Rozkręć swój biznes w social media - bilety

To, co wyróżnia media społecznościowe spośród innych kanałów marketingowych, to możliwość ich wykorzystania zarówno przez duże korporacje, jak i małych przedsiębiorców. Tu każdy ma równe szanse, bo nie liczy się tylko wielkość budżetu, ale pomysł na komunikację, podejmowane aktywności i otwarty dialog z internautami, czyli potencjalnymi klientami!

Nasze szkolenie to idealna propozycja dla osób, które chcą poznać najważniejsze kanały i narzędzia social media tak, aby móc skutecznie promować w nich swój biznes!

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/922090961552793/


Program szkolenia:

1.Facebook i Instagram

(Aleksandra Smolarek i Martyna Jankowska "Social Media Now")

- Statystyki dotyczące Facebooka i trendy na 2020 rok w prowadzeniu działań biznesowych

- Rodzaje postów standardowych i niestandardowych na Facebooku

- Pomysły na treści i skąd je brać - uniwersalne pomysły

- Pozyskiwanie klientów poprzez fanpage - niestandardowe akcje

- Tworzenie treści angażujących odbiorcę

- Instagram - statystyki i potencjał aplikacji

- Rodzaje postów i treści, które można publikować

- UGC - czyli jak wykorzystywać treści publikowane przez klientów


2.Instagram jako kluczowe narzędzie w budowaniu marki

(Maja Musznicka "Milk & Sun")

- Poznaj moc instastory

- Przydatne aplikacje i rozwiązania


3.LinkedIn

(Doma Jarosz blog "Obłęd")

- Personal branding w sieci, czyli jak Cię widzą, tak Ci płacą

- Zastosowanie LinkedIna w budowaniu marki osobistej

W cenie szkolenia: zaświadczenie o odbyciu szkolenia, przerwy kawowe


Nasi prowadzący:

Aleksandra Smolarek - twórca treści oraz specjalista ds. mediów społecznościowych w agencji Social Media Now założonej przez Piotra Chmielewskiego. W branży mediów społecznościowych zbiera doświadczenie od ponad 7 lat, podczas których praca stała się jej pasją. W agencji prowadzi konta firmowe klientów, zajmuje się indywidualnymi szkoleniami oraz doradztwem w zakresie budowania marki i działalności biznesowej na Facebooku. Prowadzi comiesięczne transmisje live podczas których opowiada o nowościach oraz odpowiada na pytania słuchaczy, jest także autorką prasówek na LinkedInie oraz współautorką kursu online Facebook & Instagram - Zacznij Now.


Martyna Jankowska - jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Media Społecznościowe w Zarządzaniu, gdzie pogłębiła swoją wiedzę na temat marketingu w mediach społecznościowych. Brała udział w przygotowaniach słynnej gali "Mediatory" oraz była częścią projektu crowdfundingowego "Na Rogu Dekerta" gdzie była odpowiedzialna za komunikację marketingową oraz kontakt z mediami. Od 2016 roku pracuje w agencji Social Media Now jako Social Media Specialist. Na co dzień zajmuję się zarządzaniem strategiami marketingowymi w mediach społecznościowych dla klientów w naszej agencji. Między innymi prowadzi z powodzeniem działania dla jednej z największych prywatnych uczelni w Warszawie.


Maja Musznicka - prowadzi swoją firmę, gdzie łączy marketing, fotografię oraz dzieli się wiedzą. Doświadczenie zdobywała w agencjach marketingowych kreując wizerunek ogólnopolskich marek. Ma za sobą prelekcje dla kilkuset osób, prowadzenie szkoleń, wystąpienia w telewizji, wywiady i artykuły w prasie oraz w internecie. Jest redaktor naczelną bloga Milk & Sun, na którym odwiedza ludzi pełnych pasji w ich domach i podglądają, jak żyją. Aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych, ulubione medium to Instagram, dlatego o nim właśnie Wam opowie.


Doma Jarosz - absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, od kilku lat związana z branżą marketingową. Prowadziła wiele projektów z zakresu wizerunku, komunikacji i personal brandingu. Współpracowała z m.in. Żabką, Hochlandem, Fundacją Siepomaga, Urzędem Miasta Poznania, aplikacją Yanosik, Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Niedawno dołączyła do zespołu poznańskiej agencji dotrelations.Obserwatorka życia i fascynatka języka polskiego. Swoimi przemyśleniami dzieli się na osobistym blogu o nazwie obłęd. Inspiruje ją sztuka nowoczesna, słowa, zwierzęta oraz muzyka elektroniczna. Tak jak Salvador Dali uważa, że jedyną rzeczą, której świat nigdy nie będzie miał w nadmiarze, jest przesada.


Nasza Fundacja:

Jednym z trzonów naszej działalności jest działalność szkoleniowa. Jako podmiot bardzo mocno związany ze środowiskiem akademickim realizujemy wykłady, szkolenia i warsztaty z zaangażowaniem wykładowców akademickich, ale także teoretyków i praktyków biznesu. Jesteśmy członkami Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Nasi Trenerzy ukończyli m.in. studia Executive Master of Buissnes Administration, Podyplomowe Studia - Coaching ICF, certyfikowane szkolenie z zarządzania projektami Prince2 Foundation, kurs Management and Coordination of EC Funded Projects; The PM² Methodology, Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami wg Metodyki TenStep. W 2019 roku Fundacja była jednym z czołowych partnerów Przestrzeń from Facebook w ramach projektu Rozwoju Kompetencji Cyfrowych. Każdy z uczestników otrzymał międzynarodowy certyfikat sygnowany przez czołową markę świata - Facebook. Tylko w 2019 roku przeszkoliliśmy łącznie 3500 osób! Wyróżnia nas pasja i ciągłe podążanie za doskonałością!

Kontakt:

Marta Gruszczyńska-Ludwiczak

marta.gruszczynska@1uniwersytet.pl

667 979 355

307,50 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Poznaniu wydarzenia Poznań

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Rozkręć swój biznes w social media" jest Fundacja Jeden Uniwersytet

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Pierwsze 20 osób
27 lutego 2020, 20:00 307,50 zł
  Pozostali
Jeszcze niedostępne
od 27 lutego 2020, 20:00 (czwartek)
369,00 zł -

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 maja - 13 maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Warszawa

8 marca, 15:00 - 18:00 80,00 zł
Dom jogi Moc oddechu, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 kwietnia, 09:00 - 17:45
Aula Artis Concordia Design, Poznań

CODE:ME | Python od podstaw (marzec - kwiecień ) || Poznań

2 marca, 17:00 3 670,00 zł
Poznań, Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej