To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

V edycja Konferencji Event Biznes

19 Października, 08:00 od 307,50 zł
PTAK WARSAW EXPO, Nadarzyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

Dzisiaj, 23:59 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

IV Festiwal Toruń z Pasją: Salsation

"Salsation" to połączenie słów "salsa" i "sensation". Słowo "salsa" zostało użyte tu nie tylko jako styl tańca wywodzący się z Ameryki Łacińskiej, ale przede wszystkim jako sos, czyli mieszanka wielu stylów, rytmów i kultur. Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Każdy, kto kocha taniec jest mile widziany. Uczestnicy, biorący udział w zajęciach, zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej.
W świat Salsation wprowadzi Was Natalia Wojciechowska, licencjonowana Instruktorka, która szkoliła się u samego twórcy tego programu - Alejandro Angulo.

Na zajęcia salsation może zapisać się około 20 osób.

29 listopada godz 12.30 w Evitalia

logo z adresem

EVITALIA FIT to miejsce stworzone z pasji do ruchu fizycznego i zdrowego trybu życia dla kobiet, dzieci i młodzieży. Największą zaletą klubu oprócz poziomu organizowanych zajęć, jest atmosfera, która tu panuje. Jest to miejsce przyjazne, komfortowe i kameralne. Oferta klubu skonstruowana jest dla potrzeb każdego - zadbamy tu zarówno o wygląd, zdrowie, ale również o samopoczucie. Pierwszy i jedyny klub fitness usytuowany w lewobrzeżnym Toruniu przy ulicy Podgórskiej 12 (róg Łódzkiej), zdobywca Lauru Piękna 2015 Gazety Pomorskiej dla najlepszego klubu fitness w powiecie toruńskim. W przestronnych, turkusowo-limonkowych wnętrzach odbywają się różnorodne zajęcia ruchowe i taneczne, prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Toruniu wydarzenia Toruń

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "IV Festiwal Toruń z Pasją: Salsation" jest Pasja i Inspiracja Joanna Rutecka

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej