(11 - 12 LAT) Warsztaty Przedsiębiorczości

Wszystko o przedsiębiorczości, czyli warsztaty biznesowe dla nastolatków, którzy myślą o własnej firmie w przyszłości. Jak zostać szefem własnej firmy, jak ją prowadzić i rozwijać? Mnóstwo wiedzy i inspiracji dla przyszłych wyborów zawodowych. Warsztaty prowadzone przez Monikę Kubiak, doświadczoną menedżerkę i trenera zarządzania, a także właścicielkę firm Lidermatic i Webscy.edu.pl

TEMAT: WARSZTATY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI "MOJA FIRMA W PRZYSZŁOŚCI" - warsztaty dla nastolatków (grupa 11-12 lat)

Co trzeci młody człowiek na naszych dotychczasowych warsztatach Webscy.edu.pl deklarował chęć prowadzenia własnej firmy w przyszłości. Warsztaty przedsiębiorczości Webscy.edu.pl zostały zaprojektowane przez praktyków i trenerów biznesu tak, aby przekazać młodym przedsiębiorcom wiedzę oraz rozwinąć umiejętności niezbędne w kształtowaniu zmysłu przedsiębiorczości. A w rezultacie dać solidne podstawy do przygotowania się do otwarcia i rozwijania własnej firmy w przyszłości.

Warsztaty przedsiębiorczości to praktyczne zajęcia pozalekcyjne, podczas których będziemy kreować pomysły na biznes, prowadzić i promować swoją firmę, zarządzać finansami, ludźmi, tworzyć innowacje i oczywiście sprzedawać produkty oraz usługi.

Spotkania warsztatowe będą też doskonałą okazją do przyswojenia nowej wiedzy, odkrycia swoich mocnych stron oraz poszukiwania pomysłów na siebie.

Podczas warsztatów poruszymy wszelkie aspekty prowadzenia biznesu, a pomoże nam w tym wiedza i doświadczenie trenerów na co dzień pracujących z firmami oraz ekspertów zarządzania. Nasze warsztaty będą bogate w przykłady, scenki, a także porady i krótkie wykłady menedżerów oraz właścicieli firm różnej wielkości.

📋PROGRAM:

Podczas dwugodzinnych, praktycznych warsztatów nauczymy:

 1. Co to znaczy i jak być dobrym menedżerem/szefem firmy?
 2. Jaki rozwinąć pomysł na biznes?
 3. Jaki biznes jest najlepszy dla mnie?
 4. Jak dobrze prowadzić swoje finanse?
 5. Jak rozwijać w sobie kreatywność?
 6. Dlaczego przedsiębiorca potrzebuje umiejętności analizy i krytycznego myślenia?
 7. Jak skuteczne komunikować się z innymi i utrzymywać dobre relacje?
 8. Jak promować swoją firmę?
 9. Na czym polega sprzedaż swoich produktów lub usług?
 10. Jak powinna wyglądać dobra organizacja własnej firmy?
 11. Jakie technologie pomagają w prowadzeniu swojej firmy?
 12. Jak dbać o wizerunek firmy i swój własny?
Prezentowane tematy dotyczą całego cyklu spotkań w roku szkolnym 2019/2020. Formuła warsztatów pozwala jednak na dołączenie i korzystanie zajęć w dowolnym momencie, ponieważ każdy warsztat jest unikalny.
⌛ORGANIZACJA ZAJĘĆ:
 • grupa liczy maksymalnie 12 uczestników,
 • 2-godzinne zajęcia z jedną przerwą,
 • scenki, ćwiczenia, gry, elementy wykładu oraz ćwiczenia indywidualne i zespołowe,
 • udział w dyskusjach,
 • udzielanie informacji zwrotnej,
 • czas na pytania i odpowiedzi,
 • stały dostęp do napojów i zdrowych przekąsek.

PROWADZĄCA

Monika Kubiak 

Ekspertka marketingu i rozwoju biznesu oraz trener zarządzania z 25-letnim doświadczeniem pracy jako menedżer w firmach telekomunikacyjnych, informatycznych, finansowych, a także w międzynarodowych agencjach reklamowych . Właścicielka firmy konsultingowej i szkoleniowej - współpracuje z menedżerami i zarządami firm różnych branż wspierając ich w rozwoju biznesu. Pracuje zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi. Założycielka i pomysłodawczyni programu nowoczesnej edukacji Webscy.edu.pl dla dzieci i młodzieży. Magister filologii klasycznej wraz z przygotowaniem pedagogicznym i metodyką nauczania w szkole (Uniwersytet Warszawski) oraz absolwentka Studiów Doktoranckich z Zarządzania i Finansów na SGH. Aktualnie realizuje studia podyplomowe na kierunku Psychologia Pozytywna w edukacji i wychowaniu (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej).

Więcej o nas

💳 CENA: 80 zł od osoby (cena brutto)

 • W cenie: udział w warsztatach, materiały edukacyjne online (podsumowanie warsztatów) przesyłane po warsztatach, napoje, owoce i zdrowe przekąski, zaświadczenie-dyplom uczestnictwa.
 • O udziale w warsztatach decyduje kolejność wnoszenia opłat za uczestnictwo.
 • Limit uczestników na jednych zajęciach, a tym samym limit biletów sprzedawanych na wydarzenie to 12 uczestników/biletów.
 • Zgłoszenie na warsztaty wiąże się z akceptacją regulaminu.

👭 ORGANIZATOR:

Webscy.edu.pl to centrum edukacji przyszłości dla dzieci i młodzieży. Naszą misją i powołaniem jest praca z dziećmi i uczenie ich miękkich umiejętności, dzięki którym osiągną lepsze wyniki w szkole oraz będą lepiej przygotowane do swojej przyszłej pracy. Warsztaty edukacji przyszłości WEBSCY.edu.pl zostały zaprojektowane tak, aby odpowiedzieć na wyzwania, jakie stawia przed dziećmi świat pełen zmian. W centrum uwagi postawiłyśmy te umiejętności, które, według najnowszych badań i opinii ekspertów, będą niezbędne dla pokolenia, które wejdzie na rynek pracy po 2030 roku. To będą Wasze dzieci! Już dziś chcemy pracować z nimi, aby były bardziej świadome, uważne i budowały swoją przyszłość z pewnością siebie. Oferujemy atrakcyjną formę zajęć, opartą o praktyczne ćwiczenia i wymianę opinii. Zapraszamy na naszą stronę www.webscy.edu.pl
Serdecznie zapraszamy.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa Dorota Mandes Monika Kubiak

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "(11 - 12 LAT) Warsztaty Przedsiębiorczości" jest Webscy.edu.pl

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Dzieci 11-12 lat - uczestnictwo w warsztatach przedsiębiorczości Webscy.edu.pl - 7 grudnia 2019
Wyprzedane 80,00 zł Wyprzedane

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

Dzisiaj, 17:30 - 20:30
Marina Grudziądz, Grudziądz

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

(13 - 15 LAT) Warsztaty Przedsiębiorczości

Jutro, 12:30 - 14:30
Webscy.edu.pl, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej