To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Czy edukację czeka rewolucja? Szkoła i wychowanie w erze cyfrowej. Cykl debat "Widoki na przyszłość".

Klub Absolwentów UW zaprasza na 8. debatę z cyklu "Widoki na przyszłość" organizowanego przez Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. Do udziału w cyklu zapraszamy całą społeczność UW (#JestemzUW) - absolwentów, studentów, doktorantów, badaczy i pracowników uczelni.

Pierwsze pokolenie "cyfrowych tubylców" wchodzi w dorosłość. Dla nich Internet i media społecznościowe nie mają charakteru innowacji, ale świata zastanego. Grupy rówieśnicze, autorytety, sposoby zdobywania wiedzy o świecie, czy wymagane w pracy kompetencje - to wszystko jest dziś inne, niż kilka dekad temu. Jak te zmiany wpłynęły na funkcjonowanie rodziców, opiekunów, czy wychowawców? Czy sięgający XIX wieku model przyfabrycznej szkoły powinien zostać zachowany? I jak w gąszczu często sprzecznych porad parentingowych mają poradzić sobie rodzice?

czas: 17 maja 2018 w godzinach 18.00-20.00

miejsce: ul. Dobra 55, sala 3.014, III piętro

Moderator: Filip Konopczyński (absolwent WPiA i MISH UW)

Paneliści:

Marcin Bochenek - manager, specjalista w dziedzinie nowych mediów i telewizji, Dyrektor Pionu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w NASK, który realizuje m.in. projekty dotyczące bezpieczeństwa użytkowników sieci, innowacyjnych form kształcenia e-learningowego oraz podnoszenia poziomu kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli. W latach 2004-2010 pracował w Telewizji Polskiej, kierował komunikacją wewnętrzną i PR. W latach 2006-2009 członek Zarządu TVP odpowiedzialny za rozwój, inwestycje i nowe technologie (m.in. cyfryzacji).

Piotr Maślak - dziennikarz radiowy i telewizyjny (TOK FM, TVP 1, TVP2, TVP INFO), wykładowca akademicki, trener wystąpień publicznych, wystąpień medialnych, doradca ds. komunikacji w edukacji. Absolwent dziennikarstwa na UW, ojciec dwójki dzieci.

Włodzimierz Paszyński - zastępca prezydenta m.st. Warszawy odpowiadający m.in. za sprawy edukacji, polityki społecznej oraz sportu i rekreacji. Były wiceminister Edukacji Narodowej i ekspert Kancelarii Prezydenta RP, członek Rady Naczelnej ZHP, autor i współautor podręczników w ramach podstaw programowych MEN. W przeszłości przez wiele lat był nauczycielem w warszawskich liceach (LO im. Władysława IV, SLO przy ul. Bednarskiej) i stołecznym kuratorem oświaty. Absolwent Polonistyki na UW.

prof. dr hab. Jolanta Sujecka-Zając - absolwentka i badaczka Instytutu Romanistyki UW, gdzie zajmuje się badaniami związanymi z glottodydaktyką w jej interdyscyplinarnym kontekście. Od 2016 r. kieruje Szkołą Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego, która kształci przyszłych nauczycieli języka polskiego i matematyki korzystając z doświadczeń Teachers College Uniwersytetu Columbia i łącząc codzienną praktykę pedagogiczną z analizą psychologiczną, dydaktyczną oraz wychowawczą.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Czy edukację czeka rewolucja? Szkoła i wychowanie w erze cyfrowej. Cykl debat "Widoki na przyszłość"." jest Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej