To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ZARZĄDZANIE STRESEM I EMOCJAMI

19 Listopada - 20 Listopada
Hotel Apis, Kraków

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Pojutrze, 19:00 - 21:00 23,99 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #69 Startups, marketing and science behind it

Pojutrze, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

21 Grudnia, 17:30 - 20:30
QAL Group, Grudziądz

Budowanie zaangażowania zespołu z wykorzystaniem symulacji Raven13 - bilety

Mamy przyjemność zaprosić Państwa grę warsztatową "Zespół w drodze do celu" w oparciu symulację Raven13.

  • Cel warsztatu:

Pokaz zastosowania symulacji Raven13 jako praktycznego ćwiczenia nowoczesnych metod zarządzania zespołem. Budowy otwartości, szacunkui zaufania w komunikacji zespołu.Budowy zaangażowania i skupienie zespołu na celu. Samoorganizacja zespołu.

  • Dal kogo :


Dla trenerów biznesów, coachów, coachów Agile, wszystkich którzy chcieliby wykorzystywać symulację Raven13 na swoich warsztatach.


  • Zastosowanie symulacji Raven13? 

Stosowanie symulacji Raven13 jest szczególnie przydatny dla zespołów, które chcą zwiększyć swoją wydajność przez zastosowanie nowoczesnych metod pracy (Agile, Scrum). Pracę nad planowaniem, rozwiązywanie problemów, budową zaangażowania. Skupienie zespołu na celu. Podejmowanie trudnych decyzji. Wzięcie odpowiedzialności za wynik wspólnego działania.


  • O symulacji Raven13


Symulacja "Raven 13" jest opowieścią o akcji ratunkowej na podwodnej stacjiwydobywczej. Jesteśmy ratownikami i walczymy o utrzymanie ludzi przy życiu.Gra wymaga od nas zbudowania skutecznego, elastycznego zespołu. Zespołu otwartego na pojawiające się wciąż problemy i nagłe zmiany. Zespołu złożonego z ludzi, którzy potrafią efektywnie planować i realizować swoje zadania w oparciu o wspólny cel. Pierwszym zadaniem, które napotyka zespół, to stworzenie narzędzi do zarządzania swoją pracą. Dynamika gry wzmaga zaangażowanie i skupienie na celu. Pozwala zaobserwować, jakie zespół popełnia błędy i jak sobie z nimi radzi.Symulacja "Raven 13" pozwala na wypróbowanie i porównanie różnych metod zarządzania pracą zespołu w warunkach współczesnego braku czasu, niepewności i niepełności informacji.


Uwaga : Prosimy o zabranie naładowanych smartfonów lub tabletów. Symulacja Raven13 jest grą hybrydową - wykorzystywane są urządzenia mobilne.
serdecznie zapraszamy :)

abcportal games

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Budowanie zaangażowania zespołu z wykorzystaniem symulacji Raven13" jest abcportal nawara sipowicz sp.j

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej