To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

tuBiznes Opener 8 edycja. Gość specjalny: Małgorzata Pękalska - bilety

Już 18 października kolejna edycja tuBiznes Opener Rybnik. Gościem specjalnym wydarzenia będzie trener, konsultant efektywności organizacji - Małgorzata Pękalska, która pochyli się nad komunikacją wewnętrzną w firmie, a dokładnie skutecznymi spotkaniami z pracownikami. Swoje wystąpienie zatytułowała prowokacyjnie "Źle prowadzone spotkania to realne straty dla Twojej firmy".

TuBiznes Opener Rybnik to cykl to spotkań integracyjnych dla przedsiębiorców, podczas których biznesmeni rozmawiają o gospodarce, otrzymują fachowe doradztwo w zakresie zarządzania firmą, a także nawiązują bezcenne, nieformalne relacje biznesowe.

TuBiznes Opener Rybnik to także solidna dawka praktycznej wiedzy dla przedsiębiorców przekazywana przez ekspertów z różnych dziedzin. Gościem specjalnym najbliższej edycji "Openera" jest Małgorzata Pękalska - konsultant, coach, autor i trener programów z zakresu zarządzania, przywództwa, komunikacji i sprzedaży, nastawionych na osiąganie celów organizacji. Prowadzi procesy grupowe dla zarządów, grup projektowych, zespołów. Ukończyła kilka szkół trenerskich, coachingowych i setki godzin kursów specjalistycznych. Wśród klientów, z którymi współpracuje Małgorzata Pękalska są m.in.: ArcelorMittal Poland, Robinson Europe, Staubli Polska, Johnson & Johnson, British American Tobacco i wiele firm z sektora MŚP.

W swoim wystąpieniu Małgorzata Pękalska pochyli się nad rolą komunikacji wewnętrznej w firmie i prowadzeniu skutecznych spotkań z pracownikami. Swoje wystąpienie zatytułowała prowokacyjnie "Źle prowadzone spotkania to realne straty dla Twojej firmy". W planie wystąpienia ma praktyczne przekazanie wskazówek - jak prowadzić spotkania w rożnych sytuacjach, jak rozpoczynanie nowego projektu, awans, czy sytuacja awaryjna.

Badania opublikowane w Harvard Business Review w 2016, pokazały, że codziennie marnuje się 8 tysięcy dolarów z powodu niewłaściwego prowadzenia spotkań. To w przeliczeniu około 28 000 zł! Codziennie! Brano pod uwagę różne firmy, duże, małe, średnie.

Może w Polsce Twoja firma nie traci ponad 20 tysięcy dziennie, ale jeśli prowadzisz spotkania kiepsko lub wcale to na pewno tracisz pieniądze. Dlatego podczas najbliższej edycji Openera Małgorzata Pękalska przedstawi krok po kroku, jak prowadzić spotkania z pracownikami, by nie przynosiły one Twojej firmie strat a profity. Taka wiedza przyda się przy planowaniu pracy nie tylko zespołów handlowych, ale i działów marketingu, obsługi klienta czy produkcji.

Ósma edycja TuBiznes Opener Rybnik odbędzie się w czwartek 18 października o godz. 19:00 w Hotelu przy Młynie.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Rybnik oraz portal ŚląskiBiznes.pl.

Agenda spotkania:

1. Małgorzata Pękalska: prelekcja pt. "Źle prowadzone spotkania to realne straty dla Twojej firmy"

2. Prezentacje sponsorów.

3. Rozmowy towarzyskie, wymiana wizytówek.

Cena biletu:

- przedsprzedaż do 12 października: 50 zł

- od 13 października: 70 zł

Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt dla firm zainteresowanych promocją podczas wydarzenia: Łukasz Kuźnik - tel. 603 112 538, reklama@rybnik.com.pl.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Rybniku wydarzenia Rybnik

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "tuBiznes Opener 8 edycja. Gość specjalny: Małgorzata Pękalska" jest tuPolska Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej