To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 010,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Forum Przedsiębiorczości - Rozwój, Biznes, Networking - bilety

Przyjdź na Forum Przedsiębiorczości i zbuduj swój przychód pasywny!


Podczas spotkania Forum Przedsiębiorczości otrzymasz dużą dawkę motywacji oraz gotowe narzędzia, dzięki którym będziesz zarabiał większe pieniądze. Odkryjesz metody budowania przychodu pasywnego oraz spotkasz wielu przedsiębiorców z Warszawy i innych miast, z którymi nawiążesz wartościowe relacje. Podczas przerw networkingowych będziesz miał możliwość poznać swojego przyszłego partnera biznesowego lub klienta.


Rozwijaj swoją przedsiębiorczość razem z nami!


AGENDA SPOTKANIA:


17.00 - 17.30 rejestracja uczestników i NETWORKING


Moduł 1 (17:30 - 17:45)


POWITANIE I WSTĘP
Prowadzący: Milena Dudkowska - organizatorka Forum PrzedsiębiorczościModuł 2 (17.45 - 18.45)

SZTUKA AUTENTYCZNEJ SPRZEDAŻY PREMIUM

Konrad Górak jest biznesmenem, przedsiębiorcą, inwestorem i międzynarodowym ekspertem w dziedzinie ceni psychologii sprzedaży.

Jako jeden z wiodących europejskich strategów biznesowych doradzał w 12 krajach i ponad 84 różnych branżach. Ma na swoim koncie ponad 100 000 ludzi na całym świecie, których wspierał w rozwoju biznesu poprzez swoje webinary, warsztaty i seminaria internetowe.

Przyczynił się do znaczącego zwiększenia dochodów swoich klientów.

Podczas swojego wystąpienia w jaki sposób przejść w swoim biznesie z poziomu 2-3 tys zł miesięcznie do poziomu ponad 200 tys zł/miesiąc...

Opowie dokładnie co zmienił w swoim podejściu do sprzedaży i klientów, jak zmienił ceny oraz jak zarządza czasem, tak by nie spędzać całego życia w pracy...


Temat wystąpienia: Sztuka Autentycznej sprzedaży PREMIUM


Poznasz bardzo prosty proces, który stosowałem i którego używają moi klienci aby przejść od stanu "jest jako tako" do 5, a nawet 6 cyfrowych miesięczych wyników sprzedaży w ich biznesach doradczych, konsultingowych, coachingowych. Bez ogromnej ilości fanów, bez bestsellerowych książek, bez bloga czy innego rodzaju działań, które marnują Twój cenny czas i zaśmiecają życie.

* Dowiesz się jak wyceniać swoje usługi zgodnie z ich prawdziwą wartością i przyciągać stały dopływ nowych klientów gotowych płacić Ci znacznie wyższe stawki.

Jeśli prowadzisz biznes i chcesz wiedzieć jak przyciągać więcej, lepszych jakościowo klientów, za lepsze stawki to weź notatnik, długopis i koniecznie bądź z nami.


PRZERWA KAWOWO-NETWORKINGOWA ( 18.45 - 19.15 )


Moduł 3 (19.15 - 20.30)


BIZNES XXI WIEKU - Droga do przychodu pasywnego


Poprowadzi: Małgorzata Łukasiewicz -  inżynier, przedsiębiorca. Propagatorka zajęć warsztatowych z zakresu rozwoju osobistego, poprawy relacji prywatnych, podnoszenia poczucia własnej wartości, pewności w życiu osobistym i zawodowym.

W 2016 roku zdobyła statuetkę "Kobiety Roku" w kategorii "zdrowie", w konkursie BusinessWomen Awards, magazynu Business Woman & Life .

Ekspert w budowaniu silnych i wyjątkowo skutecznych zespołów sprzedażowych, które generują wysokie przychody w skali roku.Dwa wyjścia -  rewolucja w myśleniu biznesowym. Łączy on najlepsze praktyki z wszystkich wymienionych obszarów, przy jednoczesnym wyeliminowaniu ich słabych punktów. Określany biznesem XXI, a nawet XXII wieku jest odpowiedzią na wymagania dynamicznie zmieniającego się rynku i stanowi alternatywę dla właścicieli biznesów i pracowników etatowych. Dla przedsiębiorców często jest szansą na rozszerzenie działalności w ramach profilu podstawowego. Zarówno dla jednej, jak i dla drugiej grupy może być źródłem dodatkowego lub głównego stabilnego dochodu, bez potrzeby rezygnowania z dotychczasowych zajęć, a dodatkowo nie wymaga angażowania nowych zasobów ludzkich, ani zbytnich nakładów finansowych.


ROZMOWY PRZY KAWIE I NETWORKING( 20.30 - 21.00 )


WEZWANIE DO DZIAŁANIA.Podziękowanie i podsumowanie wieczoru przepełnionego wymianą doświadczeń oraz praktyczną wiedzą finansową i biznesową, która po zastosowaniu zmieniła życie setek osób i prowadzi do uzyskania wolności finansowej.GWARANTUJEMY:
Dobrą zabawę i rozwój Twojej inteligencji finansowej

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Bartosz Mańkowski Damian Karbowiak Kamil Partyka Małgorzata Łukasiewicz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Forum Przedsiębiorczości - Rozwój, Biznes, Networking" jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP"

Żurawia 6/12

Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej