To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

3 Kwietnia, 19:00 - 21:00 24,99 zł
Warszawa, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Autoprezentacja w Biznesie - jak wzbudzić zaufanie i zjednać sobie klientów

Tym razem przyszedł czas na Warszawę! Wyjątkowo w ciągu jednego weekendu odbędzie się szkolenie "Autoprezentacja w Biznesie - jak wzbudzić zaufanie i zjednać sobie klientów", a więc 2 dni solidnej merytorycznej wiedzy i szkolenia umiejętności z zakresu komunikacji i wizerunku w biznesie.

Jeśli pracujesz z ludźmi, to pewnie wiesz, że komunikacja to klucz do dobrej współpracy. Pewnie zauważyłeś też, że najczęstszym źródłem nieporozumień są nieprecyzyjne określenia czy język niedopasowany do odbiorcy. Komunikacja werbalna i niewerbalna to podstawy podstaw, szkoda, że nie mówią o tym w szkole... Warto nauczyć się jak jasno wyrażać swoje myśli i być świadomym mowy własnego ciała. Dlaczego? Bo skuteczna komunikacja to nie tylko mówienie i słuchanie, a umiejętność, dzięki której budujemy dobre relacje i odczytujemy to, co niewypowiedziane.

Z drugiej strony, by rozwijać własną firmę czy być atrakcyjnym na rynku pracy potrzebujesz stworzyć markę osobistą - autentyczną i rozpoznawalną. Wybierając ludzi do współpracy kierujemy się przede wszystkim zaufaniem i rekomendacjami. Wiemy jak ciężko wypracować strategię marki samemu w domu. Dlatego podczas szkolenia przeprowadzimy Cię przez cały proces i odkryjemy Twój naturalny potencjał, o którym być może jeszcze sam nie wiesz.SOBOTA 13 października 2018 (Komunikacja w Biznesie)

Na szkoleniu nauczysz się:

  • jak świadomie panować nad mową ciała i odczytywać ją u rozmówców
  • jak jasno komunikować się, by szybko osiągać porozumienie w zespole i z klientami
  • jak dbać o głos i oddech i mówić tak, by przyjemnie się słuchało
  • jak opowiadać o sobie, by zapadać w pamięć (storytelling) - praca z kamerą

NIEDZIELA 14 października 2018 (Wizerunek w Biznesie)

Na szkoleniu nauczysz się:

  • jak robić dobre pierwsze wrażenie (dowiesz się też jakie wrażenie wywierałeś do tej pory)
  • jak poprzez szczegóły, na które często nie zwracasz uwagi budujesz swój wizerunek
  • jak budować swoją markę autentyczną i silną
  • kto komu pierwszy podaje rękę i kiedy zacząć maila od "Witam" - zasady biznesowego savoir-vivre
  • jak radzić sobie ze stresem podczas wystąpień (pokażemy kilka technik relaksacji)


KILKA SŁÓW O NAS:

Autokreacja to mix biznesu i psychologii. Kierujemy się do przedsiębiorców i dbamy o ich dobry PR, czyli o dobrą autoprezentację podczas spotkań biznesowych oraz wystąpień publicznych. Współpracując z nami podczas szkoleń i konsultacji indywidualnych, dostaniesz wiedzę oraz konkretne narzędzia, dzięki którym poczujesz się swobodniej w relacjach biznesowych oraz zbudujesz swoją markę osobistą - silną i autentyczną.
Więcej o nas znajdziesz na stronie: www.autokreacja.net/o-nas

Marlena Momot
Współtworzę Autokreację oraz wspieram Project Managerów w firmie ABB, pomagając rozwijać ich potencjał oraz stawiać kolejne kroki na ścieżce kariery. Uważam, że wysoko rozwinięte kompetencje miękkie to połowa sukcesu zawodowego, druga połowa to dobre relacje.
Dziecięcą pasję do aktorstwa przerodziłam w miłość do występów na sali szkoleniowej. Szkolenia opieram na swoich przeżyciach i pracy warsztatowej, wierząc, że czerpiemy z tego, do czego sami dochodzimy.

Alina Osowska
Współtworzę Autokreację, a przy tym zajmuję się psychologią i marketingiem, budując doświadczenie na połączeniu pracy kreatywnej z analizą. Uważam, że obserwacja to ważny składnik skutecznej komunikacji, ponieważ pozwala szybko reagować na sygnały innych.
Na sali szkoleniowej dzielę się swoim pragmatycznym podejściem do osiągania celów. Psychologię społeczną traktuję jako narzędzie, dzięki któremu podejmowane działania są gwarantem skuteczności.


OPINIE: 

Bardzo pomocne szkolenie na temat autoprezentacji w biznesie! Przeprowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze, jednak nie pozbawione profesjonalizmu.
Duża dawka wiedzy, popartej badaniami naukowców, pomaga spojrzeć na siebie z innej perspektywy i przeanalizować swoje mocne i słabe strony.
Polecam w 100%, dziewczyny robią super robotę!

Daga Tworkowska - koordynatorka Przedsiębiorczej Kobiety w Białymstoku


Marlena i Ala to naprawdę świetny duet. Nie ma tu miejsca na przysłowiowe 'lanie wody'. Jest za to konkretna informacja, odpowiednie kompetencje (widać że dziewczyny są na bieżąco z wiedzą i ciekawostkami ze świata), a to wszystko w ciepłej, pełnej humoru atmosferze. Dziękuję za dzisiejsze szkolenie o Komunikacji - przyda się nie tylko w biznesie, ale i w życiu osobistym

Małgorzata Pyka


Alina i Marlena to osoby pełne pasji! Ewidentnie robią to, co kochają! Warsztaty, które prowadzą są konkretne i na temat. Pełne przykładów i ćwiczeń do zastosowania od zaraz. Pełen profesjonalizm, a przy tym autentyczność, która dziś jest prawdziwym wyróżnikiem. Jeśli chcesz się lepiej prezentować i skutecznie przekazać światu, to czym się zajmujesz - skorzystaj z oferty szkoleń Autokreacji!

Michał Szczepanek - psycholog biznesu, specjalista online marketingu, www.michalszczepanek.pl


Dziewczyny są naprawde świetne w tym co robią! Miałam przyjemność brać udział w kilku szkoleniach Autokreacji - dla różnych grup i muszę przyznać że kontent jest zawsze precyzyjnie przygotowany pod daną grupę odbiorców. Alina i Marlena są bardzo profesjonalne, a z drugiej strony widać że szkolenie innych sprawia im wielką radość - stąd niesamowicie przyjazna atmosfera, którą rozsiewają wokół :) Dziękuję bardzo za liczne wskazówki które przydają mi się nieustannie od czasu naszego pierwszego spotkania! Gorąco polecam.

Alicja Wojciechowska - agent nieruchomości w Keller Williams Prime Kraków


Wspaniały duet trenerek o ogromnej empatii, świetnym warsztacie oraz szacunku i intuicji do ludzi. Chętnie dzielą się wiedzą, inspirują i dodają innym skrzydeł! Na szkoleniach doskonale się uzupełniają i perfekcyjnie korzystają ze swoich mocnych stron, dając z siebie innym to, co w nich najlepsze. Zachowują przy tym najwyższe standardy pracy, w których człowiek, wartości i przestrzeń mają dla nich znaczenie. Praca z nimi jest wielką przyjemnością. Mają tę moc!

Paulina ZuńPŁATNOŚĆ:

Kup bilet przez Evenea lub zrób przelew bezpośrednio na konto bankowe:

94 1140 1010 0000 5158 5300 2410
tytułem: Autoprezentacja w biznesie_imię nazwisko

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas kontakt@autokreacja.net lub wyślij wiadomość prywatną na profilu Autokreacja.Sprawdź zakładkę Agenda, by prześledzić plan szkolenia
oraz zakładkę Organizator, by lepiej nas poznać!

Do zobaczenia na szkoleniu!

Marlena Momot i Alina Osowska
Autokreacja

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Alina Osowska autoprezentacja biznes komunikacja Kraków Marlena Momot startup szkolenie

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Autoprezentacja w Biznesie - jak wzbudzić zaufanie i zjednać sobie klientów" jest Autokreacja Alina Osowska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej