To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Pojutrze, 19:00 - 21:00 23,99 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #69 Startups, marketing and science behind it

Pojutrze, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

21 Grudnia, 17:30 - 20:30
QAL Group, Grudziądz

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 149,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Empatyczna komunikacja

Dwudniowe warsztaty "Empatyczna komunikacja w życiu i rodzinie" inspirowane są działalnością Marshalla Rosenberga, autora Porozumienia bez Przemocy ( NVC)

Celem naszych warsztatów jest praca nad komunikacją w różnych sytuacjach życiowych, w pracy lub w życiu prywatnym, która pomaga zbudować silne relacje typu wygrany-wygrany, wspiera w procesie odważnego nazywania i mówienia o swoich potrzebach. Te umiejętności pomagają nam w życiu osobistym oraz zawodowym, w wychowywaniu dzieci w oparciu o szacunek i bliskość, jednocześnie wspierają je w budowaniu poczucia własnej wartości oraz uważności na siebie i na bliskich. Przyjrzymy się skutecznym formom mówienia i słuchania, szczególnie trudnych komunikatów, stawianiu granic z jednoczesną dbałością o relacje oparte na zaufaniu i współpracy. Pracować będziemy nad konfliktami oraz złością. Komunikacja oparta na rozpoznawaniu i nazywaniu potrzeb wzbogaca relacje, panujące w naszych domach i organizacjach,  podwyższając jakość naszego życia.

Prowadząca: Paulina Orbitowska-Fernandez- trenerka komunikacji oraz eduScrum , coach, politolog oraz nauczyciel języka angielskiego. Jest w trakcie procesu certyfikacji w Center of Nonviolent Communication. W latach 2010-2017 pełniła funkcję koordynatora zespołu, wicedyrektora oraz dyrektora szkoły. Aktualnie prowadzi warsztaty, wykłady oraz szkolenia z zakresu empatycznej komunikacji w domu, w szkole oraz pracy. Dodatkowo ukończyła, studia podyplomowe z Porozumienia bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga również na Collegium Civitas oraz Business and Life Coaching oparty na Empatii w Szkole Trenerów Empatii. oraz Train the Trainer Porozumienia bez Przemocy. Ma za sobą ponad 300 godzin warsztatów i szkoleń z certyfikowanymi trenerami Porozumienia bez Przemocy. Wierzy, że społeczne zmiany, w tym w świecie edukacji i wychowania, można oprzeć o uważność oraz empatię, które otwierają drogę do efektywnej komunikacji i współpracy. Jest zwolennikiem zasady "Connection before correction" i ciężko pracuje, aby stała się ona jej codzienną praktyką w życiu osobistym oraz zawodowym. Prywatnie jest mamą nastoletniego syna, który jest dla niej źródłem miłości i nauki.

Termin: 16-17.06.2018, godz. 10:00- 15:00

Miejsce: Strefa Wzrostu, ul. Narbutta 40/15 Warszawa

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Empatyczna komunikacja" jest Paulina Orbitowska-Fernandez

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej