To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #78

16 Października, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Digital Business Transformation - bilety

Digital business transformation
-inwestycje w technologię, analitykę danych są konieczne w technologii produkcji. Zbyt duże jest ryzyko,że zaniedbując rozwój cyfrowy pozostawiamy szerokie pole do działania naszym konkurentom.
-w Polsce i generalnie Europie Środkowej i Wschodniej większość specjalistów i menedżerów ma świadomość,że ich przedsiębiorstwo wymaga zmian i wcześniej czy później musi przejść transformację cyfrową.
- zarządzający zakładami oraz menedżerowie średniego szczebla zdają sobie sprawę z niedostatków obecnych systemów informatycznych, które przestały spełniać oczekiwania ze względu na niewydolne narzędzia komunikacji, spowalniające proces decyzyjny.

Cyfrowa rewolucja w światowym handlu sprawia, że firmy , by za nią nadążyć, ,muszą się skupić na dopasowaniu produktów i usług do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki cyfrowej transformacji biznesu firmy będą miały szansę lepiej poznać potrzeby klientów i łatwiej zarobić na ich zaspokojeniu.

Zdaniem specjalisty najważniejsza jest dziś wiedza. Firmy muszą wiedzieć, czego klienci oczekują, zarówno od dostawców usług jak i od sprzedawców towarów, oraz w jaki sposób będą konsumowali to, co kupują. Następnie trzeba znaleźć sposób komunikowania się z nimi za pomocą różnych kanałów, m.in. przez strony internetowe, media społecznościowe czy osobiście.
Polskie firmy doceniają znaczenie cyfrowej transformacji. Zdają sobie sprawę z tego,że muszą przystosować się, aby przyciągnąć ludzi i ulepszać swoją firmę. Kluczem do sukcesu jest to, żeby zrozumieć, jak dziś zachowuje się pokolenie dwudziesto i trzydziestolatków.
Cyfrowa rewolucja ogarnęła już szereg sektorów gospodarki, ale dla wielu branż wciąż pozostaje kwestią przyszłości.

Stawka w tej grze jest z pewnością wysoka jednak poziom ryzyka i korzyści nie jest równomiernie rozłożony. Niektóre branże są bardziej podatne na cyfrową rewolucję. Można jednak wskazać działania, które pozwolą firmom osiągnąć maximum korzyści z cyfrowej rewolucji przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka.

Nowe technologie i internet stały się naturalną i immamentną częścią naszego życia. Użytkownicy technologii oczekują, że z każdego miejsca i o każdej porze będą się mogli komunikować, łączyć z siecią i korzystać z jej zasobów. Na naszych oczach dorasta pokolenie wychowane w symbiozie z technologią, dla którego dostęp do internetu jest tym, czym dla jego rodziców był dostęp do elektryczności.

Szkolenie poprowadzi:

Tomasz Dmuchowski
Przedsiębiorca ★ Wizjoner biznesu ★ Trener ★ Mówca ★ Autor

Tomasz dla jednych człowiek zagadka , dla drugich chodząca motywacja. Osoba , która przez swoje doświadczenie i nieskończone pokłady pozytywnej energii codziennie motywuje kolejne osoby do zmiany swojego życia i pracy nad sobą. Pokazuje ludziom jak walczyć o swoje marzenia i jak dążyć do osiągnięcia postawionych sobie celów.

Tomasz cały czas pracuje nad nowymi szkoleniami , na które zgłasza się co raz więcej osób prywatnych i firm. Pokazał, że pochodząc z małego miasta jakim jest Łomża również można realizować marzenia, a poprzeczka, którą sobie stawiamy nie musi być zawieszona nisko.


Laureat "Osobowość Roku 2017" w kategorii Biznes
Tytuł "Innowacje 2017: Cyfrowe Ewolucje"
Autor bestsellera "Wszystko o zaufaniu"
Autor "Przełam swoje granice. Zmiana mentalności"
Twórca metodologii Crash Advisor
Twórca i właściciel m.in.: Incred Software & Tech House, Growth Town, Seed House, Recru.ai, Pregnancy Growth, After Seminars, Analyzer Business i Weddy.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa szkolenie Tomasz Dmuchowski

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Digital Business Transformation" jest GROWTH TOWN

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej