To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #78

16 Października, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

LinkedIn Class - Poznań - bilety

 SZKOLENIE WYPRZEDANE DODATKOWY TERMIN 16 LIPCASzkolenie LinkedIn Class Poznań - 13 czerwca 2019 r.

Wykorzystaj potencjał LinkedIn maksymalnie jak się tylko da. LinkedIn to portal społecznościowy przez wielu nazywany Facebook-iem dla biznesu - ale czy to prawda? W ostatnich latach linkedin przeżył ogromną metamorfozę - dał więcej możliwości swoim użytkownikom, dzięki czemu nie jest to już sztywny portal w którym poruszymy głównie tematykę zawodową ale możemy prowadzić profesjonalny kanał marki osobistej lub firmy oraz publikować na nich treści które w pełni zadowolą naszych odbiorców.

Szkolenie składa się z części teoretycznych oraz praktycznego warsztatu w którym prowadzący pokazuje wszystko krok po kroku. Dzięki szkoleniu dowiesz się jak we właściwy sposób prowadzić swój profil na linkedin. Jakie treści będą tymi właściwymi oraz w jakiej formie prowadzić komunikację. Linkedin jest miejscem w którym masz kontakt z różnymi branżami oraz ludźmi niemal na każdym stanowisku zawodowym. Dowiedz się czy jest sens prowadzenia profilu firmowego, czy może działania personalne są bardziej skuteczne. Przejdziemy krok po kroku przez cały serwis linkedin, profil prywatny oraz firmowy. Zagłębimy się w tematykę budowania pozycji eksperta oraz jak prawidłowo korzystać z kreatora reklam. Poruszymy kwestię grup oraz slideshare. 


Każdy uczestnik podczas szkolenia sprecyzuje swój CEL - dlaczego i po co jest na LinkedIn. Dodatkowo, dowiesz się jakie są cechy profesjonalnego profilu na LinkedIn oraz jak w szybki sposób rozwinąć swój kanał. Potrzebujesz na to naprawdę niedużo czasu, aby z dnia na dzień, Twój profil stawał się coraz bardziej profesjonalny - zyskiwał na wiarygodności, a przy tym TY i / lub Twoja marka.


Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.


 

🔵Możliwości LinkedIn 

🔵LinkedIn a inne kanały social media 

🔵Statystki

🔵Jak skutecznie budować swoją markę / profil 

🔵Wizerunek twojego prywatnego konta 

🔵Wyszukiwarka - jak z niej korzystać 

🔵Jak szukać pracy / jak szukać pracownika  

🔵Employer branding na Linkedin  

🔵Efektywne wykorzystanie LinkedIn 

🔵Pozyskiwanie nowych kontaktów i klientów  

🔵Artykuły linkedIn pulse  

🔵Istota personal branding *

🔵Profil firmowy 

🔵Reklama na linkedIn 

🔵Formaty reklamowe

🔵InMail 

🔵Targetowanie reklam  

🔵Grupy na Linkedin

🔵Możliwości SlideshareNasze szkolenie jest dla wszystkich, ponieważ każdy aktywny zawodowo człowiek potrzebuje budowania swojego wizerunku w sieci - To właśnie na kanałach social media w tym LinkedIn prowadzimy coraz chętniej nasze życie oraz budujemy pozycję eksperta zgodnie ze swoją specjalnością. Dlaczego? Bo eksperci zawsze są najwyżej cenieni na rynku pracy, w biznesie i w życiu. Bez względu na to czym się zajmujesz w realnym świecie, jeśli nie ma o Tobie informacji w sieci, to tracisz mnóstwo potencjalnych szans. Dzięki kanałom social media, a szczególnie Linkedin, który daje możliwość budowania więzi i relacji zawodowych, masz do dyspozycji niezwykle narzędzie i niemal bezpośrednie połączenie ze zbiorową świadomością innych użytkowników.


Jakub Sobieraj

Ekspert i praktyk w dziedzinie kanałów social media takich jak: Facebook, LinkedIn, Instagram czy YouTube.  Posiada wieloletnie doświadczenie jako ekspert marketingu oraz content marketingu. Posiada doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi oraz wieloletnie doświadczenie przy tworzeniu lub współtworzeniu kampanii reklamowych dla takich marek jak Deichmann, Empik, MTV, LPP czy BGŻ Paribas.Kreatywny i otwarty na ludzi, na codzień właściciel dwóch firm, szkoleniowej oraz drugiej zajmującej się organizacją konferencji i eventów.

*Ćwiczenie z Personal Branding prowadzi:

Marcin Wanke - Trener rozwoju osobistego, doświadczony coach biznesowy, specjalista w zakresie komunikacji i zarządzania emocjami, szkoleniowiec z blisko 30 letnią praktyką zawodową. Konsultant, doradca strategiczny zarówno w biznesie, jak i w życiu osobistym, relacjach rodzinnych oraz zespołowych. Od zawsze zainteresowany tym, dlaczego coś się dzieje tak, a nie inaczej. Dlaczego ludzie podejmują konkretne decyzje - analizuje przyczyny i skutki. Każdego roku przeprowadza szkolenia podczas których, setki zadowolonych uczestników zmieniają swoje nastawienie, postrzeganie innych i świata.


Nie czekaj i zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu juz teraz - ilość miejsc ograniczona.

PARTNERZY:


#LinkedInClass

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Poznaniu wydarzenia Poznań Jakub Sobieraj

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "LinkedIn Class - Poznań" jest Media Trener

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej