To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ZARZĄDZANIE STRESEM I EMOCJAMI

19 Listopada - 20 Listopada
Hotel Apis, Kraków

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Pojutrze, 19:00 - 21:00 23,99 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #69 Startups, marketing and science behind it

Pojutrze, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

21 Grudnia, 17:30 - 20:30
QAL Group, Grudziądz

Dzień otwarty w Studio Bank - bezpłatne konsultacje fotograficzne

Studio Bank otwiera się dla wszystkich pasjonatów fotografii,
odwiedź nas i skorzystaj z bezpłatnych indywidualnych konsultacji fotograficznych.

Poznajmy się.
Przyjdź i zapytaj o nurtujące Cię kwestie dotyczące produkcji, cyfrowych technik, oświetlenia, postprodukcji oraz video.

Jesteśmy do dyspozycji w sobotę 17 lutego od 11:00 do 19:00.

-

Studio Bank o wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, mieszczące się w gmachu przedwojennego Banku Polskiego, z niebanalną aranżacją, designerskim wyposażeniem i klimatycznym oświetleniem nadającym nowoczesny i niepowtarzalny charakter wnętrzu, które inspiruje i daje nieograniczone możliwości. Kreatywna przestrzeń, która od lat przyciąga artystyczną bohemę i influencerów. To właśnie w tym miejscu swoje sesje zdjęciowe, plany filmowe, wernisaże, a także wykłady realizowali między innymi Ryszard Horowitz, Ryszard Lenczewski, Paweł Edelman, Arkadiusz Tomiak, Danuta Szaflarska, Ewa Ewart, Tomasz Tomaszewski, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Tomek Sikora czy zdobywca 2 Oscarów Neil Corbould...

Realizujemy projekty fotograficzne w zakresie sesji reklamowych, portretowych, korporacyjnych i produktowych. Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętu Broncolor, jesteśmy członkiem World Light Rental. Od lat naszymi partnerami są światowe marki fotograficzne: Nikon, Wacom, Eizo, Manfrotto, Zeiss. Jesteśmy dumni, że od 2009 roku nieprzerwanie gościmy czołowych polskich i zagranicznych fotografów.

Piszemy scenariusze, produkujemy, postprodukujemy. Działamy kompleksowo. Nasza ekpia techniczna, sprzęt zdjęciowy i oświetleniowy pomagają tworzyć filmy promocyjne i reklamowe, materiały szkoleniowe, videocontent, a także streamingi, reportaże i dokumentacje z różnorodnych wydarzeń.

Edukujemy, autorski program zajęć będących okazją do pogłębienia wiedzy i rozwinięcia pasji pod okiem doświadczonych wykładowców. Każde warsztaty to duża dawka inspiracji. Wyspecjalizowany zespół i precyzyjnie opracowany program pozwalają uczestnikom warsztatów rozwinąć umiejętności w zakresie fotografii, krótkich form video i postprodukcji.


Zapraszamy do Studia Bank!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Dzień otwarty w Studio Bank - bezpłatne konsultacje fotograficzne" jest Studio Bank Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej