To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

TRENING KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ  1.0

Sobota, 11:00 - 15:00 70,00 zł
Pracownia Rozwoju Osobistego, Wrocław

Zastanawiasz się jak zacząć inwestować w Bitcoin? Przyjdź na szkolenie

30 Stycznia, 09:00 - 12:00 od 184,50 zł
AIP Business Link Warszawa, Warszawa

Wykorzystanie narzędzi Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w pracy coacha / Lublin

Jutro, 17:15 - 20:15
Business Link Lublin, 20-027 Lublin

LEGAL MARKET DAY 2017 - konferencja nowoczesnych prawników

3 Marca, 10:00 - 15:00 613,77 zł
Centrum Konferencyjne Kopernik, Warszawa

Certyfikacja Umbraco w Polsce - Styczeń 2017 - bilety

Certyfikowani developerzy Umbraco tworzą lepsze aplikacje. To proste.

Stań się bardziej widoczny w ekosystemie Umbraco i całym środowisku developerów .NET. Zdobądź wiedzę, potwierdź swoje kompetencje i doświadczenie - zostań certyfikowanym profesjonalistą.

Oficjalny tytuł " Umbraco Certified" daje gwarancję, iż osiągnąłeś określony poziom umiejętności i wiedzy z zakresu tworzenia rozwiązań z wykorzystaniem Umbraco. Ukończenie kursów zatem, nie tylko czyni Twoją pracę bardziej efektywną i przyjemną, ale również odróżnia Cię od Twoich konkurentów. Pozwala walczyć o nowych, lepszych klientów oraz podnieść poziom swoich zarobków (na różnych relacjach biznesowych).


W chwili obecnej mamy również niebywałą okazję organizowania szkoleń certyfikacyjnych w Polsce! Z uwagi na małą popularność rozwiązań Umbraco w naszym kraju, możemy zaoferować szkolenia w bardzo atrakcyjnych cenach (zdecydowanie lepszych niż te dostępne dla naszych znajomych za granicą).


Szkolenia pozwalają również uzyskiwać developerom statusy o różnym poziomie zaawansowania: Umbraco Certified Professional (min. 100 pkt certyfikacyjnych), Umbraco Certified Expert (min. 200 pkt certyfikacyjnych) oraz Umbraco Certified Master (komplet wszystkich szkoleń certyfikacyjnych).

Na temat wszystkich szkoleń, poziomów certyfikacji oraz szczegółów poszczególnych kursów możemy poczytać na oficjalnej stronie Umbraco: https://umbraco.com/products/training.

Harmonogram, szczegóły i zakres poszczególnych kursów:


Kompletując 100 pkt certyfikacyjnych otrzymujesz tytuł
Umbraco Certified Professional.
Kompletując 200 pkt certyfikacyjnych otrzymujesz tytuł
Umbraco Certified Expert.
Kompletując *250 pkt certyfikacyjnych otrzymujesz tytuł
Umbraco Certified Master.


Dla przykładu zatem, aby otrzymać status Umbraco Certified Professional należy wziąć udział w kursie Umbraco Fundamentals, bądź dowolnych dwóch kursach uzupełniających. 

*W przypadku statusu Umbraco Certified Master, aby utrzymać tenże tytuł należy swoją wiedzę nieustannie doskonalić i również uczestniczyć we wszelkiego rodzaju kursach, które pojawią się w przyszłości w ramach certyfikacji. Tylko osoba posiadająca kompletną wiedzę pozyskaną w trakcie oficjalnych certyfikacji może tytułować się mianem Umbraco Certified Master.

Odpowiednia ilość punktów i zarazem certyfikowanych specjalistów Umbraco w firmach, daje również niebywałą okazję na otrzymanie statusu certyfikowanego partnera Umbraco (Umbraco Certified Partner). Korzyści płynące z posiadania tego tytułu oraz wszelkie szczegóły dot. wymagań do tego potrzebnych znajdują się pod adresem: https://umbraco.com/certified-partners/certified-p....


Szkolenia prowadzi Marcin Zajkowski z firmy The Cogworks (Umbraco Gold Partner) - certyfikowany trener i jedyny w Polsce (na chwilę obecną) - Umbraco Certified Master. Na co dzień pracuje jako senior Umbraco developer, organizuje i prowadzi spotkania grup społeczności w Polsce oraz ewangelizuje Umbraco prowadząc szkolenia i prezentacje na ten temat podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń IT. Z samym Umbraco "przyjaźni" się od roku 2010, a więcej na temat jego przygody możemy przeczytać w jednym z ostatnich wpisów na blogu: kliknij, aby otworzyć wpis w nowym oknie.Cena zawiera podatek VAT 23%, niekończące się zasoby kawy, soft-drinków i przekąsek oraz smaczny lunch w trakcie trwania kursu. W razie jakichkolwiek pytań - zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Marcin Zajkowski

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Certyfikacja Umbraco w Polsce - Styczeń 2017" jest The Cogworks Sp. z o.o.

Zobacz na mapie

Explorer HQ, Central Tower (20 piętro)

Aleje Jerozolimskie 81, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej