To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Pojutrze, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

STREFA WSPÓŁPRACY: ‘SKILLS MEET IDEAS’ | Startup Poznań 2019

W ramach Startup Poznań 2019 wraz z Poznańskim Parkiem Nukowo-Technologicznym zapraszamy do "STREFY WSPÓŁPRACY: 'SKILLS MEET IDEAS' !"

"Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeśli chcesz zajść daleko, idź w grupie".

Zgrany i wszechstronny zespół to podstawa dla rozwoju każdego pomysłu.


STREFA WSPÓŁPRACY: 'SKILLS MEET IDEAS' to przestrzeń, w której spotkają się ze sobą pomysły, umiejętności i pieniądze, aby zainicjować nawiązanie relacji potrzebnych do stworzenia kompetentnego zespołu startupowego.

Szczególnie zapraszamy osoby chcące znaleźć co-foundera:

  • Zainteresowane współpracą z biznesem (posiadające np. patenty, pomysły na biznes, technologie, wyniki badań z potencjałem do komercjalizacji)
  • Mogące wesprzeć rozwój produktu (np. projektanci, programiści, marketingowcy, social media ninja, sprzedawcy, prywatni inwestorzy, aniołowie biznesu)

Zaplanowaliśmy tez czas na nieformalne, luźne rozmowy. 

Pamiętaj, żeby się zapisać i zagwarantować sobie miejsce na Strefie Współpracy. 

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu MERLIN. Projekt otrzymał finansowanie z unijnego programu badawczo-innowacyjnego "Horyzont 2020" w ramach umowy o dotację nr 780460.


Prowadzący STREFĘ WSPÓŁPRACY: 'SKILLS MEET IDEAS'-

Maciej Nowak

Miłośnik i trener Design Thinking. Przeprowadził warsztaty dla ponad 5000 uczestników w 7 krajach. Techniki, wiedzę i wiarę w siłę pracy grupowej na co dzień wykorzystuje w kierowaniu Zespołem Kreowania Innowacji w Poznańskiem Parku Naukowo-Technologicznym. Absolwent Biznesu Międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W wolnym czasie uwielbia podróżować i odkrywać nowe smaki.

Anna Padewska

Od 8 lat współtworzy i realizuje programy skierowane do start-upów oraz osób zainteresowanych projektowaniem usług. Specjalizuje się w tematach związanych z Design Thinking, modelami biznesowymi i pracą zespołową. Posiada wieloletnie doświadczenie w moderowaniu procesów grupowych. Obecnie pracuje z firmami w oparciu o autorski warsztat, który pozwala określić cele i wartości firmy przy pełnym zaangażowaniu wszystkich pracowników, tak aby wspólnie obrane kierunki budziły entuzjazm i zaangażowanie zespołu. Wierzy, że innowacje powstają w środowisku, gdzie przenikają się sprawnie działające procesy i dobre relacje międzyludzkie. Absolwentka Ekonomii (UEP) oraz Psychosomatyki i Somatopsychologii (SWPS).


WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE Startup Poznań 2019

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!


❗️ Uwaga! Aby wziąć udział w warsztacie niezbędne jest zarejestrowanie się na platformie Evenea ORAZ wypełnienie formularza rejestracyjnego. ❗️* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Poznaniu Innowacje Podstawy prowadzenia firmy Pozyskiwanie funduszy Pozyskiwanie talentów Rozwój biznesu Startup wydarzenia Poznań Plus Jeden Poznań Poznański Park Naukowo Technologiczny Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "STREFA WSPÓŁPRACY: ‘SKILLS MEET IDEAS’ | Startup Poznań 2019" jest Miasto Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej