Spotkania pn. "Regional Joint PPI&PcP event“ oraz "Policy Round Tables“ - w ramach projektu PPI2Innovate

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach pn. "Regional Joint PPI&PcP event" oraz "Policy Round Tables" organizowanych w ramach projektu PPI2Innovate - Capacity building to boost usage of PPI in Central Europe" (Budowanie potencjału w celu zwiększenia wykorzystania Zamówień Publicznych na Innowacyjne Rozwiązania w Europie Środkowej) współfinansowanego w ramach Programu Interreg Europa Środkowa.

TEMATY SPOTKANIA: 

  • "Regional Joint PPI & PcP event" - spotkanie poświęcone zamówieniom publicznym na innowacyjne rozwiązania (PPI) oraz zamówieniom przedkomercyjnym (PcP).
  • "Policy Round Tables" - dyskusja na temat zastosowania Narzędzi SMART PPI2Innovate dostosowanych do krajowych ram prawnych, przedstawienie dobrych praktyk w tym przykładów zastosowania PPI w zakresie sektora ochrony zdrowia - SMART HEALTH oraz dyskusja z udziałem ekspertów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z wdrażania PPI i PcP w Polsce.

Spotkania skierowane są do przedstawicieli podmiotów publicznych odpowiedzialnych za prowadzenie postępowań o udzielanie zamówień publicznych zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi zamówień publicznych jako narzędzi wspierania innowacji, ekspertów PPI, PcP, instytucji otoczenia biznesu, instytucji naukowych, badawczych.

Celem spotkania jest upowszechnienie i rozwój wiedzy zarówno w zakresie PPI jak i PcP. Zaproszeni goście podzielą się swoim doświadczeniem, przedstawią dobre praktyki w tym przykłady zastosowania PPI w zakresie sektora ochrony zdrowia.

Spotkanie będzie opierało się w głównej mierze na doświadczeniach innych zamawiających korzystających z zamówień w formule PPI jak i PcP. Założeniem spotkania jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy, która pozwoli im na świadome przygotowanie i prowadzenie postępowania przetargowego oraz wyeliminowanie ryzyka nabycia przedmiotu nie spełniającego oczekiwań Zamawiającego.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym programem spotkania.

Więcej informacji o projekcie na stronie:www.interreg-central.eu/PPI2Innovate

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja za pomocą formularzy rejestracji on-line.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 27 września 2018 r.

Udział w warsztatach jest bezpłatny !!!

#PPI2Innovate #Procure #Innovation

Udział bezpłatny

Zarejestruj się

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Rzeszowie wydarzenia Rzeszów

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Spotkania pn. "Regional Joint PPI&PcP event“ oraz "Policy Round Tables“ - w ramach projektu PPI2Innovate" jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Spotkania pn. "Regional Joint PPI&PcP event“ oraz "Policy Round Tables“

dostępnych: 26

28 Września 2018, 09:00

Polecamy także:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

Jutro, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 490,00 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej