To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

26 Października - 27 Października od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #79

13 Listopada - 13 Grudnia
ReaktorWarsaw, Warszawa

Warsztaty kaligrafii - kursywa angielska - bilety

Całodzienny kurs kaligrafii wprowadzi Was w świat pięknych liter. Nauczymy posługiwać się stalówką ostrą i przy jej użyciu poznamy podstawy klasycznej kursywy angielskiej - Copperplate Script. Zapraszamy wszystkich marzących o zdobyciu umiejętności pozwalających tworzyć pięknie wypisane kartki, papeterie okolicznościowe i inne papierowe cuda. To nic, jeżeli nigdy nie próbowaliście tej sztuki. Kurs wprowadzi Was w zagadnienia kaligrafii, swoje umiejętności będziecie mogli rozwijać u nas podczas kolejnych warsztatów, gdzie będzie można poszerzyć swoje umiejętności po opanowaniu podstaw.

Bilety:
Przedsprzedaż: 149,- (do 22.09.2019 r.)
Cena regularna: 189,-
Grupa wiekowa - bardzo otwarta, jednak minimalny wiek uczestników to 13 lat.Ilość miejsc - 12
Co zabrać?
Wszystkie potrzebne narzędzia otrzymacie w cenie kursu, po zakończeniu będą Wasze. Będą to wzorniki i materiały do Waszej pracy w domu, skośna obsadka, dwie różne stalówki, abyście mogli poznać możliwości różnych narzędzi oraz tusz.
Prowadząca? 
Kurs poprowadzi Maria Halamska (Kuzioła) - absolwentka projektowania graficznego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu i Pracowni TYPO. Zafascynowana kaligrafią i ręcznym liternictwem. Ma już swoje pierwsze sukcesy - jej font "Goplanka" dla Goplany inspirowany ręcznie pisaną literą zdobył nominację w ogólnopolskim konkursie Polish Graphic Design Awards 2017.
Jedzonko?
O wodę i przekąski się nie martwcie ;) Podczas kursu przewidziana jest przerwa obiadowa - jesteśmy gastronomicznie dobrze ulokowani, będzie można wyjść, przewietrzyć się i najeść w pobliskich restauracjach, a także zamówić posiłek i zjeść go w naszej uroczej przestrzeni.

Harmonogram zajęć:
9.45-10.00 Wstęp: poznajemy narzędzia i kreślimy podstawowe kształty, z których będziemy budować minuskuły (małe litery) i majuskuły (duże litery)
10.00 Minuskuła cz. 1 
11.30 Przerwa
11.45 Minuskuła c.d
13.15 Przerwa obiadowa
14.20 Majuskuła
16.00 Przerwa na inspirację literniczą :) Obejrzymy różne prace, aby poznać możliwości i zastosowania kursywy angielskiej
16.15 Majuskuła c.d 
18.00 Koniec warsztatów + obowiązkowe zadanie domowe!

*W przypadku nie zebrania się wystarczającej liczby uczestników zastrzegamy sobie prawo do odwołania lub przełożenia warsztatów na inny termin. 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Poznaniu wydarzenia Poznań Maria Halamska Kuzioła Rebell Studio szkolenie warsztaty

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Warsztaty kaligrafii - kursywa angielska" jest REBELL STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej