To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 99,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Coffitivity #19: Inspirujący bunt, czyli jak znaleźć własną drogę w biznesie.

Cykl Coffitivity jest adresowany do pomorskich przedsiębiorców, start-upowców i osób kreatywnych i przedsiębiorczych, miłośników dobrej kawy i inspirującego networkingu.

Wakacyjne Coffitivity #19 odbędzie się pod hasłem: Inspirujący bunt, czyli jak znaleźć własną drogę w biznesie.

Dlaczego warto?

Historie sukcesów firm i marek pokazują, że nowe biznesy rodzą się nie tylko z woli przejścia na własny rachunek, ale z twórczego buntu wobec nijakości, a nawet bylejakości oferty dostępnej na rynku. Jednak sam pomysł i chęć robienie czegoś po swojemu, mogą nie wystarczyć, żeby uruchomić projekt biznesowy, a co dopiero prosperować na rynku. Trzeba poznać sektor i konkurencję, z którymi przyjdzie się zmierzyć. Przygotować plan biznesowy i od razu myśleć nad kierunkiem rozwoju, uwzględniając nie tylko swoje cele, ale też trendy i prognozy. Zwłaszcza, gdy branża, którą chcemy podbić, do łatwych nie należy.

Projektowanie i produkcja ubrań dla dzieci to jeden z najtrudniejszych biznesów. Wzrostowi rynku artykułów dziecięcych, towarzyszy rosnąca świadomość rodziców, którzy wybierając produkty dla swoich dzieci, oprócz wygody i bezpieczeństwa coraz częściej stawiają na jakość. A do tego, realizując swoją wizję, trzeba zawsze pamiętać o drugiej równie ważnej i wymagającej grupie - najmłodszych klientów.

Podczas wakacyjnej odsłony Coffitivity  gość specjalny - Marta Ożóg-Orzegowska, współtwórczyni i współwłaścicielka KUKUKID - podpowie, w jaki sposób, zakładając firmę lokalnie, od początku można rozwijać ją globalnie. Zdradzi, ile przygotowań i pracy trzeba, by w niecałe 2 lata zarobić pierwszy milion i sprzedawać swój produkt w 70 miejscach na całym świecie

Program spotkania:
18:00 Coffitivity #19 intro
18:15 Marta Ożóg-Orzegowska o inspirującym buncie i odnajdywaniu własnej drogi w biznesie.   
od 19:00 Networking

Gość specjalny:
Marta Ożóg-Orzegowska - współzałożycielka i współwłaścicielka dziecięcej marki odzieżowej KUKUKID. W ciągu 2 lat wprowadziła brand do sprzedaży w 25 krajach. Do niedawna związana zawodowo z firmą LPP S.A., gdzie pełniła obowiązki brand managera marek CROPP i SiNSAY. Była odpowiedzialna za stworzenie strategii pozycjonowania i wprowadzenie marki SiNSAY na rynek. Entuzjastka i specjalistka w zakresie nowych mediów i komunikacji młodzieżowej. Wykładała marketing w Via Moda i Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. 


O Coffitivity:

Sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez pomorski ośrodek sieci przy Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość", to autorski pomysł na promowanie i animowanie rozwoju pomorskich środowisk kreatywnych przedsiębiorców i start-upowców. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty biznesowe, szukających okazji do nawiązania ciekawych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Trójmieście. || twitter.com/EEN_Polska | facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc
Uwaga: W trakcie spotkania będzie sporządzana dokumentacja fotograficzna. Biorąc udział w spotkaniu uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach i filmach zrealizowanych podczas wydarzenia na potrzeby działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie "Wolna Przedsiębiorczość" i pomorski ośrodek EEN przy SWP. Jeśli nie życzysz sobie być widocznym/ą na zdjęciach, zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Sopocie wydarzenia Sopot #biznes Marta Ożóg-Orzegowska

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Coffitivity #19: Inspirujący bunt, czyli jak znaleźć własną drogę w biznesie." jest Pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość"

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej