To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

ESENCJA KOLORÓW TAHE - FRYZJERSKIE SZKOLENIE KOLORYZACYJNE I STOPNIA - bilety

Wychodzimy z założenia, że we fryzjerstwie nie ma dróg na skróty, a solidne fundamenty i złote zasady - jak również najnowsze trendy i wypracowane przez doświadczonych fryzjerów metody - są najważniejsze w osiągnięciu najwyższego poziomu. Tego właśnie nauczymy na szkoleniu ESENCJA KOLORÓW, które organizuje obecna na rynku fryzjerskim już 30 lat firma Silog, w swojej nowej Akademii Pięknych Włosów.


Plan szkolenia:

1.Co jest ważne przy wyborze produktów do koloryzacji fryzjerskiej. Jak produkty wpływają na wygląd włosów, trwałość kolorów, zdrowie i kondycję włosów. Co jest ważne dla fryzjera, a co dla klientki i jak połączyć ich potrzeby.

2.Co robimy przed koloryzacją. Optymalne przygotowanie stanowiska pracy - narzędzia, produkty, akcesoria. Rozmowa z klientką - pomoc w doborze koloru na podstawie poprawnej diagnozy włosa. Dlaczego nie każdy kolor może zostać zaproponowany klientce, co o tym decyduje, jakie mogą być konsekwencje dla włosów źle dobranej koloryzacji.

3.Koloryzacja globalna. Edukator przeprowadza wzorcową koloryzację włosów modelki. Bardzo dokładne przekazanie każdego detalu i etapu tego procesu. Od ogółu do szczegółu. Pokażemy jak nawet najmniejszy element wykonywanej pracy może wpłynąć na końcowy efekt.

4.Pytania, odpowiedzi, wolne wnioski. Wszelkie koloryzacyjne wątpliwości rozwiewa prowadząca szkolenie Anna Szczepańczyk. Nie ma pytań, których nie można zadać - na każde odpowiemy.

5.Wręczenie certyfikatów ukończenia szkolenia Akademii Pięknych Włosów Silog.

Szkolenie ma na celu ułatwienie pracy osobom zajmującym się koloryzacją w salonie fryzjerskim. Dzięki niemu praca może być dużo bardziej przyjemna, wydajna i satysfakcjonująca. Prawidłowo wykonana koloryzacja, z godnie ze wszelkim tajnikami tej sztuki, zmniejsza do minimum niebezpieczeństwo sytuacji, w której klientka wyjdzie z salonu niezadowolona. Szkolenie jest przeznaczono zarówno dla osób stosunkowo nowych z zawodzie fryzjerskim, jak również dla bardziej doświadczonych fryzjerów, którzy chcą podszkolić swój warsztat.

W podczas szkolenia przewidziana jest przerwa z poczęstunkiem - kawa, herbata, napoje, przekąski na słodko i słono (osoby z nietolerancjami pokarmowymi lub niejedzące mięsa prosimy o wcześniejszą informację).

Uczestnicy szkolenia otrzymają specjalne rabaty na wybrane produkty marek Jaguar, Tondeo, Ermila, Tahe do zakupienia w Centrum Pięknych Włosów Silog, znajdującego się w tym samym budynku co Akademia.

Szkolenie odbywa się w sali Akademii Pięknych Włosów Silog przy ulicy Wiertniczej 149 w Warszawie.
https://goo.gl/maps/UPkVoi74CKt

Podczas szkolenia pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości produktach renomowanej hiszpańskiej marki Tahe.

Przewidziany czas trwania: 10.00 - 16.00
Liczba uczestników: maksymalnie 15 osób
Cena: 149 złotych 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w warsawa wydarzenia Warsawa Anna Szczepańczyk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "ESENCJA KOLORÓW TAHE - FRYZJERSKIE SZKOLENIE KOLORYZACYJNE I STOPNIA" jest Silog Dystrybucja Spółka z.o.o Spółka Komandytowa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej