Follow your Intiution - Podążaj za Intuicją - Smart Biznes Mindset - bilety

Skąd możesz wiedzieć jak zrobić coś, jeśli wcześniej tego nie robiłeś? Jak możesz sprawdzić, czy decyzja, którą chcesz podjąć, jest dobrą decyzją? Wsłuchaj się w swoją intuicję, wykorzystaj swój twórczy umysł. Sprawdź, jak możesz korzystać z informacji, która, jest dookoła Ciebie. Nie wierzysz? Skąd przychodzi do Ciebie pomysł pod prysznicem, przecież nie z internetu. Sprawdź, jak możesz wykorzystać intuicję w procesie podejmowania lepszych decyzji w swoim biznesie.

Kiedy kupujesz nowy telewizor czy telefon, dostajesz instrukcję obsługi. Kiedy dostajesz do dyspozycji swoje ciało i umysł, nikt nie uczy Cię jak z nich prawidłowo korzystać, aby w pełni wydobyć ich potencjał. Dziś wiemy, że nie tylko mózg przechowuje informacje, robi to całe ciało, ale nie tylko. Wszystko jest informacją, tak jak wszystko jest energią. Naucz się wsłuchiwać w subtelne sygnały, jakie podrzuca Ci twoja intuicja. Poznaj techniki, jakie umożliwią Ci połączyć się z nieograniczonym polem możliwości rozwoju twojego biznesu.
Projekt Smart Biznes Mindset odpowiada na potrzeby młodych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Głównym celem SBM jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.
Projekt SBM skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

Ważnym elementem projektu jest tworzenie przyszłej wizji przedsiębiorstwa i jego uczestników, uczy określania własnych kierunków działania opartych o system wartości. Wskazuje jak zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Cykl warsztatów wyposaża uczestników i organizację w praktyczne narzędzia, niezbędne do budowy i rozwoju firmy.
Smart Biznes Mindset został "skrojonych" na miarę młodego i ambitnego przedsiębiorcy 21 wieku. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych szczegółów dotyczących każdego z warsztatów szkoleniowych. Zapraszam.

270,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Szczecinie Coaching Coaching biznesowy Doradztwo Biznesowe Ekologia biznesu Mentalność Mentoring Podstawy biznesu Pomysł na biznes Pomysły na biznes Sesje mentoringowe Trening wydarzenia Szczecin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Follow your Intiution - Podążaj za Intuicją - Smart Biznes Mindset" jest Akademia Mindset - Inny Wymiar Szkoleń

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Follow your Intiution - Podążaj za Intuicją - Smart Biznes Mindset
5 marca 2020, 13:00 270,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 maja - 13 maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Warszawa

8 marca, 15:00 - 18:00 80,00 zł
Dom jogi Moc oddechu, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Toruń

środa, 17:00 - 20:00
Toruń, Toruń

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej