POZYSKUJ KLIENTÓW DZIĘKI LINKEDIN

Witaj w moim świecie.

Jest mi niezmiernie miło, że tu zaglądasz. Do utworzenia tej oferty skłoniły mnie liczne zapytania o to jak sprzedawać dzięki LinkedIn.

Jeśli zajrzałeś do mnie bo:

 • nie masz klientów a potrzebujesz mieć,
 • nie wiesz jak wypromować swoją firmę,
 • chcesz zwiększyć wiarygodność swojej firmy na rynku.

To świetnie się składa. Mam na to rozwiązanie. Czas na nowy kanał sprzedaży dla Twojej firmy, jakim jest LinkedIn. W pierwszym miesiącu będziesz miał już efekty działania. Ja sama sfinalizowałam:

 • 15 klientów w 6 miesięcy,
 • zapytań o ofertę miałam ok. 100.

Moi aktywni klienci, którzy wdrożą zalecenia ze szkoleń ze mną mają średnio po dwa zapytania z jednego postu. Oczywiście nie zawsze uda nam się z pierwszego, ale już przy trzecim widać efekty. Tu przykład klientki i jej postu, który dał dwóch klientów sfinalizowanych od razu:

https://www.linkedin.com/posts/joannagrabskabiznes...

Klienci, którzy się do mnie zgłaszają, nie chcą mi wierzyć, że to działa a potem wracają z rekomendacjami (zajrzyj w zakładkę rekomendacje na moim profilu: https://www.linkedin.com/in/marta-olesiak/). Możesz też zapytać np. https://www.linkedin.com/in/joannagrabskabizneszsercem/

Kilka słów o mnie:

Na LinkedIn znalazłam się ponad dwa lata temu z przypadku. Szukałam pracy i po wysyłanych CV przez ogólnodostępne portale była cisza. Zaczęłam szukać drogi dotarcia do potencjalnych pracodawców i tak założyłam konto na tym portalu społecznościowym. Obserwując jakie treści publikują inni użytkownicy, zaczęłam działać sama. Wpierw pisałam o problemach podczas rekrutacji, potem już bardziej odważnie chwaliłam się umiejętnościami, aż udało mi się znaleźć pracodawcę i jego promować. Gdy uwiarygodniłam firmę szefa w Social Mediach, rozstaliśmy się i otworzyłam swoją firmę MO Company.

Czym się dziś zajmuję? Prowadzę firmę świadczącą usługi outsourcingu sprzedaży. Dzięki temu, że umiem sprytnie kreować potrzeby w zamieszczanych postach, klienci przypływają do mnie sami. To właśnie klienci zechcieli bym prowadziła szkolenia ze sprzedaży dzięki LinkedIn. Mam już za sobą wiele konsultacji indywidualnych a także szkolenia otwarte. Dodatkowo swoją wiedzą dzielę się w:

https://biznes2biznes.com/materialy/GazetaMSP_12_2019.pdf

https://www.as-sprzedazy.pl/asy-sprzedazy/jak-pogrzebac-sprzedaz

Chcesz sprawdzić, jak mogę pomóc Tobie? Poniżej, co razem zrobimy, byś nie tracił dwóch lat i miał efekty w postaci zainteresowanych klientów już po pierwszym miesiącu działania ze mną.

 1. Potrzebuję od Ciebie, byś miał już założone podstawowe konto i wpisaną historię zatrudnienia. Przygotuj też swoje propozycje zdjęć. W zamian za to spędzimy tylko cztery godziny zamiast sześciu nad profesjonalnym Twoim profilem. - 4 godziny konsultacji zdalnej
 2. Podpowiem Ci w jaki sposób szybko zbudować swoją potencjalną grupę odbiorców i co robić a czego nie, by zyskać sympatię innych użytkowników LinkedIn. - 2 godziny konsultacji zdalnej
 3. Nauczę czym się różni post od artykułu i jakie korzyści możesz z tego czerpać dla swojego biznesu. - 1 godzina konsultacji zdalnej
 4. Będziemy razem pisać posty. Moje posty sprzedają i cieszą się dużym zainteresowaniem sieci. Układałam też strategię działania dla wielu branż, także chętnie zaoszczędzę Twój czas na rozmyślanie o tym jak zacząć i razem napiszemy kilka postów. - 4 posty w pakiecie wspólnie opracowane.
 5. Podzielę się z Tobą moją siecią. Obecnie mam ponad 11000 obserwujących i gdy polecam lub komentuję treści moich klientów, sieć podąża za mną - 4 wspólnie napisane posty pomogę Ci moderować, by uzyskały zasięgi.
 6. Zaproponuję Tobie tematy na posty na kolejny miesiąc. - 4 tematy wraz z opisem o czym powinieneś napisać, dostaniesz na mail ode mnie.
 7. Dodatkowa godzina konsultacji telefonicznej w cenie pakietu.


Co Ty z tego będziesz miał?

 • Zbudujesz wiarygodność swojej osoby i firmy na portalu biznesowym LinkedIn.
 • Będziesz miał potencjalnych zainteresowanych Twoją ofertą klientów za darmo (ja z moich postów mam od 10 do 30 zapytań miesięcznie w zależności od częstotliwości publikowania).
 • Jeśli szukasz pracowników, wzbudzisz ich zaufanie będąc aktywnym.

Jeśli nie uda Ci się skorzystać ze wszystkich pomocy w jednym miesiącu, umówimy się na kolejny z tym co zostało do wykorzystania w pakiecie zaproponowanym powyzej. Potrzebujesz innego zakresu wspólnych działań, zapytaj mnie o wycenę indywidualną.

Jeśli chcesz mnie sprawdzić to zajrzyj na: https://www.linkedin.com/in/marta-olesiak/

Możemy też razem porozmawiać - 535 506 508


Czekam na Ciebie!

pozdrawiam serdecznie

Marta Olesiak

MO Company

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Szczecinie wydarzenia Szczecin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "POZYSKUJ KLIENTÓW DZIĘKI LINKEDIN" jest Marta Olesiak Company

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Zainteresowany współpracą? Zadzwoń, ustalimy warunki na bazie Twoich potrzeb. Zapytaj o pakiet indywidualnie skrojony.

Zainteresowany współpracą? Zadzwoń, ustalimy warunki na bazie Twoich potrzeb.

już niedostępne bezpłatny -
Opisany pakiet z oferty Pakiet podstawowy.

Opisany pakiet z oferty

już niedostępne 2 200,00 zł -

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Dzisiaj, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej