To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

OpenReaktor #72

13 Lutego, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Wtorek, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 189,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Psychologia sprzedaży 2.0 - Dr Mateusz Grzesiak

PSYCHOLOGIA SPRZEDAŻY 2.0 daje Ci wyjątkową okazję do spędzenia całego dnia z Dr. Mateuszem Grzesiakiem!

Sprzedaż to jedna z pięciu kluczowych kompetencji przyszłości. Poszukiwana już dzisiaj przez pracodawców, jutro będzie na wagę złota. Jest sztuką, której nie nauczysz się na żadnych studiach, bo bazuje na umiejętnościach miękkich. Dobry sprzedawca to dociekliwy obserwator, aktywny słuchacz, który uważnie bada potrzeby klienta, aby potem przedstawić mu remedium na jego bolączki. To osoba otwarta, elastyczna i komunikatywna. Doświadczony handlowiec jest filarem każdej firmy, bo to dzięki wypracowanym przez niego relacjom rozwija się biznes.

Czy sprzedaży można się nauczyć? Oczywiście! Przyjdź na szkolenie i przekonaj się, że istnieją psychologiczne systemy, kombinacje słów i zachowań, które działają w każdych okolicznościach. Poznaj nowoczesne mechanizmy perswazji, techniki autoprezentacji i promocji produktu. To one, w połączeniu z doświadczeniem, zdecydują o Twoim sukcesie w tej branży.

Nie zwlekaj! Już dzisiaj zainwestuj w rozwój kompetencji miękkich! Zapisz się na szkolenie i zostań mistrzem jednego z najbardziej pożądanych zawodów przyszłości!

Do kogo kierujemy szkolenie?

Sprzedaż to Twój żywioł i sposób na zarabianie pieniędzy? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę w dziale handlowym i potrzebujesz konkretnych wskazówek, jak osiągać świetne wyniki i przyciągać do siebie klientów? Niezależnie od tego, czy zjadłeś zęby na oferowaniu produktów i usług, czy jesteś u progu swojej kariery - przyjdź i poznaj najnowsze techniki psychologiczne, które pomogą zwiększyć Twoją skuteczność i zmaksymalizować zysk!

Jeśli na co dzień masz do czynienia ze sprzedażą, pracujesz z klientami, nawiązujesz kontakty z partnerami biznesowymi lub dopiero szukasz swojej drogi - koniecznie zarezerwuj w kalendarzu 8 czerwca!

Czego się nauczysz?

1. Inner Game - poznasz mindset (sposób myślenia) najlepszych sprzedawców. Sposób, w jaki myślisz o sobie, kliencie i produkcie ma zasadnicze znaczenie w sprzedaży i decyduje o Twojej skuteczności. Dowiesz się, jak należy podejść do procesu sprzedaży, jak zbudować wizerunek profesjonalisty i autorytetu, jak zdobyć uwagę i szacunek klienta.

2. Relations Game - nauczysz się konkretnych technik budowania długofalowych relacji. To właśnie takie więzi są kluczem do sukcesu. Nauczysz się, sztuki zadawania pytań i aktywnego słuchania. Zrozumiesz, jak ważne jest zbudowanie raportu z potencjalnym klientem. Dowiesz się, jak wprowadzać pozytywne emocje do sprzedaży i jak rozwiązywać trudne sytuacje z konsumentami.

3. Sales Game - otrzymasz garść sprawdzonych metod prezentacji produktu. Nauczysz się mówić językiem korzyści, poznasz również niezawodne techniki perswazyjne. Dowiesz się, jak i kiedy złożyć finalną propozycję, aby zwiększyć liczbę zamkniętych sprzedaży.

4. Bonus - Mateusz Grzesiak na szkoleniu pokaże efekty swojej pracy z handlowcami z USA. Zaprezentuje amerykańskie techniki sprzedażowe, dostosowane do realiów rynku polskiego.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w modlniczka wydarzenia Modlniczka biznes Kraków Mateusz Grzesiak psychologia sprzedaż

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Psychologia sprzedaży 2.0 - Dr Mateusz Grzesiak" jest Project SUCCESS s.c.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej