To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Jutro, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Grywalizacja - WARSZAWA 8-9.04

Zainteresował Cię temat grywalizacji? Widzisz jej potencjał w działaniach edukacyjnych i rozwojowych? Chcesz wykorzystać mechanikę gry w swoich projektach? Zastanawiasz się czym różni się grywalizacja od gamifikacji i gryfikacji? Zapraszamy na warsztat !

Program

Podczas 12 godzin pracy warsztatowej uczestnicy poznają proces projektowania gier i grywalizacji od podszewki. Będą również mieli okazję przełożyć zdobytą wiedzę na pratykę - w toku warsztatów uczestnicy stworzą koncepcję gry bądź grywalizacji odpowiadającej na wyzwania edukacyjne, z którymi mierzą się podczas swojej pracy. 

1. Badanie rzeczywistości

Zanim zacznie się projektować, należy dobrze zrozumieć, po co i dla kogo się to robi. W tej części uczestnicy dowiedzą się, jakie pytania warto zadać i na co zwrócić uwagę, aby uniknąć błędów na dalszym etapie.

2. Jak to jest zrobione?

Przyglądając się konkrentym, istniejącym już narzędziom, uczesticy nauczą się, z jakich elementów składają się gry i grywalizacje. Odkryją również, jaki wpływ mają te elementy na efektywność edukacyjną projektowanego narzędzia.

3. Przygotowanie do procesu projektowania

Uczestnicy poznają role, które powinny pojawić się w zespole projektowym. Dowiedzą się również, z jakich faz składa się proces projektowania i jaki powinie być efekt każdej z nich.

4. Projektowanie w praktyce

Uczetnicy wypracują listę praktycznych wskazówek, dzięki którym będą mogli uniknąc najczęstszych projektanckich pułapek.

5. Metody pracy

  • prelekcja i dyskusja z uczestnikami
  • ćwiczenia grupowe
  • case studies
  • gry

Grupa

Warsztat stworzony jest z myślą o grupie 6-16 osób. Szczególnie zapraszamy osoby, które chcą poznać mechanizmy grywalizacji oraz możliwości ich zastosowania. Popracujemy nad wykorzystaniem grywalizacji do angażowania się w proces edukacyjny i rozwojowy. Jeśli działasz w obszarze edukacji i rozwoju - ten warsztat jest dla Ciebie!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Termin

8-9 kwietnia 2017. Godziny: sobota g.9:00 - 16:00, niedziela g. 9:00 - 14:00. 

Prowadzący

Kuba Wiśniewski - projektant gier szkoleniowych i grywalizacji

Swoje projektackie szlify zdobywał w Pracowni Gier Szkoleniowych, gdzie stworzył swoją pierwszą grę - ciepło przyjęte Rozegraj miasto. Od tego czasu minęło 5 lat, w trakcie których był na pierwszej linii niemal wszystkich frontów. Projektował gry dla biznesu, organizacji pozarządowych i administracji publicznej. Dla młodzieży szkolnej i nauczycieli, pracowników i menedżerów, aktywistów i urzędników. Planszowe, symulacyjne i komputerowe. Praktycznie na każdy temat. Od kameralnych, ćwiczeń po wielogodzinne gry dla setek osób.

Twoja inwestycja:

Early birds - 490 zł przy zgłoszeniu i wpłacie do 23.03.

Lazy birds - 550 zł przy zgłoszeniu i wpłacie po 23.03

Wydarzenie ma charakter niekomercyjny. Biorąc udział w warszatatach wspierasz działania Pracowni Nauki i Przygody. W cene znajdują się wszystmie materiały warsztatowe, kawa/herbata oraz owoce. Lunch uczestnicy spożywają we własnym zakresie.

O organizatorze:

Pracownia Nauki i Przygody jest organizacją pozarządową, której misją jest wspieranie rozwoju dorosłych i dzieci poprzez metody inspirowane experiential/education i adventure education. Od wielu lat prowadzimy działania w oparciu o te metody, angażujemy się w działalność naukową mającą na celu ich rozwój oraz ugruntowanie - a w końcu; dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi.


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie Grywalizacja wydarzenia Warszawa Kuba Wiśniewski

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Grywalizacja - WARSZAWA 8-9.04" jest Fundacja Pracownia Nauki i Przygody

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej