Take Your Advantage - Poznaj Swoją Przewagę - Smart Biznes Mindset - bilety

W dzisiejszy czasach kreowanie i budowanie swojego biznesu oraz pozycji na rynku jest jednym z najbardziej wymagających, a jednocześnie satysfakcjonujących wyzwań, z jakimi możesz się zmierzyć. Jeśli jednak twój umysł nie pracuje dla Ciebie, a Ty nie chcesz, aby twoja droga kończyła się w miejscu, w którym jesteś i masz ochotę rozwijać się, musisz nauczyć się jak wykorzystać przewagę, jaką dała Ci natura. Dowiedz się, jakie są prawdziwe możliwości twojego umysłu.

Posiadamy wiedzę o wszystkim, jednak nie uczymy się praktycznie nic o tym, jak nasze myśli i emocje kierują naszym ciałem, a to właśnie tam ma początek wszystko, co nazywasz ŻYCIEM. A w dzisiejszych czasach jest to jeden z najważniejszych obszarów, o których powinien wiedzieć lider i członek każdej organizacji. Dowiedz się jakie tajniki pozwolą codziennie podnosić świadomość potencjału własnego ciała i umysłu. A jako lider swojej firmy pamiętaj, Twój Biznes urośnie tyle-ile Ty urośniesz.
Projekt Smart Biznes Mindset odpowiada na potrzeby młodych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Głównym celem SBM jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.
Projekt SBM skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

Ważnym elementem projektu jest tworzenie przyszłej wizji przedsiębiorstwa i jego uczestników, uczy określania własnych kierunków działania opartych o system wartości. Wskazuje jak zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Cykl warsztatów wyposaża uczestników i organizację w praktyczne narzędzia, niezbędne do budowy i rozwoju firmy.
Smart Biznes Mindset został "skrojonych" na miarę młodego i ambitnego przedsiębiorcy 21 wieku. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych szczegółów dotyczących każdego z warsztatów szkoleniowych. Zapraszam.

270,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Szczecinie Coaching Coaching biznesowy Doradztwo Biznesowe Podstawy biznesu Pomysł na biznes Pozytywny Rozwój Psychologia biznesu Psychologia rozwojowa Rozwój biznesu Rozwój osobisty Szkolenie menedżerskie Szkolenie pracowników Transformacja biznesu Warsztaty wydarzenia Szczecin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Take Your Advantage - Poznaj Swoją Przewagę - Smart Biznes Mindset" jest Akademia Mindset - Inny Wymiar Szkoleń

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Take Your Advantage - Poznaj Swoją Przewagę - Smart Biznes Mindset
6 Lutego 2020, 13:00 270,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Dzisiaj, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej