Forum Przedsiębiorczości - Inwestowanie i Rozwój Biznesu! - bilety

Przyjdź na Forum Przedsiębiorczości i zbuduj swój przychód pasywny!


Podczas spotkania Forum Przedsiębiorczości otrzymasz dużą dawkę motywacji oraz gotowe narzędzia, dzięki którym będziesz zarabiał większe pieniądze. Odkryjesz metody budowania przychodu pasywnego oraz spotkasz wielu przedsiębiorców z Warszawy i innych miast, z którymi nawiążesz wartościowe relacje. Podczas przerw networkingowych będziesz miał możliwość poznać swojego przyszłego partnera biznesowego lub klienta.


Rozwijaj swoją przedsiębiorczość razem z nami!


AGENDA SPOTKANIA:


17.00 - 17.30 rejestracja uczestników i NETWORKING


Moduł 1 (17:30 - 17:45)


POWITANIE I WSTĘP
Prowadzący: Milena Dudkowska - organizatorka Forum PrzedsiębiorczościModuł 2 (17.45 - 18.45)

Poprowadzi: Bartosz Mańkowski 

 Przedsiębiorcy przychodzą do niego kiedy chcą zwiększyć efekty w swoim biznesie. Kiedy chcą sprzedawać więcej, być bardziej rozpoznawalni lub kiedy chcą obniżyć koszty pozyskania klienta.��

Pomaga im pozyskiwać klientów, budować rozpoznawalne marki oraz optymalizować koszty prowadzonych działań.

Prowadzi praktyczne warsztaty, nagrywa kursy online oraz prowadzi konsultacje dla tych przedsiębiorców, którzy rozumieją, że czas to pieniądz i że nie ma co odkładać rzeczy na później.

W biznesie liczy się tempo. Bartosz pomaga je nadawać lub zwalniać. W zależności od tego o czym mówimy. Zwalnia tempo wydatków i walczy o zwiększenie przychodów. Pomaga dopracować procedury i wdrożyć najbardziej skuteczne rozwiązania.


Temat wystąpienia: JAK POPRAWIĆ EFEKTY MARKETINGU W SWOJEJ FIRMIE


Podczas tego wystąpienia dowiesz się jak Bartosz WYGENEROWAŁ 133 851 PLN INWESTUJĄC 4377,60 PLN W KAMPANIĘ.

Dowiesz się też:

- jak generować ruch na stronę i poznasz najlepsze źródła ruchu
- poznasz najbardziej skuteczne narzędzie marketingowe, które pomaga zwrócić uwagę klientów i przeprowadzić ich krok po kroku aż do zakupu Twojego produkty, czy usługi,
- nauczysz się pisać skuteczne posty na bloga i do mediów społecznościowych
- nauczysz się tworzyć profesjonalne grafiki wykorzystując darmowe narzędzia i banki zdjęć
- dowiesz się dlaczego warto kierować ruch na landing page i nauczysz się go tworzyć
- poznasz najczęściej popełniane błędy w reklamie na Facebooku i otrzymasz ich rozwiązania, po to abyś ich nie popełniał
- nauczysz się tworzyć promocje na Facebooku


PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA ( 18.45 - 19,00 )


Moduł 3 (19.00 - 20.15)STRATEGIA GENEROWANIA BOGACTWA. INWESTOWANIE NA RYNKACH KAPITAŁOWYCH.Poprowadzi: Kamil Partyka - ekspert Forum Przedsiębiorczości ds. inwestowania na rynkach kapitałowych.Trader, praktyk inwestowania z wieloletnim doświadczeniem. Certyfikowany ekspert w doborze produktów finansowych - European Financial Guide. W zeszłym roku Kamil zarobił na tradingu ponad 190 000 zł (podczas wystąpienia Kamil pokaże swój statement na realnym koncie i omówi, w jaki sposób osiągnął tak duży zysk).Temat wystąpienia: "Trader jako zawód przyszłości, czyli jak zarabiać na wzrostach i spadkach rynków finansowych".


Podczas wystąpienia dowiesz się:


* jak skutecznie dokonywać analizy tego co dzieje się na wykresie,
*jak minimalizować ryzyko stosując najsilniej działające formacje,
*jak wygląda obecna sytuacja na rynkuPo usłyszeniu Kamila poczujesz chęć stania się częścią największego rynku na świecie, który daje niekończące się okazje do zarabiania pieniędzy. Usłyszysz i zobaczysz informacje, które pozwolą Ci dojść do przekonania, że ocena tego, co dzieje się na wykresie jest jak czytanie dobrej książki lub oglądanie wciągającego z każdą minutą filmu w niesamowitą fabułę, bogatą w emocje takie jakie lubisz najbardziej.PREZENT! W trakcie wystąpienia Kamil przedstawi aktualną sytuację na jednym z indeksów giełdowych, na którym w najbliższym czasie możemy spodziewać się tzw. "krachu". Kamil opowie, w jaki sposób możesz dzięki temu zarobić - od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, w ciągu kilku najbliższych miesięcy.PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA ( 20.15 - 20.30 )Moduł 3 (20.30 - 21.30)BIZNES XXI WIEKU - SOFTMARKETING


Poprowadzi: Małgorzata Łukasiewicz -  inżynier, przedsiębiorca. Propagatorka zajęć warsztatowych z zakresu rozwoju osobistego, poprawy relacji prywatnych, podnoszenia poczucia własnej wartości, pewności w życiu osobistym i zawodowym.

W 2016 roku zdobyła statuetkę "Kobiety Roku" w kategorii "zdrowie", w konkursie BusinessWomen Awards, magazynu Business Woman & Life .

Ekspert w budowaniu silnych i wyjątkowo skutecznych zespołów sprzedażowych, które generują wysokie przychody w skali roku.SoftMarketing™ - rewolucja w myśleniu biznesowym. Łączy on najlepsze praktyki z wszystkich wymienionych obszarów, przy jednoczesnym wyeliminowaniu ich słabych punktów. SoftMarketing™ określany biznesem XXI, a nawet XXII wieku jest odpowiedzią na wymagania dynamicznie zmieniającego się rynku i stanowi alternatywę dla właścicieli biznesów i pracowników etatowych. Dla przedsiębiorców często jest szansą na rozszerzenie działalności w ramach profilu podstawowego. Zarówno dla jednej, jak i dla drugiej grupy może być źródłem dodatkowego lub głównego stabilnego dochodu, bez potrzeby rezygnowania z dotychczasowych zajęć, a dodatkowo nie wymaga angażowania nowych zasobów ludzkich, ani zbytnich nakładów finansowych.Moduł 4 ( 21.30 - 22.00)WEZWANIE DO DZIAŁANIA.Podziękowanie i podsumowanie wieczoru przepełnionego wymianą doświadczeń oraz praktyczną wiedzą finansową i biznesową, która po zastosowaniu zmieniła życie setek osób i prowadzi do uzyskania wolności finansowej.GWARANTUJEMY:
Dobrą zabawę i rozwój Twojej inteligencji finansowej

od 39,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Bartosz Mańkowski Damian Karbowiak Kamil Partyka Małgorzata Łukasiewicz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Forum Przedsiębiorczości - Inwestowanie i Rozwój Biznesu!" jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP"

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Przedsprzedaż
już niedostępne 19,00 zł -
  Dostępny do 24 sierpnia
23 Sierpnia 2017 39,00 zł
  Dostępny do 31 sierpnia
31 Sierpnia 2017 49,00 zł
  Dostępny do 5 września
Jeszcze niedostępne
od 31 Sierpnia 2017 (Czwartek)
59,00 zł -

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Zobacz na mapie

Galeria Sztuki - Xanadu

Hoża 51, Warszawa

Polecamy także:

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej