To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Blockchain Alliance Warsaw

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

11. Seminarium MĄDRA CYFRYZACJA: "eduScrum- od edukacji przemysłowej do edukacji Agile"

Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego wraz z eduScrum Polska serdecznie zapraszają na 11. już seminarium z cyklu MĄDRA CYFRYZACJA, tym razem zatytułowane "eduScrum- od edukacji przemysłowej do edukacji Agile".

eduScrum, zaczerpnięty ze świata IT, to zwinne narzędzie zespołowego uczenia (się), zestaw działań dających uczniom możliwość samodzielnego podejmowania decyzji, z uwzględnieniem ich potrzeb i tempa pracy, jednocześnie dający nauczycielowi poczucie bezpieczeństwa w aspekcie realizacji podstawy programowej oraz osiągania zadowalających wyników. To kultura współpracy i otwartości, dająca swobodę uczniowi w podejmowaniu decyzji, ucząca go odpowiedzialności za proces uczenia się, odpowiadająca na współczesne potrzeby uczniów, osób żyjących w świecie IT od początku swojego życia. To wreszcie wspaniałe miejsce dla wszystkich tych nauczycieli, którzy pragną zmiany w edukacji, uwzględniających neurobiologiczne podstawy uczenia się, dbający o relacje i własny rozwój.

Podczas seminarium zaprezentujemy efekty projektu przeprowadzonego w kwietniu 2018 roku za pomocą eduScrum na Wydziale Pedagogiki przez Prof. UW, dr hab. Marlenę Plebańską oraz trenera eduScrum Paulinę Orbitowską-Fernandez. Pan Adam Michalczyk, Professional Scrum Master i Agile coach opowie o tym, czym jest Scrum oraz, w jaki sposób  transformuje pracę zespołów w biznesie oraz jak wpływa na kulturę organizacji. Marta Orbitowska, Scrum Master oraz trener eduScrum wraz z siostrą Pauliną Orbitowską-Fernandez, nauczycielką oraz byłą dyrektor szkoły opowiedzą o genezie powstania narzędzia, jakim jest eduScrum oraz o tym, w jaki sposób skutecznie wspiera rozwój kluczowych kompetencji takich jak współpraca, komunikacja, krytyczne i kreatywne myślenie w zespołach szkolnych. Finalnie, usłyszymy dwie pełne pasji i energii nauczycielki, Panią Iwonę Jackowiak oraz Panią Agnieszkę Walczak ze Szkoły Podstawowej nr 53 im. P.E. Strzeleckiego w Poznaniu, które opowiedzą o tym, jak wprowadzały oraz jak dbają o wartości Agile, poprzez eduScrum, w swoich klasach. 

Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkolnych i akademickich, edukatorów, dyrektorów szkół, Scrum Masterów i Agile Transformerów,rodziców oraz wszystkich tych, dla których jakość edukacji jest ważna. 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "11. Seminarium MĄDRA CYFRYZACJA: "eduScrum- od edukacji przemysłowej do edukacji Agile"" jest Marlena Plebańska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej