To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Autentyczna JA - Kobiece Spotkania ze Sobą i kartami z Points of You ® warsztat 7/12 - bilety

Autentyczna JA -  warsztat 7/12

To będzie już nasze siódme spotkanie w cyklu " Jestem Ważna". Pierwsze po dłuższej przerwie, po czasie mojego zatrzymania, choroby i poszukiwania autentyczności wokół. 

Zapraszam serdecznie na rozmowy o autentyczności.
🌿co to znaczy żyć autentycznie?
🌿jaka jestem, kiedy jestem autentyczna?
🌿czy to łatwe czy trudne ?

A do tego jak zwykle :

❤️ kobiecy krąg
❤️siła kobiecej energii
❤️ otwarte serce i spokojny umysł

Nasze warsztaty to przestrzeń kobiet,  które interesują się rozwojem osobistym i chcą rozpocząć podróż w poszukiwaniu własnego Ja i pełnej synchronizacji umysłu i serca  Mind&Love.

Każde spotkanie to inny temat  :

  • The Power of Love - odważ się pokochać siebie - warsztat 1/12 
  • Alfabet Kobiecości warsztat 3/12
  • Kim byłam, kim jestem , kim będę? warsztat 2/12
  • Home Again - powrót do wewnętrznego domu
  • Mała Dziewczynka i Ja - cudowny duet warsztat 5/12 
  • Sukces jest Kobietą 
  • OdWAŻNA czyli jaka?
  • Zrób sobie szczęście - warsztat 4/12 
  • Zrób miejsce na życie 

i wiele , wiele innych …..

Nasze spotkania to bezpieczna przestrzeń dzielenia się naszymi historiami , zawsze ze wsparciem i sercem na dłoni. To także cudowna energia Kręgu Kobiet, która magicznie wpływa na samopoczucie i wewnętrzną siłę każdej z Uczestniczek. Tu nikt nikogo nie ocenia. Wymieniamy się swoimi doświadczeniami i życiową perspektywą.


Jeśli masz ochotę porozmawiać, pomilczeć, posłuchać muzyki, poprzytulać się, pośmiać, wzruszyć, doświadczyć magii kobiecej siły ….. po prostu przyjdź. 

METODA PRACY:

Podczas 4 godzinnego spotkania używam kart metaforycznych Points of You®. Dlaczego? Bo słowo dociera do lewej, męskiej półkuli naszego mózgu, a obraz do prawej, tej kobiecej. Dzięki działaniu na logikę i intuicję karty otwierają serca i umysły pozwalając zerwać ze schematami w myśleniu i skonfrontować się z emocjami ukrytymi na dnie serca. Pozwalają odkryć nawyki, które nam przeszkadzają, nazwać uczucia towarzyszące nam na co dzień i odnaleźć wewnętrzny spokój.

Spotkania mają charakter podróży w głąb siebie, wspierają w rozwoju świadomości, akceptacji własnego JA i poczucia wartości. Ich celem jest synchronizacja sposobu myślenia i wyrażania emocji, tak aby zredukować stres i znacząco poprawić komfort swojego życia.

Pracując z metaforą , obrazem i muzyką oraz doświadczając pauzy, zatrzymamy się na chwilę, by spojrzeć na siebie i swoje życie z dystansu. I odkryć to, co dotąd nieznane i zaskakujące. Niespodziewanie, ale precyzyjnie.
Obudź swoje serce i sprawdź, co ma Ci do powiedzenia.

LOGISTYKA :

Warsztat trwa 4 godziny (10.45-15) 

Miejsce-  Pracownia Duży Pokój

ul. Warecka 4/6 (wejście od ul. Kubusia Puchatka)

Twoja inwestycja to 79 złotych.

KIM JESTEM ?
Nazywam się Kasia Pawłowska. Pracuję z Kobietami i dla Kobiet wspierając je w sięganiu po więcej. Jestem : Jestem Coachem, certyfikowanym Trenerem Points of You® oraz trenerem Structogram. Jako HeartMath ®Coach pracuję z oddechem, wspierając innych w budowaniu wewnętrznej siły poprzez uzyskiwanie stanu koherencji serca. Mam także zaszczyt być Mentorem w tegorocznej edycji Akademii Liderek Biznesu.

Z pasji pracuję z Kobietami i dla Kobiet, zwłaszcza jeśli właśnie teraz poszukują prawdziwej SIEBIE. Prowadzę projekt cyklicznych warsztatów rozwojowych dla Kobiet w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku . Projekt nazwałyśmy wspólnie " Kolorove Kobiety". Szukamy kolorów naszych emocji, doświadczeń i serca.

Od 20 lat  działam  także w korporacji, gdzie wspieram zespoły w sięganiu po więcej.

Prywatnie jestem mamą 9 letniej Kasi i 21 letniego Piotra, kobietą, która wiele razy zaczynała od nowa i wierzy, że wszystko jest możliwe. Na codzień staram się tylko być sobą, w wolnych chwilach prowadzę bloga oraz fanpage Kobieta45blues i MindLove albo czytam popijając herbatę z imbirem. Prowadzę grupę Kobieta Szczęśliwa, do której zapisał się już ponad 6 tysięcy Kobiet.

Moim wielkim marzeniem i planem na 2019 jest zbudowanie miejsca dla naszej kobiecej społeczności, przystani, gdzie będziemy się wspierać, spotykać, pracować, bawić, uczyć, rozwijać, odpoczywać, przytulać, śmiać.... jednym słowem żyć pełną SOBĄ. I wszystko w kawiarnianym wnętrzu z filiżanką najpyszniejszej kawy albo herbaty, w blasku świec i otoczeniu kwiatów.

Moim marzeniem jest poznać Ciebie i wkrótce zaprosić do Przestrzeni Kobiecych Emocji.

Do zobaczenia. 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Autentyczna JA - Kobiece Spotkania ze Sobą i kartami z Points of You ® warsztat 7/12" jest Katarzyna Pawłowska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej