To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

IV Festiwal Toruń z Pasją: Joga śmiechu - radość w codziennym życiu

Dr Madan Kataria twórca Jogi Śmiechu mówi: "Kiedy się śmiejesz, zmieniasz się, a gdy ty się zmieniasz - cały świat się zmienia"

Joga Śmiechu to wspaniały sposób, aby odnaleźć siebie, aby odnaleźć w sobie zapomniane dziecko, aby zacząć żyć pełnią życia i cieszyć się z obecnej chwili.

To niesamowicie prosty sposób, aby rozruszać swoje ciało, wprawić je w dobry nastrój, dotlenić komórki i poddać się działaniu cudownych endorfin. Przyjemny stan trwa jeszcze przez dobrych kilka godzin, a nawet dni po zakończeniu sesji.

Joga Śmiechu powstała w Indiach. Polega na wykonywaniu lekkich, przyjemnych ćwiczeń fizycznych, najczęściej w formie zabawy, wzbogaconych o ćwiczenia oddechowe zaczerpnięte z jogi. Jest praktycznie dla wszystkich.

Zapraszam serdecznie do posmakowania samemu tej prostej i skutecznej metody zachowania dobrego zdrowia i nastroju.


Nazywam się Maria Śmiechowska.

Uczestniczyłam w wielu kursach i warsztatach dotyczących rozwoju osobistego. Poznałam metody pracy z ciałem, głosem, oddechem, które wpływają na lepsze funkcjonowanie organizmu.

Uczestniczyłam w warsztatach doskonalenia umysłu u Emfazego Stefańskiego, uczyłam się oddechu u Colina P.Sissona. Mam certyfikat trenera Jogi śmiechu, którą propaguję w różnych środowiskach. Pokazuję, jak dzięki nie wzbudzić energię życiową.

Posiadam doświadczenie praktyczne dotyczące prowadzenia zdrowego trybu życia. Propaguję zdrowe odżywianie i życie w zgodzie z naturą. Praktykuję jogę i qigong. Rozwijam własny potencjał i kreatywne myślenie stosując self-coaching. Chcę pomagać ludziom w odzyskaniu radości życia. Moje motto to zdanie: "Wszelka zmiana zaczyna się od nas samych"


Warsztat/sesja trwa około godziny. Proszę mieć wygodny strój i matę lub koc do relaksacji.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Toruniu wydarzenia Toruń

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "IV Festiwal Toruń z Pasją: Joga śmiechu - radość w codziennym życiu" jest Pasja i Inspiracja Joanna Rutecka

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej