To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

Czwartek, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

Trening Medytacyjny w Tajlandii - 26.02-12.03.2020

26 Lutego - 12 Marca 9 800,00 zł
 

WARSZTAT RELAKSU I REDUKCJI STRESU "POWER & MENTAL BALANCE". MINDFULNESS. UMYSŁ I CIAŁO

Odłącz się od technologii, wyjdź z listy rzeczy do zrobienia i zadbaj o siebie. Pozwól sobie na weekend ucieczki w naturę i zainwestuj we własne samopoczucie, bądź "w pełni dla siebie". Uważny ruch, joga, świadomy oddech, uważność, w połączeniu z naturą. Rzuć wyzwanie swoim lękom poprzez głębokie zaangażowanie w siebie, zanurzenie w dźwięki gongów, zoptymalizuj swoją biologię i fizjologię poprzez coaching oparty na obecności. Zabierz do domu techniki łatwe do zapamiętania i wdrażaj praktyki zmieniające życie.

Na pewno wiesz, że nie da się uniknąć rzeczy, które Cię stresują, możesz jednak nauczyć się kontrolować własne reakcje na stres, tak aby nie zdominowały one Twojego życia. Nie możesz powstrzymać stresu, ale możesz zmienić sposób reagowania na niego.

Dlatego zamiast pozwolić Ci radzić sobie ze stresem, zapraszam Cię na warsztat relaksu i redukcja stresu, by sprawdzać sposoby uspokojenia Twojego umysłu, rozluźnienia ciała, przywrócenia Twojej witalności, doładowania energii i znalezienia wewnętrznego spokoju. Warsztat relaksu i redukcji stresu ma na celu pomoc w znalezieniu Tobie delikatnych sposobów, aby pozostać elastycznym, zrównoważonym i spokojnym.


Kobiecy wyjazd. Weekend z coachem. Weekendowe zatrzymanie, refleksja, wyciszenie, redukcja stresu w wyjątkowym hotelu w Trojanach Talaria Resort&SPA****, gdzie sercem Talarii jest pieczołowicie odrestaurowany XIX- wieczny pałac z częścią hotelową, gastronomiczną i strefą SPA.

Poczujemy się wyjątkowo wśród malowniczej i niepowtarzalnej atmosfery, którą tworzy bliskość 3 stawów. Będziemy obcować z naturą w 25- hektarowym parku. Tu gości cisza, spokój i harmonia. Tu słychać szum traw, szelest liści, radosny śpiew ptaków, koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie, a przy dobrej pogodzie ducha nawet własne marzenia!

Każdy weekend w Talarii FOR LADIES ONLY - Panowie nie mają możliwości przenocować w pokojach w części pałacowej i pawilonowej oraz nie mają wstępu do strefy SPA.

Dodatkowo, na terenie 25 hektarowego kompleksu pałacowo - parkowego, znajdują się w części gastronomicznej dwie pałacowe restauracje - Sophie i Susanne, Bar Catherine, biblioteka Carpe Diem oraz przylegająca do pałacu Oranżeria. A także Rybaczówka - miejsce biesiadne z piecem chlebowym oraz miejscem na ognisko, letnia altana - miejsce nad stawem oraz 5 km trasy przeznaczonej do biegania czy Nordic Walking.


📆 8-11.11.2019. TALARIA RESORT SPA, ul. Trojanów 158, Trojanów

💥 WARSZTAT:

piątek: 19:00 przyjazd

sobota 9:30 - 16:30

niedziela 9:30 - 14:00DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

Dla osób, które:

 • potrzebują poczuć się mniej przytłoczone i mniej niespokojne.
 • chcą pozytywnie zmienić sposób myślenia o swoich doświadczeniach (szczególnie stresujących).
 • chcą znaleźć różne sposoby na relaks i odstresowanie.
 • pragną poczuć się lepiej ze sobą i w swoim życiu.
 • zastanawiają się "Po co?" i "Dokąd?" tak gnam i są gotowe na zmiany, ale czują się niepewne lub przytłoczone i nie wiedzą od czego zacząć.
 • potrzebują trochę "czasu wolnego", aby ponownie ocenić swoje podejście i są otwarte na pozytywne doświadczenia zmieniające perspektywę.
 • mają potrzebę odłączenia się od technologii, zwolnienia tempa życia i kontaktu z naturą. Pragnące prowadzić świadome życie, poprawić swoje ogólne samopoczucie poprzez nauczenie się bycia obecnym i wyciszenie stresu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Wspinanie się na wzgórza i przeskakiwanie dolin swojego własnego życia sprawia, że jesteś bardzo zajęta.

Chcąc fałszywie zyskać czas w ciągu całego dnia, pędzisz przez zadania, projekty i własne życie.


Walczysz co dnia, próbując znaleźć głębsze, bardziej znaczące miejsce lub cel w życiu.

Czasami zapominasz zwolnić i pomyśleć o kierunku, w którym się poruszasz.

Tracisz z oczu to, dokąd zmierzasz, szybko stajesz się zmęczona.

A może nawet czujesz się przytłoczona.

Niekiedy zestresowana.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zawsze dajesz tak wiele innym. Czasami musisz dać też sobie pozwolenie na swój wolny weekend.

To Twoja szansa na zrobienie czegoś wyłącznie dla siebie, aby uzupełnić swoją filiżankę energii.

Uczestnicząc w inspirujących warsztatach, poświęcisz czas na: skupienie się na spowolnieniu,

nawiązaniu kontaktu ze sobą. Pielęgnowaniu umysłu i budowaniu własnej odporności.

Regenerowaniu ciała i uczestniczeniu w relaksacji oraz poprawie jakości życia.

Odświeżysz każdą komórkę swojego ciała, puścisz zablokowane emocje.

Nauczysz się skutecznych narzędzi, które zmienią Twoje życie

po zakończeniu sesji.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Będzie dużo mówienia: część przeze mnie, część przez Ciebie i dużo razem.

Będziesz naprawdę obecna w tym wszystkim, czego będziesz się uczyć.

Będziesz podekscytowana możliwościami, które wciąż czekają.

Zaangażujesz się w osobistą refleksję, dyskusje w grupie,

uważny ruch i inne techniki relaksacyjne.

Będziesz mogła śmiać się dużo.

Możesz trochę płakać.


CO ZYSKASZ?

Wierzę, że każdy z nas ma wrodzoną zdolność do odczuwania dobrego samopoczucia, siły i pewności siebie, i różnych wyzwań w życiu. Aby wzmocnić tę zdolność, w warsztatach doświadczysz:

 • ćwiczeń coachingowych, które pobudzają refleksję, poszerzają perspektywy widzenia starych spraw w nowy sposób.
 • treningu uważności, technik ciała-umysłu, technik relaksacyjnych, które pomogą Ci skoncentrować się na chwili obecnej i uczą radzenia sobie z gorączkowym stylem życia.
 • praktyki spotkania w każdej chwili z otwartym sercem i umysłem - skupianie się na BYĆ, zamiast DZIAŁAĆ, ciekawość, otwartość, nieocenianie, akceptacja.
 • zabiegów w SPA.

W programie, opieram się na neurobiologii i najnowszych badaniach, łącząc praktyki uważności i współczucia. Program jest interaktywny i wciągający. Obejmuje pewne podstawy teoretyczne, wiele ćwiczeń praktycznych i możliwość praktykowania uważnej komunikacji, abyśmy mogli dzielić się doświadczeniami i uczyć się od siebie nawzajem.O CO ZADBASZ PODCZAS WYJAZDU?

Zadbasz o siebie w sferze:

JA I MÓJ UMYSŁ (MIND) - Na bazie najnowszych odkryć i wiedzy na temat ludzkiego mózgu z dziedziny neuronauki i współczesnej psychologii, dowiesz się: Co to jest stres w umyśle. Dowiesz się jak pracować z nawykowymi myślami, ruminacjami i uczuciami. Doświadczysz jak Twoje myślenie może wpłynąć na poziom stresu i nauczysz się, jak go redukować! Nauczysz się poprawiać świadomość swoich własnych procesów myślowych i bycia uważnym na pojawiające się emocje. Zweryfikujesz swoje własne wzorce myślenia oraz ich wpływ na Twoje emocje i decyzje. Zdiagnozujesz skąd pochodzą oraz jaką rolę pełnią w tworzeniu i podtrzymywaniu napięcia, lęku i stresu. Nazwiesz pojawiające się przyjemne i nieprzyjemne emocje, które mają na Ciebie wpływ, określisz z jakim poziomem energii są związane, a także to czy w ogólne dajesz sobie do nich prawo. Będziesz wyciszać negatywne i samosabotujące wzorce myślowe, tak by nie niszczyły Twojego życia.

JA I MOJE CIAŁO (BODY) - Co to jest stres w organizmie? Co robi z ciałem? Doświadczysz i nauczysz się wykorzystywać ciało, aby powiedzieć mózgowi, aby zredukował napięcie! Poznasz różne techniki, które będziesz mógł włączyć do swojego życia, które pomogą Ci uwolnić się od stresu i zrelaksować, tak aby żyć bardziej zrównoważonym i bezstresowym życiem! Doświadczysz technik łagodzenia uczuć w ciele - m.in. delikatnej jogi, technik mindfulness m.in. takich jak: uważny ruch - w celu promowania przepływu energii (naucz się być w chwili obecnej), medytacji z przewodnikiem, m.in.: body scan, uważny oddech, uważność zmysłów na łonie przyrody, wykorzystywania obrazów przyrody do uzewnętrzniania emocji aby poprawić koncentrację, uspokoić umysł (idź do środka, znajdź relaks). Znajdziesz, to co działa w Tobie, w odpowiedzi na relaks.

JA I MOJA DUSZA (SOUL) - Wybrane tematy do osobistych sesji coachingowych - uwolnienie negatywnych myśli i przekonań, zrównoważenie życia, sprawdzanie swoich wartości.

Czeka Cię weekendowe zatrzymanie, warsztat pełen wyjątkowych doświadczeń i refleksji, wyciszenie w Talaria Resort SPA.

Pamiętaj, że nie jesteś uszkodzona. Nie potrzebujesz naprawy.

 Potrzebujesz być świadoma, tego co na Ciebie wpływa i nauczyć się żyć uważnie TU i TERAZ, w chwili obecnej. 
Zapraszam Cię do miejsca, gdzie spędzisz czas na warsztatach osobistego, w otoczeniu pięknej natury, przy posiłkach spod znaku detox.PROGRAM:

PIĄTEK:

19:00 - 20:00 - przyjazd i rejestracja

20:00 - 21:30 - sesja I otwierająca - spotkamy się, aby się poznać i rozpocząć wspólny weekend. Sesja przy użyciu kart Points of You

SOBOTA:

7:00 - 8:00 - dla chętnych zaczniemy dzień od medytacji, uważnego spaceru lub lekkiej sesji jogi. Lub możesz po prostu spać!

8:00 - 9:30 - powolne śniadanie

9:30 - 11:00 - sesja II

11.00 - 11:20 - poranna kawa/herbata

11:20 - 13:00 - sesja III

13:00 - 14:30 - SLOW lunch

14:30 - 15:00 - relaks przy dźwiękach gongów

15:00 - 16:30 - sesja IV

16:30 - 17:00 - podwieczorek

17:00 - 18:00 - rytuał w saunie kamiennej (z ceremonią różnych zapachów i owocowymi ochładzaczami)

18:00 - 19:30 - czas dla samej siebie

19:30 - 21:00 - kolacja. WHITE EVENING DRESS CODE.

NIEDZIELA:

7:00 - 8:00 - dla chętnych zaczniemy dzień od medytacji, lekkiej sesji jogi lub uważnego spaceru. Lub możesz po prostu spać!

8:00 - 9:30 - powolne śniadanie

9:30 - 12:00 - sesja V

10.45- 11:00 - poranna kawa/herbata

11:00 - 12:00 - czas dla siebie

12:00 - 12:45 - rytuał w saunie parowej (oczyszczający autopeeling z bursztynową maską)

12:45 -13:30 - przerwa

13:30 - 14:00 - spotkanie w sali. Zakończenie warsztatów i wyjazd


OSOBA PROWADZĄCA:

JULITA PIETRASZKO. Spędziłam wiele lat, pomagając ludziom rozwijać się, wierzyć w swoje możliwości, przezwyciężać wyzwania, odblokowywać ograniczające przekonania na drodze do realizacji celów i odczuwać po prostu radość. To bardzo osobista praca i wiele dla mnie znaczy. Swoimi doświadczeniami i sposobami jak zwolnić, wyciszać szum perfekcjonizmu i porównania, być mniej zestresowaną, jak poszerzać własne perspektywy, aby realizować odważnie życiowe cele dzielę się na warsztatach, w wyjątkowych miejscach sprzyjających rozwojowi - w stylu SLOW life, ECO, blisko natury.

Jestem entuzjastką życia. Smakuję każdy kęs świata. Kocham podróżować po świecie, co wyrywa mnie z tzw. "systemu" i sprawiło, że stałam się bardziej uważna na to co mnie otacza i co dzieje się w moim umyśle. Przeżyłam wypalenie zawodowe, dzięki któremu poznałam i praktykuję Mindfulness (uważność) oraz zaczęłam praktykować jogę Iyengara…odciągając dzięki tym praktykom swój umysł od natłoku myśli. Uważność i uważne współczucie są podstawą moich praktyk i technik, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Nauka "BYĆ TU i TERAZ" jest prostą i potężną zasadą, która zmieniła tak wiele ludzkich żyć, w tym moje własne. Wiem, że one też mogą zmienić Twoje.

Jestem Trenerem rozwoju osobistego, Akredytowanym Coachem ICC®. Partnerem firmy szkoleniowej OKTI. Założycielem Projektu "Świat w Kawałkach" (łączy rozwój z podróżami w duchu SLOW life i midfulness). Międzynarodowym Certyfikowanym konsultant MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i myślenia. Certyfikowanym praktykiem Points of You, narzędzia wspomagającego zmiany. Certyfikowanym praktykiem kursu MBSR treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności. Posiadam Certyfikat Emotional Intelligence (level 1 i 2 professional) i jestem członkiem w International Society for Emotional Intelligence.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenie zawodowe jako menadżer, trener i coach. Byłam prelegentem na konferencjach dla Kadry Zarządzającej dla takich jak: Poczta Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie "Zmiany w życiu","Sens".

Więcej o mnie znajdziesz: TUTAJ.


WARUNKI ZAKUPU:

 • Dostępnych jest tylko 6 miejsc. 
 • Koszt pakietu pobytowego wraz z warsztatami rozwojowymi: 1.500 zł/ osobę.

WARUNKI REJESTRACJI:

 • Zaliczka rejestracyjna gwarantująca miejsce: 700 zł.
 • Pozostała kwota jest należna na 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów.

ZASADY ANULOWANIA:

 • Wszystkie depozyty nie podlegają zwrotowi po 20.10.2019, ponieważ są wykorzystywane do zagwarantowania zakwaterowania, udogodnień i posiłków.
 • Zastrzegam sobie prawo do anulowania warsztatów, jeśli nie będzie minimalnej ilości uczestników (tj. 4 osoby). Zostaniesz powiadomiona 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku minimalnej ilości osób i anulowania warsztatów - otrzymasz zwrot pieniędzy lub możesz je wykorzystać na inne wydarzenie.WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

http://swiatwkawalkach.pl/warsztaty/warsztat-relaksu-i-redukcji-stresu-power-mental-balance-mindfulness-umysl-i-cialo-talaria-resort-spaKONTAKT W SPRAWIE WARSZTATÓW:

Julita Pietraszko tel 519 734 643

julita.pietraszko@okti.pl

julita@swiatwkawalakch.pl 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w trojanów Coaching Medytacja Mindfulness Relaks Rozwój osobisty Slow life Wellbeing Wellness wydarzenia TROJANÓW emocje rozwój stres uważność warsztat warsztaty rozwoju osobistego

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WARSZTAT RELAKSU I REDUKCJI STRESU "POWER & MENTAL BALANCE". MINDFULNESS. UMYSŁ I CIAŁO" jest ŚWIAT W KAWAŁKACH

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej