To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

26 Października - 27 Października od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #79

13 Listopada - 13 Grudnia
ReaktorWarsaw, Warszawa

Akademia Spedytora - Darmowe Szkolenia Ekspertów Branży TSL - II Edycja

O Akademii Spedytora:

Akademia Spedytora to cykl szkoleń prezentujący pracę na stanowisku spedytora w gałęziach transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, Project Cargo oraz w przewozach farmaceutyków. Jest to jednocześnie prezentacja dobrych praktyk i sposobów działania, które od razu można wykorzystać w pracy na wszystkich stanowiskach związanych z logistyką.

Ideą i myślą przewodnią Akademii jest przekazanie wartości w postaci praktycznej wiedzy i narzędzi pracy osobom związanym lub chcącym związać swoją karierę zawodową z szeroko rozumianą branżą TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz nieustannie dążącym do rozwoju osobistego i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych. Podczas ostatnich trzech spotkań, branża TSL ukazana jest także od strony HR z minicyklem wystąpień "Jak wygrać rekrutację?" 

O organizatorze - BBA Transport System:

BBA Transport System, spedycja międzynarodowa świadcząca usługi logistyczne w gałęziach transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, Project Cargo, ponadgabarytowego, o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej opinii wśród Klientów i Partnerów na rynku transportowym, realizująca politykę jakości wg norm ISO 9001:2015, a także GDP (Good Distribution Practices), członek globalnej sieci logistycznej WCA.

O prowadzących:

Mariusz Żakiewicz - Dyrektor działu Transportu i Spedycji w międzynarodowej spedycji BBA Transport System, odpowiedzialny m.in za strategię firmy, procedury operacyjne, rekrutację i szkolenie nowych pracowników oraz system jakości ISO 9001:2015. Posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie w pracy w spedycji, uczestniczył w wielu projektach logistycznych, zrealizował ponad 6 000 różnego rodzaju transportów, specjalizuje się w dostawach typu Time Critical oraz Part-Load. Absolwent Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, logistyk certyfikowany przez European Logistics Association. Inicjator szerzenia wiedzy logistycznej w ramach projektu Akademia Spedytora.

Bogdan Sosnowski - coach ICC, master NLP, odpowiedzialny za powstanie, budowę i rozwój kanału franczyzowego Doradców Biznesowych PLAY ( 750 osób). Przez 11 lat realizował cele spółki oraz osiągał wszystkie wyznaczone dla tego kanału cele ilościowe, wartościowe, OPEX'owe oraz jakościowe. Zaprojektował i przeprowadził autorskie warsztaty rozwoju managerów - program KPP (Koordynatorów Partnerów Play) oraz warsztaty rozwoju liderów (Leader Program Play). Zrealizował szkolenia Personal Branding w procesie sprzedaży nieruchomości, szkoląc agentów największych biur nieruchomości w południowej Polsce.
Pasjonuje się malarstwem (www.bogdansosnowski.pl), kulturą wschodu, strategiami wojskowymi oraz językami obcymi.

Poprowadzimy praktyczne warsztaty w oparciu o case studies.

Weź udział w profesjonalnych i bezpłatnych szkoleniach, które wyposażą Cię w praktyczne zdolności do wykonywania zawodu od zaraz!

Nasze spotkania to nie nudny wykład. Akademia Spedytora to żywa atmosfera, praktyczne przykłady i warsztat pracy w TSL. Przekonaj się jak wygląda przykładowy dzień w międzynarodowej spedycji.

Miejsce: Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75, Warszawa

Sala: Aula 055

Godzina: 18:00-20:00


AGENDA CYKLU SZKOLEŃ:

06.11.2018 Transport Drogowy
Kryteria doboru profesjonalnej firmy spedycyjnej

27.11.2018 Transport Ponadgabarytowy
Główne wyzwania transportu ponadgabarytów

18.12.2018 Transport Kolejowy
Nowy jedwabny szlak z Azji do Europy. Wyzwania i realne korzyści

15.01.2019 Transport Farmaceutyków
Bezpieczeństwo łańcucha dostaw. Temperatura pod kontrolą

12.03.2019 Transport Morski
Narzędzia w biznesie

02.04.2019 Transport Lotniczy
Podstawy na dobry start

16.04.2019 Sytuacje Kryzysowe
Jak minimalizować ryzyko i radzić sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami?Film promocyjny z pierwszego spotkania:


ZAPRASZAMY!


www.akademiaspedytora.pl

www.bbats.pl

https://www.facebook.com/AkademiaSpedytora/

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa akademia szkolenie Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Akademia Spedytora - Darmowe Szkolenia Ekspertów Branży TSL - II Edycja" jest BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej