To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Dzisiaj, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Show Your Best - Najlepsza Strona Ciebie - Smart Biznes Mindset - bilety

Za długo skupiamy się na tym, czego nie potrafimy, czego nie wiemy, na tym, czego nam brakuję, a to powstrzymuje nas od działania. To mocne strony to stanowią o wewnętrznej sile firmy. Należy o nie dbać jak o perełki, aby utrzymać je również w przyszłości. Mogą one zostać wykorzystane do działań związanych z rozwojem i ekspansją firmy. Poznaj i wykorzystaj najlepsze strony swojego zespołu, projektu czy pomysłu. Dowiedz się, jak możesz budować swoją przewagę na rynku, wykorzystując to, w czym jesteś najlepszy.

Naucz się, jak postawić wszystko na swoje najmocniejsze strony a do reszty zatrudnić innych. Zbuduj zespół w oparciu o to, w czym są najlepsi, naucz się dobierać zadania do naturalnych talentów. Sprawdź jakie zadania i obowiązki, możesz zacząć delegować. Poznaj narzędzia, które pozwolą Ci na lepszą analizę szans i zagrożeń twojego zespołu czy organizacji. Nie wynajduj koła na nowo, wykorzystaj zasoby, które zawsze były dookoła ciebie i twojej firmy.


Projekt Smart Biznes Mindset odpowiada na potrzeby młodych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Głównym celem SBM jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.

Projekt SBM skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

Ważnym elementem projektu jest tworzenie przyszłej wizji przedsiębiorstwa i jego uczestników, uczy określania własnych kierunków działania opartych o system wartości. Wskazuje jak zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Cykl warsztatów wyposaża uczestników i organizację w praktyczne narzędzia, niezbędne do budowy i rozwoju firmy.
Smart Biznes Mindset został "skrojonych" na miarę młodego i ambitnego przedsiębiorcy 21 wieku. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych szczegółów dotyczących każdego z warsztatów szkoleniowych. Zapraszam.


Więcej na http://www.piotrekcygan.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Szczecinie Coaching Coaching biznesowy Doradztwo Biznesowe Mentalność Model biznesowy Podstawy biznesu Psychologia biznesu Rozwój biznesu Transformacja biznesu wydarzenia Szczecin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Show Your Best - Najlepsza Strona Ciebie - Smart Biznes Mindset" jest Akademia Mindset - Inny Wymiar Szkoleń

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej