BUDOWANIE MARKI OSOBISTEJ - bilety - bilety

Twoja marka to, to co ludzie mówią o Tobie, kiedy wychodzisz z pokoju.

To wrażenie jakie pozostawiasz w sercach rozmówców.

Pamiętaj - ludzie zapomną o czym mówiłeś, zapomną nawet co dokładnie robiłeś. Ale nigdy, ale to przenigdy nie zapomną jak się przy Tobie czuli.

Personal branding to żadne "czary-mary", ani kampania autopromocyjna, wymagająca Bóg wie jakich nakładów finansowych, znajomości w mediach, czy czasu.


Pamiętaj, że marką jesteś cały czas, niezależnie od tego czy zdajesz sobie z tego sprawę i czy w ogóle nad tym pracujesz. 


No bo przecież zawsze zostawiasz po sobie jakieś wrażenie, ludzie zawsze jakoś Cię odbierają i albo chcą zobaczyć się z Tobą ponownie, albo wręcz przeciwnie. Pomyśl ile zyskasz, kiedy nauczysz się świadomie kierować tym niesamowitym potencjałem.

Szkolenie BRAND LEADER powstało właśnie z myślą o umiejętnym i skutecznym kreowaniu własnej marki. Zanim świat będzie mógł Cię poznać, musisz ustalić z czego właściwie chcesz być znany. Zanim wycenisz swoje usługi, dobrze jest dowiedzieć się jaką wartość maja one dla ludzi. Zanim określisz swoją pozycję na rynku, ustal jaką masz przewagę nad swoją konkurencją.

I pamiętaj - Twoja marka jest Twoja. Na szkoleniu BRAND LEADER nie będziesz uczyć się sztucznych modeli i nie będziesz na siłę wciskany w stworzone przez kogoś schematy. Twoja osobista marka powinna opierać się na Twoich zasobach, zdolnościach, światopoglądzie i wyjątkowych cechach, które wyróżniają Cię wśród innych. Wszystko czego potrzebujesz, to skutecznych narzędzi, które pomogą wydobyć i uwydatnić Twoje naturalne predyspozycje i atuty. I ja Ci ich dostarczę!


Na szkoleniu BRAND LEADER dowiesz się jak:
 • Określić główną WARTOŚĆ swojej marki, czyli to, co ludzie zyskują przez kontakt z Tobą.
 • Ustalić na czym polega Twoja PRZEWAGA KONKURENCYJNA, czyli w czym jesteś lepszy od innych i dlaczego akurat Tobie klienci mają płacić najwyższe stawki.
 • Zdobędziesz umiejętność otaczania się WŁAŚCIWYMI LUDŹMI, którzy w różny sposób przyczynią się do wybudowania i umocnienia Twojej marki.
 • Nauczysz się jak szybko, klarownie i skutecznie opowiadać o sobie potencjalnym klientom tak, żeby po pierwsze zrozumieli, a po drugie natychmiast dostrzegli wartość tego, czym się zajmujesz. Tym samym zdobędziesz umiejętność, której nie posiada 95% ludzi na rynku pracy.
 • Przygotujesz osobisty plan działania na okres bezpośrednio po szkoleniu, który sprawi, że tempo budowania Twojej marki osobistej błyskawicznie przyspieszy.

Jeśli chcesz...
 • Wybudować silną i rozpoznawalną markę osobistą
 • Być znanym specjalistą w swojej dziedzinie
 • Przyciągać do siebie nowych klientów
 • Wysyłać w świat konkretny i skuteczny przekaz
 • Zacząć zarabiać dobre pieniądze na tym, co z Tobą spójne i co sprawia Ci radość
 • Zaplanować swój sukces i nauczyć się ten plan realizować
 • Skutecznie komunikować się z odbiorcami Twojej marki
… to zapraszam Cię na szkolenie BRAND LEADER, które odbędzie się...Autor, trener prowadzący: Piotr Cielecki

Dlaczego?

Moją misją jest zrobienie ze świata lepszego miejsca poprzez rozwijanie indywidualnego potencjału moich partnerów businessowych. Jeśli na tej planecie będzie więcej spełnionych, szczęśliwszych i bardziej usatysfakcjonowanych ludzi, ze sprawnie funkcjonującymi businessami i poukładanym życiem osobistym, to zarówno nam, jak i naszym dzieciakom oraz wnukom będzie po prostu żyło się tu znacznie przyjemniej!

Co?

Jeśli zauważyłeś, że Tobie, bądź Twojemu zespołowi brakuje motywacji do działania, wiem jak możesz to zmienić. Jeśli Twoja firma utknęła w jakimś punkcie, nie przynosi satysfakcjonujących dochodów i z jakiegoś powodu przestaje się rozwijać, znajdę tego przyczynę i sposób aby ją usunąć. Jeśli natomiast działa dobrze, wiem jak możesz sprawić, żeby działała fantastycznie! A jeśli Twój zespół potrzebuje charyzmatycznych, zdecydowanych liderów, bądź Ty sam chcesz stać się kimś takim, ja wiem jak to zrobić. Jestem certyfikowanym coachem, mówcą motywacyjnym i trenerem mentalnym.

Jak?

W swojej pracy korzystam z najnowszych ustaleń psychologii pozytywnej, behawioralnej, oraz psychocybernetyki. Pracę coachingową opieram na standardach szkoły ICC oraz odkryciach coachingu prowokatywnego.

Pamiętaj - ten dzień nigdy się nie powtórzy, a dzisiejsza data może zapisać się w Twoim życiu jako przełomowe wydarzenie. Przeżyj świadomie swoje życie, bo nikt nie zrobi tego za Ciebie, a ja będę Ci chętnie towarzyszył, wspierał i pomagał z dnia na dzień stawać się coraz lepszą wersją siebie.


Bilet zawiera:

 • udział w szkoleniu
 • przerwa kawowa
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat ukończenia szkolenia

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Organizator szkolenia:

Spatium Development Group Sp. z o.o.

ul. Myśliwska 2

33-300 Nowy Sącz


1 845,00 zł

Kup bilet
 • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
 • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
 • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "BUDOWANIE MARKI OSOBISTEJ - bilety" jest Eventun Sp. z o.o.

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet
26 Czerwca 2017, 23:59 1 845,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Warszawa

Polecamy także:

TRENING KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ 1.0 - MOWA CIAŁA (4h)

5 Sierpnia, 15:30 - 19:30 od 120,00 zł
Pracownia Rozwoju Osobistego, Wrocław

LEGAL MARKET DAY 2018 - konferencja nowoczesnych prawników

2 Marca, 10:00 - 15:00 367,77 zł
Centrum Konferencyjne Kopernik, Warszawa

Moc Przedsiębiorczości 19.08.2017r.

19 Sierpnia, 10:00 550,01 zł
Warszawa

Moc Przedsiębiorczości 29.07.2017r.

29 Lipca, 10:00 550,01 zł
Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej