To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

IV Festiwal Toruń z Pasją: Salsation

"Salsation" to połączenie słów "salsa" i "sensation". Słowo "salsa" zostało użyte tu nie tylko jako styl tańca wywodzący się z Ameryki Łacińskiej, ale przede wszystkim jako sos, czyli mieszanka wielu stylów, rytmów i kultur. Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Każdy, kto kocha taniec jest mile widziany. Uczestnicy, biorący udział w zajęciach, zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej.
W świat Salsation wprowadzi Was Natalia Wojciechowska, licencjonowana Instruktorka, która szkoliła się u samego twórcy tego programu - Alejandro Angulo.

Na zajęcia salsation może zapisać się około 20 osób.

29 listopada godz 12.30 w Evitalia

logo z adresem

EVITALIA FIT to miejsce stworzone z pasji do ruchu fizycznego i zdrowego trybu życia dla kobiet, dzieci i młodzieży. Największą zaletą klubu oprócz poziomu organizowanych zajęć, jest atmosfera, która tu panuje. Jest to miejsce przyjazne, komfortowe i kameralne. Oferta klubu skonstruowana jest dla potrzeb każdego - zadbamy tu zarówno o wygląd, zdrowie, ale również o samopoczucie. Pierwszy i jedyny klub fitness usytuowany w lewobrzeżnym Toruniu przy ulicy Podgórskiej 12 (róg Łódzkiej), zdobywca Lauru Piękna 2015 Gazety Pomorskiej dla najlepszego klubu fitness w powiecie toruńskim. W przestronnych, turkusowo-limonkowych wnętrzach odbywają się różnorodne zajęcia ruchowe i taneczne, prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Toruniu wydarzenia Toruń

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "IV Festiwal Toruń z Pasją: Salsation" jest Pasja i Inspiracja Joanna Rutecka

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej