To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

11. Seminarium MĄDRA CYFRYZACJA: "eduScrum- od edukacji przemysłowej do edukacji Agile"

Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego wraz z eduScrum Polska serdecznie zapraszają na 11. już seminarium z cyklu MĄDRA CYFRYZACJA, tym razem zatytułowane "eduScrum- od edukacji przemysłowej do edukacji Agile".

eduScrum, zaczerpnięty ze świata IT, to zwinne narzędzie zespołowego uczenia (się), zestaw działań dających uczniom możliwość samodzielnego podejmowania decyzji, z uwzględnieniem ich potrzeb i tempa pracy, jednocześnie dający nauczycielowi poczucie bezpieczeństwa w aspekcie realizacji podstawy programowej oraz osiągania zadowalających wyników. To kultura współpracy i otwartości, dająca swobodę uczniowi w podejmowaniu decyzji, ucząca go odpowiedzialności za proces uczenia się, odpowiadająca na współczesne potrzeby uczniów, osób żyjących w świecie IT od początku swojego życia. To wreszcie wspaniałe miejsce dla wszystkich tych nauczycieli, którzy pragną zmiany w edukacji, uwzględniających neurobiologiczne podstawy uczenia się, dbający o relacje i własny rozwój.

Podczas seminarium zaprezentujemy efekty projektu przeprowadzonego w kwietniu 2018 roku za pomocą eduScrum na Wydziale Pedagogiki przez Prof. UW, dr hab. Marlenę Plebańską oraz trenera eduScrum Paulinę Orbitowską-Fernandez. Pan Adam Michalczyk, Professional Scrum Master i Agile coach opowie o tym, czym jest Scrum oraz, w jaki sposób  transformuje pracę zespołów w biznesie oraz jak wpływa na kulturę organizacji. Marta Orbitowska, Scrum Master oraz trener eduScrum wraz z siostrą Pauliną Orbitowską-Fernandez, nauczycielką oraz byłą dyrektor szkoły opowiedzą o genezie powstania narzędzia, jakim jest eduScrum oraz o tym, w jaki sposób skutecznie wspiera rozwój kluczowych kompetencji takich jak współpraca, komunikacja, krytyczne i kreatywne myślenie w zespołach szkolnych. Finalnie, usłyszymy dwie pełne pasji i energii nauczycielki, Panią Iwonę Jackowiak oraz Panią Agnieszkę Walczak ze Szkoły Podstawowej nr 53 im. P.E. Strzeleckiego w Poznaniu, które opowiedzą o tym, jak wprowadzały oraz jak dbają o wartości Agile, poprzez eduScrum, w swoich klasach. 

Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkolnych i akademickich, edukatorów, dyrektorów szkół, Scrum Masterów i Agile Transformerów,rodziców oraz wszystkich tych, dla których jakość edukacji jest ważna. 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "11. Seminarium MĄDRA CYFRYZACJA: "eduScrum- od edukacji przemysłowej do edukacji Agile"" jest Marlena Plebańska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej