To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

Trening Medytacyjny w Tajlandii - 26.02-12.03.2020

26 Lutego - 12 Marca 9 800,00 zł
 

WARSZTAT "DROGA BOHATERA DO CELU". W POSZUKIWANIU INSPIRACJI I MOTYWACJI. LAKE HILL RESORT & SPA. KARKONOSZE

Weekend z coachem. Weekendowe zatrzymanie i warsztat rozwoju osobistego w luksusowym hotelu Lake Hill Resort & SPA **** - w samym sercu Karkonoszy, niedaleko Karpacza, stworzyliśmy luksusowy hotelu nad brzegiem malowniczego Zalewu Sosnówka, z widokiem na przepiękną panoramę Karkonoszy, od Śnieżki po Szrenicę. Szef Kuchni - Jarosław Kin - bazuje na daniach kuchni regionalnej i międzynarodowej oraz doskonałych produktach regionalnych. Restauracji posiada taras i panoramiczny widok na Zalew.

Kompleks posiada luksusową Strefę Wellness z basenem, z wydzieloną strefą do pływania oraz stanowiskami do hydromasażu, a także 2 komfortowe jacuzzi z widokiem na przepiękną panoramę Karkonoszy. Ofertę zabiegów SPA w hotelu skomponowali specjaliści z prestiżowej Kliniki La Perla.


📆 15.11 - 17.11.2019. LAKE HILL RESORT & SPA, ul. ul. Tyrolska 2G, 58-564 Sosnówka

💥 WARSZTAT:

piątek: 19:00 przyjazd

sobota 9:30 - 16:30

niedziela 9:30 - 14:00CO ZYSKASZ?

Warsztat ""DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracji, motywacji i odwagi", to dwudniowy autorski warsztat, oparty na teorii uniwersalnych motywów Josepha Cambella, podczas którego przejdziesz sprawdzony model realizacji wizji swojego życia i ważnych zawodowych czy osobistych celów. Dowiesz się jak zaprojektować swoje życie, jak osiągnąć swoje cele i spełniać swoje marzenia. Wykorzystanie szablonu cyklu Podróży Bohatera J.Campbela, jako ramy dla ćwiczeń wyznaczających cele, daje jasny obraz tego, czego chcesz w życiu - i jak to osiągnąć. Pomaga przewidzieć możliwości, pułapki i procesy związane z tworzeniem idealnej wizji życia/celów.

Program "DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracji, motywacji i odwagi", ma na celu ułatwienie Ci podróży w lepszym rozumieniu siebie, osobistych wzorców; skarbów, których bronisz (ważnych wartości), by je potem dostosować do Twoich nowych wyzwań, które napotykasz i celów, które sobie stawiasz w życiu. Pomaga w opuszczaniu strefy komfortu, abyś wszedł do własnej "wewnętrznej jaskini" lęków, wątpliwości i wyzwań, które napotkasz podczas swojej życiowej podróży. To pozwali Ci odkryć "kim naprawdę jesteś!" i "co jest dla Ciebie ważne!". Podróż ta, pomoże Ci też odpowiedzieć, kim musisz się stać: jakie heroiczne cechy, postawy, umiejętności, wartości, przekonania i poczucie tożsamości musisz rozwinąć, które prowadzą Cię do realizacji pasji, celów i marzeń, a także do bycia lepszym liderem w zespole lub organizacji.

Warsztat daje wyjątkową perspektywę na własne doświadczenia życiowe, szczególnie gdy ktoś utknął w życiowej koleinie. Sprawi, że będziesz świadomy nowych wglądów w swoje życiowe przywództwo. Niezależnie od tego, czy chcesz osiągnąć własne bohaterskie cele, czy też pewnego dnia stać się wielkim liderem, najpierw musisz stać się BOHATERAMI WŁASNEJ HISTORII.

W trakcie warsztatu zostaną wykorzystane różne interaktywne narzędzia, m.in.: gra coachingowa:"Podróż bohatera®", Karty archetypów®, Karty wartości®, Karty Points of You®.

* Gra Podróż Bohatera® jako element innowacyjnego modelu, wygrała w konkursie na innowacje społeczne w 2017 roku!


DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

  Warsztat "DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracji, motywacji i odwagi, przeznaczony jest dla Ciebie, jeśli:
  • Chcesz dokonać zmiany w swoim życiu. Ale potrzebujesz przejrzystości, spójności i odwagi w wyborach przed którymi stoisz (np. w decyzji dotyczącej zmiany pracy/kariery, założenie własnego biznesu, rodziny, związku czy relacji z innymi).
  • Potrzebujesz określić lub na nowo zdefiniować swój cel i wiedzieć jak go osiągnąć (związany np. z życiem osobistym/pracą).
  • Chcesz spróbować czegoś nowego, ale coś Cię blokuje lub nie wiesz jak się za to zabrać.
  • Jesteś na etapie przejściowym w życiu i szukasz poczucia celu i kierunku następnej fazy w swoim życiu.
  • Zastanawiasz się czy cel, do którego dążysz, jest rzeczywiście tym czego naprawdę pragniesz i co da Ci szczęście.ETAPY PODRÓŻY:


PROGRAM:


OSOBA PROWADZĄCA:

JULITA PIETRASZKO. Spędziłam wiele lat, pomagając ludziom rozwijać się, wierzyć w swoje możliwości, przezwyciężać wyzwania, odblokowywać ograniczające przekonania na drodze do realizacji celów i odczuwać po prostu radość. To bardzo osobista praca i wiele dla mnie znaczy. Swoimi doświadczeniami i sposobami jak zwolnić, wyciszać szum perfekcjonizmu i porównania, być mniej zestresowaną, jak poszerzać własne perspektywy, aby realizować odważnie życiowe cele dzielę się na warsztatach, w wyjątkowych miejscach sprzyjających rozwojowi - w stylu SLOW life, ECO, blisko natury.

Jestem entuzjastką życia. Smakuję każdy kęs świata. Kocham podróżować po świecie, co wyrywa mnie z tzw. "systemu" i sprawiło, że stałam się bardziej uważna na to co mnie otacza i co dzieje się w moim umyśle. Przeżyłam wypalenie zawodowe, dzięki któremu poznałam i praktykuję Mindfulness (uważność) oraz zaczęłam praktykować jogę Iyengara…odciągając dzięki tym praktykom swój umysł od natłoku myśli. Uważność i uważne współczucie są podstawą moich praktyk i technik, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Nauka "BYĆ TU i TERAZ" jest prostą i potężną zasadą, która zmieniła tak wiele ludzkich żyć, w tym moje własne. Wiem, że one też mogą zmienić Twoje.

Jestem Trenerem rozwoju osobistego, Akredytowanym Coachem ICC®. Partnerem firmy szkoleniowej OKTI. Założycielem Projektu "Świat w Kawałkach" (łączy rozwój z podróżami w duchu SLOW life i midfulness). Międzynarodowym Certyfikowanym konsultant MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i myślenia. Certyfikowanym praktykiem Points of You, narzędzia wspomagającego zmiany. Certyfikowanym praktykiem kursu MBSR treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności. Posiadam Certyfikat Emotional Intelligence (level 1 i 2 professional) i jestem członkiem w International Society for Emotional Intelligence.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenie zawodowe jako menadżer, trener i coach. Byłam prelegentem na konferencjach dla Kadry Zarządzającej dla takich jak: Poczta Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie "Zmiany w życiu","Sens".

Więcej o mnie znajdziesz: TUTAJ.WARUNKI ZAKUPU:

  • Dostępnych jest tylko 6 miejsc.
  • Koszt pakietu pobytowego wraz z warsztatami rozwojowymi: 1.550 zł/ osobę.

WARUNKI REJESTRACJI:

 • Zaliczka rejestracyjna gwarantująca miejsce: 00 zł.
 • Pozostała kwota jest należna na 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów.
ZASADY ANULOWANIA:
 • Wszystkie depozyty nie podlegają zwrotowi po 20.10.2019, ponieważ są wykorzystywane do zagwarantowania zakwaterowania, udogodnień i posiłków.
 • Zastrzegam sobie prawo do anulowania warsztatów, jeśli nie będzie minimalnej ilości uczestników (tj. 4 osoby). Zostaniesz powiadomiona 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku minimalnej ilości osób i anulowania warsztatów - otrzymasz zwrot pieniędzy lub możesz je wykorzystać na inne wydarzenie.
WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

http://swiatwkawalkach.pl/warsztaty/warsztat-droga...KONTAKT W SPRAWIE WARSZTATÓW:

Julita Pietraszko tel 519 734 643

julita.pietraszko@okti.pl

julita@swiatwkawalakch.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w sosnówka szkolenia Rozwój osobisty wydarzenia SOSNÓWKA rozwój uważność warsztat warsztaty rozwoju osobistego

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WARSZTAT "DROGA BOHATERA DO CELU". W POSZUKIWANIU INSPIRACJI I MOTYWACJI. LAKE HILL RESORT & SPA. KARKONOSZE" jest ŚWIAT W KAWAŁKACH

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej