Value Based Goals - Stawiaj Wartościowe Cele - Smart Biznes Mindset - bilety

Żyjemy w czasach, gdzie wszyscy jesteśmy programowani, przez społeczeństwo, internet, media, polityków, reklamy, itd. Czyjeś cele z czasem, nieświadomie stają się naszymi własnymi. Wykorzystujemy swój czas i energię, na ich realizację a później dziwimy się, że odnoszenie kolejnych "sukcesów" nie przynosi nam spełnienia i poczucia satysfakcji. W dobie przesycenia informacjami musimy nauczyć odsiewać mylące sygnały i skupić się na realizacji wartościowych zadań.

Kluczem do osiągania satysfakcjonujących sukcesów w biesie, jest nauczenie się wyznaczania własnych, wartościowych celów, opartych o to, czego my chcemy, a nie oczekuje od nas otoczenie czy normy społeczne. Poznaj sposoby na kreowanie wizji przyszłości, wizji, która codziennie pcha Cię do działania, motywuje Cię i całą firmę do osiągania kolejnych wartościowych i ważnych sukcesów. Dowiedz się jakie proste pytania pomogą Ci ukierunkować działania na realizację własnej wizji przyszłości.Projekt Smart Biznes Mindset odpowiada na potrzeby młodych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Głównym celem SBM jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.

Projekt SBM skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

Ważnym elementem projektu jest tworzenie przyszłej wizji przedsiębiorstwa i jego uczestników, uczy określania własnych kierunków działania opartych o system wartości. Wskazuje jak zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Cykl warsztatów wyposaża uczestników i organizację w praktyczne narzędzia, niezbędne do budowy i rozwoju firmy.
Smart Biznes Mindset został "skrojonych" na miarę młodego i ambitnego przedsiębiorcy 21 wieku.

Zapraszam.

270,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Szczecinie Branża szkoleniowa Coaching Coaching biznesowy Doradztwo Biznesowe Rozwój biznesu Rozwój osobisty Rozwój produktu Szkolenie menedżerskie Szkolenie pracowników Warsztaty wydarzenia Szczecin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Value Based Goals - Stawiaj Wartościowe Cele - Smart Biznes Mindset" jest Akademia Mindset - Inny Wymiar Szkoleń

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Value Based Goals - Stawiaj Wartościowe Cele - Smart Biznes Mindset

dostępnych: 12

20 Lutego 2020, 13:00 270,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Dzisiaj, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej