WARSZTAT RELAKSU I REDUKCJI STRESU "POWER & MENTAL BALANCE". JESIENNA REGENERACJA - bilety

Warsztat Relaksu i redukcji stresu, w Hotelu Talaria, to wyjazd bez gotowania i prania. Bez planów, bez presji i bez stresu. To ucieczka od stresującego stylu życia w doświadczenie relaksu i wyciszenia, które pomogą poczuć Ci się być zrównoważonym i zainspirowanym. To potężny sposób na przywrócenie spokoju ducha i dobrego samopoczucia.

Na pewno wiesz, że nie da się uniknąć rzeczy, które Cię stresują, możesz jednak nauczyć się kontrolować własne reakcje na stres, tak aby nie zdominowały one Twojego życia. Nie możesz powstrzymać stresu, ale możesz zmienić sposób reagowania na niego.

Dlatego zamiast pozwolić Ci radzić sobie ze stresem, zapraszam Cię na warsztat relaksu i redukcji stresu, gdzie pomogę Ci w identyfikacji źródeł stresu i emocji, tego co go aktywuje. Gdzie sprawdzisz sposoby uspokojenia Twojego umysłu, rozluźnienia ciała, doładowania energii i znalezienia wewnętrznego spokoju. Gdzie doświadczysz i znajdziesz dobre dla siebie sposoby i techniki, które pomogą Ci nie wpadać w ciągłą spiralę braku równowagi i pozwalą Ci wywołać bardziej pozytywną lub nawet neutralną reakcję na pojawiające się stresory. 


📆 8-10.11.2019. TALARIA RESORT SPA, ul. Trojanów 158, Trojanów

💥 WARSZTAT:

piątek: 19:00 przyjazd

sobota 9:30 - 16:30

niedziela 9:30 - 14:00DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

To weekend i warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet:

* Które zastanawiają się "Po co?" i "Dokąd?" tak gnam, są gotowe na zmiany, ale czują się niepewne lub przytłoczone i nie wiedzą od czego zacząć.
* Potrzebują trochę "czasu wolnego", aby ponownie ocenić swoje podejście i są otwarte na pozytywne doświadczenia zmieniające perspektywę.
* Mają potrzebę odłączenia się od technologii, zwolnienia tempa życia i kontaktu z naturą. Pragnące prowadzić świadome życie, poprawić swoje ogólne samopoczucie poprzez nauczenie się bycia obecnym i wyciszenie stresu.
* Zdolnych i przedsiębiorczych kobiet. Aspirujących kobiet… kobiet, które są po prostu "ekscytujące". Życie to naprawdę cudowna podróż i piękna przygoda, ale bywa też zabiegane, chaotyczne i zestresowane.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Wspinanie się na wzgórza i przeskakiwanie dolin swojego własnego życia sprawia, że jesteś bardzo zajęta.

Chcąc fałszywie zyskać czas w ciągu całego dnia, pędzisz przez zadania, projekty i własne życie.


Walczysz co dnia, próbując znaleźć głębsze, bardziej znaczące miejsce lub cel w życiu.

Czasami zapominasz zwolnić i pomyśleć o kierunku, w którym się poruszasz.

Tracisz z oczu to, dokąd zmierzasz, szybko stajesz się zmęczona.

A może nawet czujesz się przytłoczona.

Niekiedy zestresowana.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zawsze dajesz tak wiele innym. Czasami musisz dać też sobie pozwolenie na swój wolny weekend.

To Twoja szansa na zrobienie czegoś wyłącznie dla siebie, aby uzupełnić swoją filiżankę energii.

Uczestnicząc w inspirujących warsztatach, poświęcisz czas na: skupienie się na spowolnieniu,

nawiązaniu kontaktu ze sobą. Pielęgnowaniu umysłu i budowaniu własnej odporności.

Regenerowaniu ciała i uczestniczeniu w relaksacji oraz poprawie jakości życia.

Odświeżysz każdą komórkę swojego ciała, puścisz zablokowane emocje.

Nauczysz się skutecznych narzędzi, które zmienią Twoje życie

po zakończeniu sesji.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Będzie dużo mówienia: część przeze mnie, część przez Ciebie i dużo razem.

Będziesz naprawdę obecna w tym wszystkim, czego będziesz się uczyć.

Będziesz podekscytowana możliwościami, które wciąż czekają.

Zaangażujesz się w osobistą refleksję, dyskusje w grupie,

uważny ruch i inne techniki relaksacyjne.

Będziesz mogła śmiać się dużo.

Możesz trochę płakać.


CO ZYSKASZ?

Poprawisz świadomość swoich własnych procesów myślowych i emocji. Ponieważ badania pokazują, że ludzka uwaga instynktownie skupia się na zagrożeniach i niedoskonałościach, zwłaszcza w przeszłości i przyszłości, odniesiesz się do takich aspektów Twojego doświadczenia życia, jak uwaga i interpretacja (na co zwracasz uwagę i jak to interpretujesz). Zrobisz odbitkę fotograficzną, tego "Co się dzieje w Twoim umyśle".

Poszerzysz perspektywy widzenia tych samych spraw w nowy sposób, nazwiesz swoje myśli i wypuścisz je na wolność. Poznasz nieproduktywne strategie, których nauczyłaś się, by radzić sobie z uczuciami. Dowiesz się skąd pochodzą i jaką rolę pełnią w tworzeniu i podtrzymywaniu lęku i stresu. Odkryjesz nawyki, które Ci nie służą, swoje podstawowe obawy, ograniczające przekonania i "martwe punkty", które Cię powstrzymują przed stworzeniem życia, którego naprawdę pragniesz.

O CO ZADBASZ PODCZAS WYJAZDU?

JA I MÓJ UMYSŁ (MIND) - Co to jest stres w umyśle? Doświadczysz jak Twoje myślenie może wpłynąć na poziom stresu i nauczysz się, jak go redukować! Nauczysz się poprawiać świadomość swoich własnych procesów myślowych i emocji. Zweryfikujesz swoje własne wzorce myślenia oraz ich wpływ na Twoje emocje i decyzje. Zdiagnozujesz skąd pochodzą oraz jaką rolę pełnią w tworzeniu i podtrzymywaniu napięcia, lęku i stresu. Nazwiesz pojawiające się przyjemne i nieprzyjemne emocje, które mają na Ciebie wpływ, określisz z jakim poziomem energii są związane, a także to czy w ogólne dajesz sobie do nich prawo. Będziesz wyciszać negatywne i samosabotujące wzorce myślowe, tak by nie niszczyły Twojego życia.

JA I MOJE CIAŁO (BODY) - Co to jest stres w organizmie? Co robi z ciałem? Doświadczysz i nauczysz się wykorzystywać ciało, aby powiedzieć mózgowi, aby zredukował napięcie! Poznasz różne techniki, które będziesz mógł włączyć do swojego życia, które pomogą Ci uwolnić się od stresu i zrelaksować, tak aby żyć bardziej zrównoważonym i bezstresowym życiem! Doświadczysz łagodnego ruchu w celu promowania przepływu energii (naucz się być w chwili obecnej), medytacji z przewodnikiem, aby poprawić koncentrację, uspokoić umysł (idź do środka, znajdź relaks). Znajdź, co działa w Tobie, w odpowiedzi na relaks.

JA I MOJA DUSZA (SOUL) - Wybrane tematy do osobistych sesji coachingowych - uwolnienie negatywnych myśli i przekonań, zrównoważenie życia, sprawdzanie swoich wartości.


Czeka Cię weekendowe zatrzymanie, warsztat pełen wyjątkowych doświadczeń i refleksji, wyciszenie w Talaria Resort SPA.

Pamiętaj, że nie jesteś uszkodzona. Nie potrzebujesz naprawy.

 Potrzebujesz być świadoma, tego co na Ciebie wpływa i nauczyć się żyć uważnie TU i TERAZ, w chwili obecnej. 
Zapraszam Cię do miejsca, gdzie spędzisz czas na warsztatach osobistego, w otoczeniu pięknej natury, przy posiłkach spod znaku detox. 


PROGRAM:OSOBA PROWADZĄCA:

JULITA PIETRASZKO. Spędziłam wiele lat, pomagając ludziom rozwijać się, wierzyć w swoje możliwości, przezwyciężać wyzwania, odblokowywać ograniczające przekonania na drodze do realizacji celów i odczuwać po prostu radość. To bardzo osobista praca i wiele dla mnie znaczy. Swoimi doświadczeniami i sposobami jak zwolnić, wyciszać szum perfekcjonizmu i porównania, być mniej zestresowaną, jak poszerzać własne perspektywy, aby realizować odważnie życiowe cele dzielę się na warsztatach, w wyjątkowych miejscach sprzyjających rozwojowi - w stylu SLOW life, ECO, blisko natury.

Jestem entuzjastką życia. Smakuję każdy kęs świata. Kocham podróżować po świecie, co wyrywa mnie z tzw. "systemu" i sprawiło, że stałam się bardziej uważna na to co mnie otacza i co dzieje się w moim umyśle. Przeżyłam wypalenie zawodowe, dzięki któremu poznałam i praktykuję Mindfulness (uważność) oraz zaczęłam praktykować jogę Iyengara…odciągając dzięki tym praktykom swój umysł od natłoku myśli. Uważność i uważne współczucie są podstawą moich praktyk i technik, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Nauka "BYĆ TU i TERAZ" jest prostą i potężną zasadą, która zmieniła tak wiele ludzkich żyć, w tym moje własne. Wiem, że one też mogą zmienić Twoje.

Jestem Trenerem rozwoju osobistego, Akredytowanym Coachem ICC®. Partnerem firmy szkoleniowej OKTI. Założycielem Projektu "Świat w Kawałkach" (łączy rozwój z podróżami w duchu SLOW life i midfulness). Międzynarodowym Certyfikowanym konsultant MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i myślenia. Certyfikowanym praktykiem Points of You, narzędzia wspomagającego zmiany. Certyfikowanym praktykiem kursu MBSR treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności. Posiadam Certyfikat Emotional Intelligence (level 1 i 2 professional) i jestem członkiem w International Society for Emotional Intelligence.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenie zawodowe jako menadżer, trener i coach. Byłam prelegentem na konferencjach dla Kadry Zarządzającej dla takich jak: Poczta Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie "Zmiany w życiu","Sens".

Więcej o mnie znajdziesz: TUTAJ.
WARUNKI ZAKUPU:

  • Dostępnych jest tylko 6 miejsc.
  • Koszt pakietu pobytowego wraz z warsztatami rozwojowymi: 1.500 zł/ osobę.

WARUNKI REJESTRACJI:

  • Zaliczka rejestracyjna gwarantująca miejsce: 500 zł.
  • Pozostała kwota jest należna na 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów.

ZASADY ANULOWANIA:

  • Wszystkie depozyty nie podlegają zwrotowi po 20.10.2019, ponieważ są wykorzystywane do zagwarantowania zakwaterowania, udogodnień i posiłków.
  • Zastrzegam sobie prawo do anulowania warsztatów, jeśli nie będzie minimalnej ilości uczestników (tj. 4 osoby). Zostaniesz powiadomiona 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku minimalnej ilości osób i anulowania warsztatów - otrzymasz zwrot pieniędzy lub możesz je wykorzystać na inne wydarzenie.WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

http://swiatwkawalkach.pl/warsztaty/warsztat-relaksu-i-redukcja-stresu-dla-kobiet-power-mental-balance-jesienna-regeneracja-hotel-talaria-trojanowKONTAKT W SPRAWIE WARSZTATÓW:

Julita Pietraszko tel 519 734 643

julita.pietraszko@okti.pl

julita@swiatwkawalakch.pl 

1 500,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w trojanów szkolenia rozwój osobisty wydarzenia TROJANÓW mindfulness relaks rozwój rozwój osobisty uważność warsztat warsztaty rozwoju osobistego wellbeing wellness

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WARSZTAT RELAKSU I REDUKCJI STRESU "POWER & MENTAL BALANCE". JESIENNA REGENERACJA" jest OKTI. Projekt Świat w Kawałkach

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Power & Mental Balance". Weekend dla kobiet w TALARIA RESORT&SPA
5 Listopada 2019 1 500,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

OpenReaktor #77 with BitTorrent and Samba TV co-founder Ashwin

Jutro, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej