To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

3 Lipca, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

WARSZTATY ILUSTRATORUSKIE DLA MŁODZIEŻY Z LUCIE GUTIÉRREZ

Na nasze szczęście wszyscy nienawidzimy wiele rzeczy i wiele rzeczy kochamy. Zabawniejsze jednak jest mówienie o tych, które nienawidzimy. Każdy uczestnik warsztatów zostanie poproszony, by zilustrować coś, czego nienawidzi. Wszystkie prace zostaną zebrane w jednej wspólnej książce.

LUCIE GUTIÉRREZ

Ilustratorka. Od czasu ukończenia studiów ilustratorskich Barcelonie w 2001 roku zajmowała się reklamą, współpracą z mediami i ilustracją książkową. Współpracowała z włoskim wydawcą Orecchio Cerbo przy tomie poetyckim "L'albergo delle fiale" Elia Pecory (2007, nominowany do nagrody White Ravens, wyróżniony podczas Bologna Ragazzi Awards 2008), "Miss Galassia" Stefano Benniego (2008) oraz "La valigia delle carabattole" Ljudmily Petruševskiej (2010, nominowana w czwartej edycji CJ Picture Book Awards). W 2007 roku mieszkała przez jakiś czas w Nowym Yorku i nawiązała regularną współpracę z amerykańskimi czasopismami, m.in. "New Yorkerem", "New York Timesem", "Wall Street Journal" i "The Time". Jej książka "English is not Easy" (2013), humorystycznie zilustrowany przewodnik dla dorosłych, jak poprawić znajomość języka angielskiego, został opublikowany w ponad 10 krajach. Ostatnia książka, którą zilustrowała - "Kobiety i mężczyźni" (2015, pol. wyd. 2016) - otrzymała Bologna Ragazzi Award w kategorii "non fiction" w 2016 roku.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Sopocie wydarzenia Sopot

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WARSZTATY ILUSTRATORUSKIE DLA MŁODZIEŻY Z LUCIE GUTIÉRREZ" jest Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej