To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 99,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Warsztaty stylizacji dla kobiet już w styczniu! - kupuj mniej, noś więcej! 21.01.2018 r. POZNAŃ

Czy znasz sytuacje, kiedy szafa wypełniona jest rzeczami, ale czujesz, że prawie żadna rzecz nie spełnia Twoich oczekiwań? To pewnie początek góry lodowej, bo rzeczy nie leżą na Twojej sylwetce, kolor nie jest już taki jak lubiłaś i zagubiona szukasz pomocy? Zapraszam Cię na 4-godzinną przygodę ze stylizacją. Powiem jak pokazać to co masz najlepsze, jak zatuszować poszczególne elementy w sylwetce. Odkryjemy kobiecą moc sylwetki i nic już po tym spotkaniu nie będzie takie samo.

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO:

 • poznasz znaczenie wizerunku
 • zrozumiesz w jaki sposób budować harmonię w sylwetce
 • dowiesz się czym jest "złoty środek" i jak go wykorzystać
 • poznasz fasony idealne dla Twojej figury
 • dowiesz się jak ekonomicznie robić zakupy
 • zobaczysz, że kupując mniej, będziesz nosić więcej! ;)

 W PROGRAMIE:

 • Co mówisz, kiedy milczysz?
 • Złote zasady stylizacji czyli rewolucja w szafie
 • Obalamy mit czarnego koloru. 
 • Odpowiednie fasony do Twojej sylwetki
 • Kupuj mniej, noś więcej - o ekonomii i porządku w szafie

TWOJE KORZYŚCI:

 • zyskasz konkretne i jasne wskazówki dotyczące swojej sylwetki
 • poznasz mocne strony sylwetki, by w pełni z nich korzystać
 • zdobędziesz wiedzę na temat fasonów, kolorów i budowania szafy
 • odkryjesz moc i znaczenie jaką niosą kolory
 • z chęcią zaczniesz sięgać po dodatki i łączenia kolorów
 • poznasz elementy, które budują pożądany wizerunek
 • ujrzysz siebie w innym, pozytywnym świetle


OPINIE O MOICH WARSZTATACH:

"Zaraz po spotkaniu poleciałyśmy na zakupy. Zgodnie z zaleceniami zakupiłam szarą bluzkę z dekoltem i opadającym ramieniem, coby me atuty eksponować, do tego różowe korale - aby "coś się działo" 🙂 na górze.
Myślę, że jest Pani bardzo profesjonalną osobą. Ale dla mnie równie ważna jest atmosfera jaką Pani stworzyła podczas spotkania. Było miło, sympatycznie i bezpiecznie. Chciało się poznawać kolejne odsłony tematu stylizacji. Zmieniła Pani moje myślenie o sobie. Eksponowanie atutów, a nie maskowanie wad jest bardzo przyjemnym założeniem. Takie proste, a podnosi poczucie własnej wartości. Chce mi się być kobietą. Jak zwątpię, to się do Pani zgłoszę 🙂"

/Pani Klaudia Buda/

"Chciałabym bardzo podziękować za przepiękny makijaż. Trzymał się nienagannie całą noc 🙂.
Jest Pani SUPER Wizażystką i Osobą.

/Pani Basia Antkowiak/

"Profesjonalna, szczera, obiektywna, sympatyczna, cierpliwa. Polecam każdemu."  

/Izabela Biernacka/

" Muszę powiedzieć, że świetnie się czułam na Pani zajęciach. Odetchnęłam na Pani warsztatach od codzienności. To była chwila, na której miałam szansę zająć się tylko sobą i pomyśleć tylko o sobie. Ten czas, to była również chwila jakby w innym świecie i w innym wymiarze, z dala od zgiełku i codzienności. Trochę koloru w tygodniu. Dowiedziałam się również, że każda z nas posiada wiele zalet, które należy eksponować. No a mankamenty, cóż, bywają ale sprytny retusz pozwoli nam o nich zapomnieć. A lustro to wcale nie nasz wróg. było mi bardzo miło Panią poznać i mam nadzieję, że do zobaczenia:-)" 

/Katarzyna Rakowska/

"Marzena jest ciepłą i serdeczną osobą, co dla mnie ma ogromne znaczenie, bo przed spotkaniem z nią trochę się obawiałam, że będę się czuła jak pouczane brzydkie kaczątko. Tymczasem wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze, niczym kawa z przyjaciółką. W dodatku Marzena ma świetne wyczucie stylu i potrafi go dopasować do osobowości. Jak sama o sobie pisze - nie przebiera, tylko ubiera. Szanuje indywidualne preferencje, sugeruje pewne zmiany, ale ostateczna decyzja zawsze należy do klientki. Myślę, że najlepiej jest skorzystać z całego pakietu usług: analiza kolorystyczna, analiza szafy, lekcja makijażu i wspólne zakupy, wówczas można usłyszeć całe spektrum cennych rad i podejść do zmiany kompleksowo. Spotkania z Marzeną dodają pewności siebie i pozwalają odkryć nasze zalety i potencjał, dlatego też serdecznie polecam!"

/Beata Nowaczyk/

KIM JESTEM? 

Jestem wizażystką i stylistką, kreatorką wizerunku i coachem wizerunkowym. Absolwentką Akademii Kreacji Wizerunku w Warszawie Szkoły Wizażu i  Stylizacji Beauty-Art w Poznaniu oraz licznych kursów m.in kursu Master Teacher. W Poznaniu od 11 lat prowadzę firmę AUBERGINIA Kreowanie   Wizerunku gdzie każdego dnia wspieram ludzi w dążeniu do wizerunku o jakim marzą. Jestem stylistką CH AVENIDA. Uczę wizażu i stylizacji w  wielu szkołach w całej Polsce.Pomagam profesjonalnie zadbać o wizerunek:  zajmuję się makijażem, stylizacją, doborem odpowiednich kolorów i fasonów do danej osoby. Najbardziej cenię sobie pracę podczas wspólnych zakupów w centrach handlowych, ponieważ wtedy czuję, że moja praca to prawdziwa edukacja.


Zapraszam na moją stronę: www.auberginia.com

I na moje konto na Facebook'u

*w przypadku nieopłacenia rezerwacje biletów po 7 dniach od daty rezerwacji ulegają anulowaniu

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Poznaniu wydarzenia Poznań Marzena Lampasiak

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Warsztaty stylizacji dla kobiet już w styczniu! - kupuj mniej, noś więcej! 21.01.2018 r. POZNAŃ" jest AUBERGINIA Kreowanie Wizerunku

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej