągły brak czegoś, oraz to, że ludzie wokół Ciebie zachowują się nie tak jak trzeba.

Wiele osób doświadczając takiego wychowania utraciła wolność emocjonalną. Trudno im teraz żyć w zgodzie ze sobą, akceptować te aspekty rzeczywistości, na które nie mają wpływu, odnaleźć głęboki sens w tym jak żyją oraz napełniać się wdzięcznością w tych momentach kiedy ich potrzeby rzeczywiście są zaspokajane. Zamiast tego wybuchają złością, napełniają się nienawiścią, poświęcają się dla innych z lęku przed oceną, przybierają maskę miłych kosztem swojej autentyczności, wstydzą się wyrażać siebie i popadają w przygnębienie tracąc radość z życia.

Doświadczają ciągłego napięcia, bo w ich nieświadomości nadal toczą się nierozwiązane konflikty wewnętrzne między częściami ich osobowości.

Na przeszłość nie mamy już wpływu. Jedyne na co mamy wpływ to na uzdrowienie wewnętrznych konfliktów. A to z kolei pomaga opłakać swoje trudne doświadczenia i w efekcie uwolnić się od niepotrzebnego ciężaru emocjonalnego, odzyskać własną moc, zacząć słuchać siebie oraz mieć odwagę wyrażać swoje granice i podążać za głosem serca.

Jeśli taka wizja jest Ci bliska i szukasz sposobów na jej realizację to chciałbym zaprosić Cię na spotkanie, na którym możesz poznać moją autorską metodę pracy nad integracją konfliktów wewnętrznych.

Od 16 lat zajmuję się rozwojem osobistym. To tysiące godzin własnej edukacji w zakresie psychologii, zmiany wewnętrznej, pracy z emocjami. To kilkadziesiąt tysięcy złotych zainwestowane w szkolenia i warsztaty, ukończone studia podyplomowe z coachingu. Lata własnej pracy nad sobą, rok własnej terapii integracyjnej, a wszystko po to, by uwolnić się od tych uwarunkowań społecznych, które blokują mi możliwość życia w zgodzie z tym co dla mnie ważne.

To także dzielenie się wiedzą oraz trenowanie nowych umiejętności na prowadzonych przeze mnie warsztatach i szkoleniach a także lata pracy indywidualnej z innymi ludźmi nad ich wewnętrzną zmianą , by mogli także znaleźć rozwiązania, które pozwolą żyć w zgodzie z tym co dla nich ważne.

W efekcie tych wszystkich lat doświadczeń stworzyłem metodę, która jest połączeniem inspirowanym Psychodramą oraz transformacją destruktywnych konfliktów wewnętrznych w oparciu o techniki zaczerpnięte z Nonviolent Communication (filozofię, którą zgłębiam od ponad 3 lat.)

Podczas warsztatu:

- Dowiesz się jaki jest mechanizm tworzenia się konfliktów wewnętrznych oraz jakie destruktywne przekonania przejmujemy żyjąc w kulturze dominacji;

- Na czym polega proces uzdrawiania konfliktów wewnętrznych;

- Doświadczysz technik dramy, których celem będzie głębokie pobudzenie emocji i wyciągnięcie na poziom świadomy własnych konfliktów wewnętrznych, na których można podjąć pracę;

- Doświadczysz jak wygląda proces integracji skonfliktowanych części osobowości inspirowany pracą z częściami oraz Nonviolent Communication;

Podczas warsztatu nie ma obowiązku dzielenia się własnymi historiami - każdy może pracować w swoim tempie i gotowością na głębię pracy.

Warsztat jest demonstracją metody - jeśli uznasz, że jest ona dla Ciebie wzbogacająca to będziesz mógł/a dołączyć do grupy, która uczestniczy w systematycznych spotkaniach skoncentrowane na kontynuacji głębokiej zmiany wewnętrznej.

Prowadzi:

Łukasz Bieliński to trener Needs Based Transformation, Coach, praktyk Nonviolent Communication (NVC), a przede wszystkim człowiek głęboko dedykowany odkrywaniu wolności, autentyczności i życia w zgodzie ze sobą.

Cena: 29 zł

Ilość miejsc: 16

Data i miejsce: 28.02.2018 (środa) w godzinach 18:00-21:00 - miejsce: Sale Szkoleniowe Dobry Widok ul. Widok 22/10


Pytania i kontakt: 790 - 013 - 428 lub biuro@lukaszbielinski.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Integracja konfliktów wewnętrznych metodą Needs Based Transformation" jest Skills Creator

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej