To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Szkolenie na prowadzącego strzelanie (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #70 + premiera książki ABC Blockchaina

Jutro, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Piątek, 17:30 - 20:30 60,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Dzień Otwarty w Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej MENTIS

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Uczniów przyszłorocznej zerówki i klasy pierwszej na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się we wtorek, 6 marca 2018 w godzinach 17:00-19:00 w Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej Mentis przy ulicy Piwoniowej 18.

Najmłodszych gości zapraszamy do wspólnej zabawy pod opieką nauczycieli. Dzieci wezmą udział w ciekawych zajęciach oraz będą uczestnikami spektaklu "Cyrk Einsteina", gdzie będzie zabawa, będzie nauka więc każdy znajdzie czego szuka!

"Cyrk Einsteina" - większość z nas, choćby przez moment, marzyła o byciu naukowcem. O eksperymentowaniu, poznawaniu i odkrywaniu nieznanego. Widowiskowe doświadczenia wytłumaczone w prosty, zabawny i humorystyczny sposób mają za zadanie rozbudzić chęć poznawania, konstruowania, eksperymentowania i zgłębiania nauk ścisłych. Dowiemy się, dlaczego chodzimy i co możemy zrobić żeby latać? Podczas pokazu zbudujemy silnik elektryczny, wystrzelimy rakietę na sprężone powietrze oraz dowiemy dlaczego kubki mogą latać? Odwrócimy wodę do góry dnem. Pokażemy ile powietrza zmieści się w płucach. Zrozumiemy prawa fizyki, które stoją za podkręcaniem piłek w piłce nożnej. Kazimierz Deyna strzelił kiedyś gola bezpośrednio z rzutu rożnego: jak on to zrobił?

Rodziców w tym czasie zapraszamy do mentisowej kawiarenki, gdzie będzie można porozmawiać z Nauczycielami i Dyrektorem oraz poznać założenia edukacyjne, idee i wartości Szkoły.

Odwiedź Szkołę Mentis. Czekamy na Ciebie :)


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Dzień Otwarty w Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej MENTIS" jest Katarzyna Mont

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej