To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Wtorek, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

OpenReaktor #72

13 Lutego, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 189,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ JEST KOBIETĄ / KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ + NETWORKING

Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia.

Przebieg spotkania:

PRELEKCJA 1 - ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - LIDER W XXI WIEKU

Jak zarządzać ludźmi w XXI wieku, aby byli zaangażowani w swoją pracę, zmotywowani i lojalni? To pytanie, które zadają sobie właściciele firm, menadżerowie, kierownicy projektów. Wiedzą oni, że współpracujący, kompetentny i ufający sobie zespół to największy zasób każdej firmy.

Jak więc przewodzić innym? Jak być inspiracją? Odpowiedź uzyskasz na moim spotkaniu.

Wykład dedykowany jest obecnym liderom oraz tym, którzy chcą nimi zostać.

Podczas prelekcji otrzymasz konkretne wskazówki i sprawdzone strategie działania. Dowiesz się, jak zbudować zespół pracowników, w którym każdy jest współodpowiedzialny za efekt końcowy. Poznasz sprawdzone metody motywacji pracowników oraz zwiększania ich zaangażowania. Nauczysz się wyznaczać kierunek i wizję przyszłości, która będzie dla innych inspiracją. Wzmocnisz swoje umiejętności liderskie, będziesz skutecznie wywierać wpływ. Dzięki temu zespolisz ludzi w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami w jedną całość.

PRELEGENT:

JOANNA BOGIELCZYK

Trener biznesu i coach. Jest jedną z tych wyjątkowych, pełnych zapału osób, które otwarcie dzielą się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Pasjonatka sprzedaży. Przez blisko 10 lat pracowała jako handlowiec i osiągała ponadprzeciętne wyniki, a od 2007 roku sprzedaje swoje usługi. Praktyk. Przez kilka lat kierowała zespołem sprzedażowym, a od kilku miesięcy jest wiceprezesem Poznańskiego Towarzystwa Biznesowego. Stąd doskonale zna wyzwania menadżera: wyznaczanie celów i ich egzekwowanie, motywowanie, delegowanie zadań.

Na swoich szkoleniach uczy, jak być liderem, który inspiruje. Pomaga kadrze zarządzającej. Klienci cenią jej pragmatyzm, bo z jej pomocą osiągają efekty, które wydawały się niemożliwe. Autentyczna i spójna jest inspiracją dla innych. Przewodzi innym tworząc poczucie przynależności do wspólnoty i sprawia, że członkowie zespołu realizują jego misję i wizję z pasją! Joanna dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na blogu oraz na kanale YouTubePrywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą trójki szkrabów.

PRELEKCJA 2 - 5 SKUTECZNYCH SPOSOBÓW, BY ZDOBYĆ KLIENTA Z WYKORZYSTANIEM NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII

Marketing, który przynosi wymierne korzyści, czyli poznaj 5 sprawdzonych sposobów na pozyskanie klientów i zleceń dla z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Technologie dają szerokie możliwości pozyskiwania klientów - interaktywne strony www, pozycjonowanie, SEO, kampanie adwords, content marketing, CRM, DMS, marketing automation... to dopiero początek długiej listy. 

Od czego zacząć? Które z nich wybrać? Lata doświadczeń w realizacji projektów marketingowych pozwoliły mi ocenić skuteczność różnych narzędzi i kanałów komunikacji. W moim wystąpieniu na konkretnych przykładach pokażę marketing, który sprzedaje.


PRELEGENT:

BARTŁOMIEJ MAJCHRZAK

Konsultant w dziedzinie technologii informatycznych w przedsiębiorstwach, współtwórca Umownika - aplikacji do zawierania umów online, autor bloga www.technologiewbiznesie.pl

Specjalista w dziedzinie Legal Tech. Wykładowca WSB w Poznaniu. 

Łączy wiedzę prawniczą z doświadczeniem w obszarze e-marketingu i wykorzystania technologii w rozwoju przedsiębiorstw. Opracowuje plany i nadzoruje procesy wdrożeń narzędzi informatycznych. 

W wolnym czasie zajmuje się pilotowaniem drona oraz wyprawami wysokogórskimi.


NETWORKING - wymiana kontaktów, budowanie sieci w praktyce, rozmowy kuluarowe.


* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany. Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany?  Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Poznań Biznes Partner to nie tylko warsztaty i prelekcje, ale również strefa wystawiennicza - z pewnością znajdziesz coś dla siebie.


ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - POZNAŃ BIZNES PARTNER 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

MÓJ BIZNES. BEZ OGRANICZEŃ. PRZYŁĄCZ SIĘ - POZNAJ PRZEPIS NA SUKCES!

DO ZOBACZENIA!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Poznaniu wydarzenia Poznań Bartłomiej Majchrzak Joanna Bogielczyk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ JEST KOBIETĄ / KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ + NETWORKING" jest Miasto Poznań Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej