To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

15 Grudnia - 16 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Dynamika talentów w pracy z klientem. - bilety

Już 27 marca zapraszamy na kolejne w tym sezonie spotkanie Coaching Warszawa.

Każdy z nas ma talenty. Ty jako coach, Twoi klienci. 

Jak wiedza o talentach pozwala zmienić sposób pracy (rozmowy, komunikacji, współpracy) z klientem?
Zaczniemy od uwspólnienia wiedzy na temat rozwoju w oparciu o mocne strony a zakończymy kilkoma przykładami (case study).

Rozwój w oparciu o mocne strony wywodzi się z psychologii pozytywnej. W Instytucie Gallupa pracowano nad tym zagadnieniem od blisko 50 lat i stworzono metodologię pozwalającą w praktyczny sposób odkryć swoje talenty, budować swoje mocne strony i oraz rozwijać zespoły pracujące w obszarze mocnych stron.

• Talenty - Każdy ma talenty, które są naturalnymi i powtarzalnymi sposobami myślenia, odczuwania i działania. Można zainwestować w nie, ćwicząc, rozwijając umiejętności oraz zdobywając wiedzę. To jest najlepszy sposób budowania mocnych stron.

• Mocne strony - Według instytutu Gallupa jest to "zdolność do ciągłego działania bardzo blisko perfekcji". Jak można osiągnąć wydajność bliską perfekcji? Inwestując w talenty, dodając do nich umiejętności i wiedzę, i tym samym zwielokrotniając ich natężenie. W jakim celu powinniśmy to robić? Aby skorzystać z nich dużo bardziej, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

• Rozwój oparty na mocnych stronach jest wynikiem ponad 50-letnich badań doktora Cliftona i jego zespołu z Instytutu Gallupa. Na podstawie badań zidentyfikowali oni 34 talenty, które ma każdy z nas, ale w bardzo różnym nasileniu.

• Każdy jest unikalny i każda kombinacja talentów jest dobra. Najważniejsze jest, aby inwestować w swoje talenty i rozwijać silne strony. To tam leży największy potencjał i największe szanse na odniesienie sukcesu.

• Zaangażowanie, Produktywność i Dochód - Z badań przeprowadzonych przez Instytut Gallupa wynika, że zespoły pracujące w obszarze swoich mocnych stron są bardziej zaangażowane, cechują się większą produktywnością i co więcej, osiągają większe dochody.

Prowadzący spotkanie:

Dominik Juszczyk jest Trenerem i Coachem produktywności i rozwoju w oparciu o mocne strony Gallup-Certified Strengths Coach ( jednym z czterech w Polsce) oraz twórcą i autorem bloga nearperfectperformance.com, gdzie dzieli się wiedzą z zakresu efektywności osobistej, w zespole i pracy przy wykorzystaniu mocnych stron.

W życiu i w codziennej pracy wdraża najlepsze praktyki, które mają zwiększyć produktywność jego i zespołu z którym pracuje. Jako certyfikowany trener Instytutu Gallup w rozwoju w oparciu o mocne strony pomaga zespołom zwiększyć produktywność i efektywność. Stara się wykorzystać maksymalnie każdy dzień. Cieszy się swoimi porannymi treningami biegowymi.

Jego top 5 mocnych stron:
Individualization | Arranger | Learner | Empathy | Intellection

Ramowy plan spotkania:

17.45 - 18.00: rejestracja, rozmowy nieformalne przy kawie i herbacie

18.00 - 20:00 PRELEKCJA, WARSZTAT, SESJA PYTAŃ I ODPOWIEDZI Z PRELEGENTKĄ

20.00- ZAKOŃCZENIE

Aby wziąć udział w spotkaniu zarejestruj się i kup bilet poprzez servis evenea.pl

Masz pytania napisz lub zadzwoń:

Ela Curyło - tel. 690 123 558 / email: elacurylo@op.plopis wydarzenia


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Dynamika talentów w pracy z klientem." jest Siła Myślenia Wizualnego Elżbieta Curyło - Fagasińska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej