Energia Dobrych Myśli - Open Mindset - bilety

To co myślisz o Sobie i otaczającym świecie, może stać się to twoją rzeczywistością.

Czy tego chcesz czy nie, przewidujesz swoją przyszłość. Sprawdź na własnej skórze jaka MOC drzemie w Energii Dobrych Myśli ?


Chcesz dowiedzieć się jaki potencjał drzemie w Twojej Głowie, gdy pozwolisz sobie ją otworzyć ?

Chcesz sprawdzić jaki wpływ na twoją karierę czy biznes, ma to, jak poukładany jest twój Mindset?


W części rozwojowej sprawdzisz, czy to gdzie jesteś, jest po części z powodu tego, co myślisz sam o sobie. Myśli są jak nasiana, gdy o czymś myślisz - nadajesz temu życie. Jeśli wciąż o czymś myślisz ostatecznie, może stać się to twoją rzeczywistością. Czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, przewidujesz swoją przyszłość. Każdego dnia przez twoją głowę przemyka około 70 000 myśli i z czego w zależności od źródła 90-95 % z nich jest taka sama jak wczoraj i realizowana jest za Ciebie, przez twój umysł nieświadomy.

Oznacza to, że przez co najmniej 90 procent czasu w ciągu dnia lecisz na automacie zaprogramowanym dużo wcześniej, lub często na programach podrzuconych przez media, społeczność, system edukacji, normy i reguły, które często są już nieaktualne.I wszytko gra, jeśli myślisz: "jestem silny" "jestem wytrwały" czy "dam sobie radę". Bo to jest nie tylko bycie pozytywnym, to coś więcej, to przewidywanie zwycięstwa, przewidywanie sukcesu, przewidywanie nowych poziomów.Czy tego chcesz, czy nie Twoje życie ruszy w kierunku twoich dominujących myśli.

Jednak 70% tego, co przewija się nam przez głowę to ściema, jaką wmawiamy sobie samym. Jeśli myślisz, że "nigdy mi się nie uda" "Nigdy nie będę w dobrej formie" "Biznes mi nie idzie" to też przewidujesz, lecz coś zupełnie odwrotnego. A co jeśli jest sposób, aby tego uniknąć, znaleźć bzdurne reguły i je zaktualizować. Poznaj i zastosuj nową i praktyczną wiedzę, która pomoże Ci w lepszym i sprawniejszym wprowadzaniu znaczących usprawnień w Życiu i Biznesie.Zacznij przewidywać lepszą przyszłość - Zacznij siać nowe nasiona - Zacznij dbać o Energię Dobrych Myśli.

OPEN MINDSET Sezon 2, czyli Cykl Wydarzeń Rozwojowo -Networkingowych

7 wyjątkowych spotkań, podczas których, w zaledwie 4 h, połączymy idee networkingu, warsztatów i mini prelekcji. Każde ze spotkań to krótkie, merytoryczne warsztaty, nastawione są na przekazanie praktycznej wiedzy, a jednocześnie dostarczenie niekonwencjonalnych rozwiązań, o które ciężko w tradycyjnym systemie edukacji.

Wydarzenia skierowane są do osób ceniących rozwój swoich sieci kontaktów i biznesów, poprzez angażowanie się w budowanie trwałych
i wartościowych relacji.
Spotkania mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak i rozwoju kariery i biznesu.

Agenda Spotkania

16.45 Rejestracja Uczestników
17.00 Wprowadzenie, Powitanie Partnerów
17.10 Networking - Poznanie Uczestników
18.00 Workshop - część warsztatowa
18.50 Przerwa
19.00 Networking - Rozmowy Kuluarowe
20.00 Workshop - część warsztatowa
20.50 Podsumowanie i Podziękowanie
21.00 Zakończenie

Spotkania pod wspólnym tytułem Open Mindset mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak
i rozwoju kariery czy biznesu.Celem wydarzeń jest zbudowanie przestrzeni dla osób ceniących sobie rozwój swoich sieci kontaktów poprzez angażowanie się w budowanie trwałych i wartościowych relacji.

Dlatego zamiast jednego bloku networkingowego prezentujemy dwa, pierwszy na krótką, 2 minutową prezentację dla zainteresowanych, dla ułatwienia można wybrać odpowiedz na wybrane pytania. Oraz drugi, który poświęcony jest na rozmowy kuluarowe, dające okazję na lepsze poznanie się, wymianę pomysłów i doświadczeń, sprawdzenie w jaki sposób możemy sobie wzajemnie pomóc i wspierać w ich realizacji.


Jako pierwsza i jedyna firma szkoleniowa w rejonie proponujemy możliwość płatności za udział w warsztatach szkoleniowych oraz za skorzystanie z usług komplementarnych z rabatem w wysokości 30% ceny wystarczy wybrać płatność w BTC, ETH, LTC lub BCC. Skorzystaj z możliwości jakie daje Program Partnerski Akademii Mindset. Pomóż nam się rozwijać i zarabiaj nawet 20% od cen oferowanych usług, wystarczy że poznasz nas z kimś, kto również może zyskać na udziale w naszych wydarzeniach.Sprawdź jak możesz zostać Partnerem wydarzeń, dodatkowo promując swój biznes.

34,99 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Szczecinie Doradztwo Biznesowe Klub biznesowy Networking Networking osobisty Pomysł na biznes Pozytywny Rozwój Prezentacje biznesowe Rozwój biznesu Rozwój osobisty Rozwój zawodowy Zrównoważony rozwój wydarzenia Szczecin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Energia Dobrych Myśli - Open Mindset" jest Akademia Mindset - Inny Wymiar Szkoleń

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Energia Dobrych Myśli - Open Mindset - Przedsprzedaż
18 lutego 2020 34,99 zł
  Energia Dobrych Myśli - Open Mindset - Promocja
Jeszcze niedostępne
od 18 lutego 2020 (wtorek)
50,00 zł -
  Energia Dobrych Myśli - Open Mindset - Cena Regularna
Jeszcze niedostępne
od 25 lutego 2020 (wtorek)
70,00 zł -

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 maja - 13 maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Warszawa

8 marca, 15:00 - 18:00 80,00 zł
Dom jogi Moc oddechu, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Toruń

środa, 17:00 - 20:00
Toruń, Toruń

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej